Части за Mitchell

Има шпула, има бигел, че и аванс се намира, що е то?
petkouzunski
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Апр 03, 2005 20:56

Части за Mitchell

Мнение от petkouzunski »

Здравейте рибари :D Първия ми пост е по повод една макара буквално от дядовото ми време. Става въпрос за една макара Мичел 3330, която е с един проблем - зъбното колело, което повдига оста, на която се слага шпулата е износено. Та въпроса ми е ако някой от Вас има такава макара или зъбно колело, което ще стане (от развалена макара примерно) и което не е износено, би ли продал зъбното колело или макарата. Също така ако може да кажете макарата добра ли е, тъй като съм "новак" така да се каже, а както е тръгнало дядо ми няма да ходи толкова често за риба та тя може да остане за мене ...

P.S. Ако знаете някое място, където макарата може да се поправи, моля кажете :)

Благодаря предварително!
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Здрасти колега и добре дошъл във форума!
Преди време в една от темите се заговорихме за тази серия на Мичел - явно са добри макарките, както повечето неща на фирмата. :wink: Между другото, тоя модел не е чак толкова стар, колкото си мислиш - някъде от 82-ра или 83-та година е. Аз скоро ще се сдобия с един подобен модел, само че малко по-нов и с малко по-голям капацитет от твоя.
Съжалявам, но не знам кой би могъл да ти я поправи, а и малко се съмнявам част от съвсем друга макара да пасне на твоята...
:roll:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Публикувай отговор

Обратно към “Макари”