Смрадоляк

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Смрадоляк

Мнение от PENN »

Някой да е ползвал за стрьв смрадоляка на Баркли?Едни такива гумени и смардящи ако се сещате за какво говоря.
Go BIG or Go Home!
kalins
Мнения: 1091
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 14:46
Местоположение: Sofia

Мнение от kalins »

Абе аз съм ги виждал,но не съм ги ползвал.Се си мисля че са повече за каналните(американските) сомове
Добре е да си добър
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Това го чувам за 1-ви път.Разясни.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Мнение от milen »

това да не е птичата кръв--има една стръв такава
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Вчера ходих до магазинчето на ьгьла и му разказвам на ония вьтре какво ловите и как и той слуша ли слуша.Скочи по едно време и ми показва едно с големината на бутилка бира което е потопено в някакьв гаден сос и което се разграждало вьв водата,ползва се са срьв и пича хващал какво ли не на тази гад.Предупреди ме,че СМАРДИ много лошо,но лови такива гадости които лежьт по дьното.

Някой сети ли се за какво говоря?

Поиска ми снимка на риболовец с голям сом да я сложи на СТЕНАТА НА СЛАВАТА,все пак някои от такьмите идват от неговия магазин,но му казах,че за сега ГОЛЯМ НЯМА,тая година се очаква да го фанат :wink: :D

А да не забравя.Човека е професионален риболовец от около 20 години,бил е каде ли не и знае доста,та аз поне му вярвам и по тази причина реших да ви питам за този смрадоляк.
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Асене тук в България продават смърдоляк ама се казва УЛТРАБАЙТ.То е в пласмасови ампули и не дай си Боже се разлее в багажа.Няма отмирисване.Тези смърдоляци според мен са удачни когато се лови на дъно.А ние дразниме сома и го викаме по някакъв начин.Той се вдига и идва на рибето,което също издава вибрация.Слагали сме пърлени врабчета,дроб,вмирисана риба и какво ли още не.Идва на живата стръв.Но на запад ги ловят и на мъртва риба.Така,че може и да има смисъл от някакъв смърдоляк.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Това е нещо като силиконова примамка потопена в гаден сос и цялата тая гадост стои в зиплок.Става и за дьно,става и за искуствена стрьв или поне така каза пича.Аз такива смрадоляци не сьм ползвал.
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Нищо не пречи да се сложи за проба на тройката,но съм сигурен,че само СМЪРДОЛЯК не си пращал в България.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

и прьчки,че много дьлги и много цифра ви излиза.Смрадоляка обаче и той ще пропусне БГ,земе да ги лови та да се чудя после какво да правя.Може да е добра стрьв от брега или на плувка,а защо не и на клионк,ма някой друг да внася смрадоляци,ше ме изгони жената вече. :shock:
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Асене представи си изпращаш смардоляк и на някоя митница го отворят.Аз бих изпратил едно малко съмнително колетче.Ебаси майтапа.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”