Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Ивайло Христов
Вносител
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:16
Риболов: щека, мач, спинниг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Ивайло Христов »

Аз, не желая да взимам страна по този въпрос. Искам само да подчертая няколко факта.
1. Имахме отлична информация от поляците още на Европейското относно риболова в Полша. Още тогава беще ясно, че ще се лови основно с глина и фуил, дребна бабушка, костурчета и платички. Явно е имало и допълнително зарибяване с едрите платики.
2. Моят съвет беше да не се ходи. Този риболов не е нашият риболов. Това е типичен риболов за Англичани и Французи.
3. За съжаление, статистически, България никога не се е класирала на последно място! Това е безпорен факт.
Мастер Фишинг, София
http://www.masterfishing.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от bolo7m »

Аз като предлагах най-печеният капитан Paparaka , вие не го одобрихте! :wink:
Сега не се чудете защо сме там на края! :lol: :lol: :lol:
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Иво Вълов
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 19:45
Риболов: С кошничка
Местоположение: София-Видин

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Иво Вълов »

Моето уважение към господин И.Христов, но не сте прав.
Трябваше да идат, защото дори и последно място, те поне са откраднали(дано) и са видели неща, които в родната ни държава малко хора знаят !
Сега момчетата ще се трудят усърдно и ще подобрят техниката си на ловене !!!
Един мой приятел казва така : На състезание се учи толкова много , колкото не можеш да научиш за 100 самостоятелни излета !!!!
Тези които пишем в темата , визирам себе си и неколцина други, нямаме връзка с тези хора нито пък сме на тяхното ниво, нито пък ловим на плувка, поне аз !

По никакъв начин не мога да се гордея с представянето ни в Полша, но пък съм сигурен, че и малкото което са дали са го дали от сърце и са се борили за името на България !!!

Защо казвам малко, защото явно това, което знаят е недостатъчно за едно добро представяне.

Сега имат тежката задача да се подготвят за догодина.
Да покажат, че са много повече от група заблудени българи с пари, позволили си прищявката да идат да половят риба на световно първенство.
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Paparaka »

Аз за щастие имам къде да напиша своето мнение по въпроса, но няма как да не споделя някои мисли относно това катастрофално представяне.
Че толкова си можем е факт и това го показва класирането ни през последните десет години с изключение на Румен Монтанеца.
Но има още няколко факта, които както и да си кривим душите не бива да се пренебрегват.

1. Катастрофалното представяне е изцяло заслуга на сформирания отбор!
2. Този отбор се сформира от новия управителен съвет по някакви техни сметки.
3. Именно защото отиде ТОЗИ отбор зад тях не пожела да отиде нието един човек за щаб.
4. Цялата състезателна година беше катастрофална. И първия, и втория и третия турнир.

Така че за мен лично това представяне не е изненада. И според мен след толкова гафове на всяко едно състезание и Световното целия управителен съвет, начело с предестедателя на Федерацията е логично да си подават оставките.
Друг е въпросът обаче кой ще ги смени!
bolo7m написа:Аз като предлагах най-печеният капитан Paparaka , вие не го одобрихте! :wink:
Сега не се чудете защо сме там на края! :lol: :lol: :lol:
Кой е капитан няма никакво значение. Ама абсолютно никакво. Този отбор просто толкова си може.

А що се отнася до това :
Трябваше да идат, защото дори и последно място, те поне са откраднали(дано) и са видели неща, които в родната ни държава малко хора знаят !
то освен човек да гледа, трябва и да умее да вижда....
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от MapuaH »

venci72 написа:
MapuaH написа:Ебати излагацията !
Оправдания не се приемат !
Всички притежават техника, както всички останали. Всички уж са ловили риби. Какво бабушки ли няма в БГ ? Та дори и в селския бумбак има. Инфо ли липсва, какво ?
Последно място си е срам отвсякъде !

кой си па ти бе да ги съдиш, кой си ти та некой да се оправдава пред тебе ,да не си им спонсор нещо ,или некава легенда с две втори места на световно
Венци, по-кротко, ако обичаш !
Ти знаеш много добре кой съм. Не съм те засегнал с нищо ! Или ?

Ащо се касае за това кой съм във връчка с представянето ни - то аз съм БЪЛГАРИН, искаш обяснение защо се случи така от хора представлявали нас БЪЛГАРИТЕ там!!! Все пак си е последно място. Убеден, съм че момчетата са дали всичко от себе си или поне. Ама как така даваш всичко и си на последно място ? А и Ивайло спомена, че сме имали инго. Какво, не сме го прочели или ? Ебати и държавите има пред нас. Някак си ми е тъпо.......
Popeye написа:
venci72 написа:
MapuaH написа:Ебати излагацията !
Оправдания не се приемат !
Всички притежават техника, както всички останали. Всички уж са ловили риби. Какво бабушки ли няма в БГ ? Та дори и в селския бумбак има. Инфо ли липсва, какво ?
Последно място си е срам отвсякъде !

кой си па ти бе да ги съдиш, кой си ти та некой да се оправдава пред тебе ,да не си им спонсор нещо ,или некава легенда с две втори места на световно
той е легенда на форума :D :D :D
Мдам, и не само ! :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Neron T
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Яну 10, 2012 14:55

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Neron T »

Аз пак сам изненадан от калсиранетони при ословие че тук вьв форома се говореше че БИЛИ ДОКТОРА кабинетаму бил междо два водоема.Другите пак колко добри били!!!! И как щели да станат поне 3 ти а те дори постигнаха повече от очакванията ми станаха 1 от зад на пред ЧЕСТИТО :tup:
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от пламенхимекс »

...
Правила във форума написа: ...
4. Да уважава мнението на колегите от форума. Обиди, заплахи, преки характеристики към друг потребител на форума ще бъдат считани за нарушение на правилата и модерирани или изтрити от модератор или администратора на форума. Потребители, които умишлено тормозят, обиждат или заплашват други колеги ще бъдат деактивирани, банвани.
...
paskov
Мнения: 22
Регистриран на: Чет Фев 02, 2012 18:42

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от paskov »

Пламене всичко е уважение. Не може всяка година да има 4,5,6 или 10 човека а тази. Тези хора се помислиха за господ но той ги наказа.
baido125
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 19:29
Местоположение: с Баня общИНА НОВА ЗАГОРА

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от baido125 »

Някой май беше казал на "някой "точната стръв за ЕБРО :tup:
paskov
Мнения: 22
Регистриран на: Чет Фев 02, 2012 18:42

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от paskov »

Уважавай за да те уважават. Не се прави на велик. На първо място бъди човек с хората. А и малко образование трябва за да се качиш на световна сцена....поне език.
Аватар
милен мавер
Мнения: 96
Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 17:03

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от милен мавер »

И още нещо,Пламене отношението ти е изключително обидно.Ивайло е направил много за състезателния риболов и е помагал на всички световни и европейски форуми,където сме взели участие.Това е моето мнение,успех на всички.
Ивайло Христов
Вносител
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:16
Риболов: щека, мач, спинниг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Ивайло Христов »

Пламене, ти си не просто хейтър, ...
Мастер Фишинг, София
http://www.masterfishing.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Paparaka »

Ивайло Христов написа:Пламене, ти си не просто хейтър, ...
Иво използвай прости думи, така че дори и Пламен да те разбере....Какво е това сега хейтър.... :D :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”