Има ли колеги от Добрич във форума?

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
nETaP
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 21:14
Местоположение: Добрич

Мнение от nETaP »

Здравей Николай,значи аз ходих няколко пъти на яз.Малка Смолница
но не съм доволен искарах около 4-5 рибки от които бяха няколко дребни каракудки и червеноперка и на плувка на червей излизат малки костурчета колкото кутре.Заканихме се тоя март да отидем на смолница тъй като минала година бяхме много доволни,излизаше едър костур,около килограм килограм и 200 на прав такъм на червей,но тая година ходихме и за сега нищо скоро пак ще пробваме.Чух че на однринци сащо излизало каракуда,червеноперка,костури,и някои друга бяла рибка,но колко е вярно сега немога да кажа.Но все пак трябва да се пробва :) :fish11:
И ловец съм и рибар съм :P :D:D:D
NikolaiManolov
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 14:16
Местоположение: Dobrich

Мнение от NikolaiManolov »

Радвам се, че Петър сподели информация за риболовните си излети. Жалко, че времето се развали доста, защото иначе можеше да тръгне и каракудата на Одринци. Ако някой е ходил там, да пише. Щукарите на Шабла също може да драснат някой ред и да се похвалят малко. Аз мисля да откривам с риболов на фидер на Одринци, но чакам да се позатопли още малко.
nETaP
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 21:14
Местоположение: Добрич

Мнение от nETaP »

НИКИ - аз чух че на одринци каракудата е тръгнала отдавна времето като се оправи ти пожелавам наслука ако ще ходиш и после да споделиш какво си хванал :fish8: :fish12:
И ловец съм и рибар съм :P :D:D:D
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от waglerbg »

На 2.03 отразихме едно капо с колега на разрушената къщичка откъм Дончево. Ловихме на щека, фийдер и мач и навсякъде к.р дори и вердевас имахме, за цял ден видях две-три рибки да скокнат. Между другото нивото е бая височко.
Изображение
Изображение
...read between the lines...
Fishmaster
Мнения: 347
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 18:03
Местоположение: Добрич

Мнение от Fishmaster »

защо не пробвахте на изскуственни примамки?можеше да даде добър резултат :P
NikolaiManolov
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 14:16
Местоположение: Dobrich

Мнение от NikolaiManolov »

Дидо, хората не са спинингисти все пак. Друг им е риболова. Виждам, че водата се е повишила доста, защото миналата година към 500 метра от това място в посока стената беше сухо. Тези снегове ще забавят доста риболова, но се надявам към края на Март да отразим първите одрински каракуди. Ако някой е ходил скоро за риба, да пише! Благодарим предварително.
Аватар
trophy
Мнения: 135
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 22:02
Местоположение: Добрич
дал Браво: 125 пъти
получил Браво: 99 пъти
Обратна връзка:

Мнение от trophy »

Fishmaster написа:защо не пробвахте на изскуственни примамки?можеше да даде добър резултат :P
И на изкуствени примамки положението щеше да е същото,водата е БОЗА и примамките не се виждат.Надявам се,като се поизбистри малко водата и рибата ще се раздвижи, и резултатите ще са по добри :wink:
godho
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 21:34

Мнение от godho »

Оппа и аз съм от Добрич, здравейте :D
Аватар
trophy
Мнения: 135
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 22:02
Местоположение: Добрич
дал Браво: 125 пъти
получил Браво: 99 пъти
Обратна връзка:

Мнение от trophy »

Здрасти :D
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от waglerbg »

Тая тема май се обърна на "Къде кълве около Добрич?" Ама нейсе.
Fishmaster написа:защо не пробвахте на изскуственни примамки?можеше да даде добър резултат :P
това е причината:
NikolaiManolov написа:Дидо, хората не са спинингисти все пак. Друг им е риболова. ...
trophy написа: И на изкуствени примамки положението щеше да е същото,водата е БОЗА и примамките не се виждат.Надявам се,като се поизбистри малко водата и рибата ще се раздвижи, и резултатите ще са по добри :wink:
Като бивш спинингист мога да кажа че това си е точно така а освен това е пълно със закачки (по обясними причини) така че които ще ходи да си носи повечко вързани куки :idea: Много храсти, много нещо!
...read between the lines...
nETaP
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 21:14
Местоположение: Добрич

Мнение от nETaP »

godho здравей и на теб и добре дошъл :lol:
И ловец съм и рибар съм :P :D:D:D
nETaP
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 21:14
Местоположение: Добрич

Мнение от nETaP »

колеги много ви благодаря за всичко споделено от вас гледайте да пишете по често 8)
И ловец съм и рибар съм :P :D:D:D
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от waglerbg »

А някой ще ходи ли на Одринци скоро? Ще бъда много благодарен за малко инфо. За този регион единственото което знам за миналият уикенд е два уклея на Киселово и ситни таранки (5-12см) на Засмяно придружени с много ходене в кал, :roll: :cry: :cry:
...read between the lines...
vladkata
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 11:33
Местоположение: Dobrich

Мнение от vladkata »

Эдравейте , не съм писал във темата досега , но ще ми е приятно да пускам по някое друго мнение эа състоянието на водоемите в региона.
Та днеска ходих да плачи дол с колата да видя как е хавата , имаше около 10-на колеги и доста въдици , но никой не се похвали с нищо , както и очаквах. Количеството на водата вече не е толкова високо и става эа риболов ( говоря эа малкия яэовир). На одринци днес беше голям вятър , голямо нещо ( то кога ли е тихо там) не посмях да сляэа до водата с колата , эащото неэнаех дали ще мога да иэпъна баира после , но се виждаха две коли и няколко колеги . Никой не иэкара нищо , докато ги наблюдавах. Идната седмица ще пробвам и аэ да риболовствам вече и ще пиша какво съм напрвил. Ако може да ви помоля эа малко инфо эа Смолница , с каква стръв да се эапася , монтажи и каква риба да търся ? Благодаря и наслука :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”