КОЙ БЕШЕ ТОЯ?!?!?

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Публикувай отговор
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Бачо Илия написа:Зема да кача и аз нещо при ингелезетата, ма се чудя дали да е "шаран-ропотамо" или "домашна котка, изкисната в марината и горски билки"; предполагам че ще реагират еднакво... 8) :lol: :lol:
Че те баннат на секундата баче,недей ни праи мечешка услуга :lol: :lol:
Или поне изчекай да пуснеме с Венци неколко репортажа в темата Skobaro wants leb... :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Миналата година на един излет с още двама тукашни колеги (на Копринка), бяхме с преспиване и каквото се хвана- бабушки и по някой кефал, така си остана за през ноща в живарниците във водата до такъмите(по един директен и по един фидер), пък ние на софрата на 40-50 метра по-нагоре. Сутринта като слязахме да ги подхващаме пак работите, живарниците на двамата колеги почти извадени, с по няколко огромни дупки от видри и с по 2-3 риби в тях; на моя(бях с един 3.0м на "Вега") нищо му няма и си седи изпънат като струна(отпред има монтирана тежест), обаче бях оставил един бял пешкир на горния обръч- пешкира го няма. Викам на колегите- мама им деее.. на тия видри, задигнали са ви рибите, задигнали са ми пешкира и са си тръгнали кат сватбари.. :lol: 8) Като си извадих после живарника се оказа че пешкира е на дъното и понеже е бял и имаше луна, явно са се уплашили, а и обръчите са метални и блестящи.
От тогава, там с преспиване се носят и метални живарници, само че от най-големите, а и за зимен риболов с фидер(декември, януари, февруари, март), са и най удобни; то, тогава не се лови и много- 20-30 рибки са си сериозен успех(става дума в язовири) :idea: 8)
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Бачо Илия написа:Миналата година на един излет с още двама тукашни колеги (на Копринка), бяхме с преспиване и каквото се хвана- бабушки и по някой кефал, така си остана за през ноща в живарниците във водата до такъмите(по един директен и по един фидер), пък ние на софрата на 40-50 метра по-нагоре. Сутринта като слязахме да ги подхващаме пак работите, живарниците на двамата колеги почти извадени, с по няколко огромни дупки от видри и с по 2-3 риби в тях; на моя(бях с един 3.0м на "Вега") нищо му няма и си седи изпънат като струна(отпред има монтирана тежест), обаче бях оставил един бял пешкир на горния обръч- пешкира го няма. Викам на колегите- мама им деее.. на тия видри, задигнали са ви рибите, задигнали са ми пешкира и са си тръгнали кат сватбари.. :lol: 8) Като си извадих после живарника се оказа че пешкира е на дъното и понеже е бял и имаше луна, явно са се уплашили, а и обръчите са метални и блестящи.
От тогава, там с преспиване се носят и метални живарници, само че от най-големите, а и за зимен риболов с фидер(декември, януари, февруари, март), са и най удобни; то, тогава не се лови и много- 20-30 рибки са си сериозен успех(става дума в язовири) :idea: 8)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Виждам че не си схванал за кво иде реч,но ти е простено,щото си доайен! :wink: :lol: :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Бе, не че не съм схванал....ама нали съм доайен... 8) :D
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

:D :D :D ох посмях сее :lol:
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Бачо Илия написа:и са си тръгнали кат сватбари.. :lol: 8) :idea: 8)
Железен!Веднага се сетих за вица :D :D
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

jylt написа:
Бачо Илия написа:и са си тръгнали кат сватбари.. :lol: 8) :idea: 8)
Железен!Веднага се сетих за вица :D :D
Бе, няма никакъв виц; това си беше факт а и хич не ми се мисли, заради някакви мърляви копринковски бабушки, видрите да ми изтърбушат живарник "Трабуко" за 80-90 лева и то от модел дето не се произвежда вече! :idea: Ще си седят в теления живарник, като в хотел(мотел) куча марка... и толкова по този въпрос!!! 8)
Аватар
ma3xa1993
Мнения: 317
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 1:03
Местоположение: Sofia

Мнение от ma3xa1993 »

Бачо Илия написа:
jylt написа:
Бачо Илия написа:и са си тръгнали кат сватбари.. :lol: 8) :idea: 8)
Железен!Веднага се сетих за вица :D :D
Бе, няма никакъв виц; това си беше факт а и хич не ми се мисли, заради някакви мърляви копринковски бабушки, видрите да ми изтърбушат живарник "Трабуко" за 80-90 лева и то от модел дето не се произвежда вече! :idea: Ще си седят в теления живарник, като в хотел(мотел) куча марка... и толкова по този въпрос!!! 8)
Бачо ай да те светна че докато си до живарника,и изобщо през деня видра няма и да ти погледне живарника...В Гърция на Струма е пълно с видри,идва минава си покрай мене и си отива без дори и да ми погледне живарника.По миналата година на Бобошево една видра през ноща ми направи 8 дупки в живарника,но през деня дори не съм я виждал...
Team DAIWA and MAVER is the best of world...
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

ma3xa1993 написа: Бачо ай да те светна че ...
Бе, я се разкарай!!! :idea:
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 261 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Бачо Илия написа:
ma3xa1993 написа: Бачо ай да те светна че ...
Бе, я се разкарай!!! :idea:
Чичин ги подкара пак с голямата гаубица! :lol: :lol: :lol:
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Те се обичат от брая време. Простено им е :)
майМУНЧО
Мнения: 315
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 19:25
Риболов: на ръце

Мнение от майМУНЧО »

:lol: :lol: :lol:
I'm a player , where is the big boss ?!?
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”