Смятам да не пиша вече

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Смятам да не пиша вече

Мнение от maver13 »

Регистрирах се скоро във форума, но вече виждам, че доста от колегите реагират меко казано "неадекватно" на написаното! То не ме учиха кои риби са маломерни, то не бяха изказвания как се държи рибата за снимка, и накрая ядосани арендатори недоволстват, че за техните водоеми се пишат негативни отзиви. Смятям, че идеятя на подобен форум е колегите да си разменят информация, както положителна така и отрицателна, за излетите си. Но уви - Българска му работа. Само да "настъпиш" интереса на някого и веднага заяждане и обиди.

На всички, които смятат да пишат - успех!
Моля някой от модераторите или администратора да изтрие регистрациятяи галериятя ми.

Благодаря предварително и успех на всички колеги!
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Е, аре ся. Кво толкова. Арендатора се е одървил, много важно. Ако тук четеше и пишеше този от Слаковци....

Преразгледай си решението.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Кърцата
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 14:47
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Кърцата »

пич, не им обръщай внимание!!! аз така правя. отминавам ги с безразличие. тука си има и свестни хора. не позволявай на 2-3 боклука да ти се каЧАТ НА ГЛАВАТА
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Изобщо да не ти пука продължавай да си пишеш във форума.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Смятам да не пиша вече

Мнение от Бат Стан »

maver13 написа:Регистрирах се скоро във форума, но вече виждам, че доста от колегите реагират меко казано "неадекватно" на написаното! То не ме учиха кои риби са маломерни, то не бяха изказвания как се държи рибата за снимка, и накрая ядосани арендатори недоволстват, че за техните водоеми се пишат негативни отзиви. Смятям, че идеятя на подобен форум е колегите да си разменят информация, както положителна така и отрицателна, за излетите си. Но уви - Българска му работа. Само да "настъпиш" интереса на някого и веднага заяждане и обиди.

На всички, които смятат да пишат - успех!
Моля някой от модераторите или администратора да изтрие регистрациятяи галериятя ми.

Благодаря предварително и успех на всички колеги!
Мавер, недей така бре. Всичко е в хода на някаква дискусия, не е насочено пряко срещу теб или нещо от сорта. Аз в кви каши съм се забърквал в тоя форум, като се сетя само за последната със спалния чувал...Пий една ракия, лови риба и идвай на лаф тука. Някои от нас малко чворове си падаме, ама инак не сме лоши хора, да знайш.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Колега, искам да ти кажа, че най-неудачен начин за вземане на крайни решения е под влиянието на емоциите, както е при теб, очевидно...Разбира се, твоето решение няма да бъде особено драматично в своята крайност, като се има предвид, че винаги можеш да се регнеш отново, но кому е нужно да го правиш изобщо? Аз лично съм в този форум още от създаването му и тук срещнах едни от най-стойностните хора, които познавам. Може би и с теб ще е така...
Случано попаднах на темата, която е отключила страстите, а после видях твоят пост тук. Познавам голяма част от колегите - една част на живо, други само виртуално(което ни най-малко не влияе на приятелството ни). Уверявам те, че ни най малко не са рекламно агенти на когото и да е! Вски има куци дни (аз редовно), нима може от един излет да се придобие такава представа, че да се изкаже крайно мнение? Не е сериозно някак. Колкото до колегите, които те засягат, ами просто ги подминавай - човек не може да уйдиса на целия свят. Или пък да се изпокара с него...но пък може да опита. Файда - йок!
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Re: Смятам да не пиша вече

Мнение от Coarseman »

maver13 написа:то не бяха изказвания как се държи рибата за снимка
Сега,придържайки се към добрия тон пич,искам да те помоля да видиш последните два-три поста в "Излети",да помислиш и прецениш защо няма нито един негативен коментар в духа който си споменал.
Благодаря предварително че ще си направиш труда.

Иначе мога да кажа че си запазвам правото да квалифицирам като "селяндур" всеки който се държи така с квото и да било включая рибите.

И още нещо-все ми се струва че качеството е по-важно от количеството.

Жив и здрав и много успехи оттук нататък!
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Miro Ni4ev
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Юни 27, 2006 14:35
Риболов: шаран
Обратна връзка:

Мнение от Miro Ni4ev »

Не се сърди и не се отказвай с толкова лека ръка от форума.
Станил е много прав по по отношение на писанията ни и кашите които всички сме забърквали къде от недоглеждане, къде от напрежение или други знайни и незнайни нам причини./Станил винаги е прав :wink: дори и за шарана в темата за която се косите/.
Тук се запознах с едни от най сериозните си другари къде виртуално къде реално и съм благодарен че не съм прибързал като теб и някой ден да кажа майната им на всички заядливци. В carp bg бях спрял да пиша поради подобни на твоите причини.... но се поправих :lol: ако не вярваш питай Жоро/Арк- на когото също съм благодарен за много неща!!!/

Корсе е един от най готините във форума и същевременно със сериозна и интересна гледна точка за повечето теми засягани във форума.Респект!!!

И за финал бих искал да си помислиш ако на вечеря попаднеш на гаден хляб ще се откажеш ли от него за винаги?

Така че пич не взимай нещата на сериозно, чети си , пиши си и се радвай на живота.
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Hi

Мнение от ASSENAS »

Абе я си сложи всички на.... щеката :lol: и се връщай веднага, че без това се броим на пръсти щекарите в тоя форум.
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Аватар
rope
Мнения: 140
Регистриран на: Пет Ное 18, 2005 21:10

Мнение от rope »

Мавер13 нека и аз да кажа нещо:
От мойте шестдесет и кусур години ще ти кажа, че най лесното
в този живот е да хлопнеш вратата и толкова, но ще загубиш
връзката с много стойностни и свясни хора с които Форума е
пълен. Тук е местото повече за споделяне, отколкото на
налагане и те моля да преосмислиш решението си, защото
общуването иска и компромиси, но винаги дава повече от
колкото взема. Ще се радвам, ако си ме разбрал :wink:
Аватар
Samuil
Мнения: 2680
Регистриран на: Сря Яну 12, 2005 22:57
Риболов: Spinning
Местоположение: София

Re: Смятам да не пиша вече

Мнение от Samuil »

maver13 написа:... То не ме учиха кои риби са маломерни, то не бяха изказвания как се държи рибата за снимка, и накрая ядосани арендатори недоволстват, че за техните водоеми се пишат негативни отзиви...
Абсолютно подкрепям колегата за това свое мнение! Заяжданията са постоянно явление тук, повечето са абсолютно безпочвени и е крайно време да спрат да бъдат толерирани!!! Човек, който дава информация, е добре дошъл, и това трябва да се поощрява. Ако не беше пуснал онзи колега статията за шараните и риболова на онзи водоем, щеше ли това да промени нещата? Рибата пак щеше да бъде държана по този начин, само че ние нямаше да имаме тази ценна инфо за този водоем!!!. Така че, апелирам, макар и вече без надежда че нещо ще се оправи, да се спазва добрия тон по темите на колегите, осмелили се да пишат!
maver13 написа: ...Смятям, че идеятя на подобен форум е колегите да си разменят информация, както положителна така и отрицателна, за излетите си. ...
Абсолютно, в подкрепа на горното!
“Live fast, die young and leave a beautiful corpse behind”. E.P.
Miro Ni4ev
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Юни 27, 2006 14:35
Риболов: шаран
Обратна връзка:

Re: Смятам да не пиша вече

Мнение от Miro Ni4ev »

Samuil написа:Абсолютно подкрепям колегата за това свое мнение! Заяжданията са постоянно явление тук, повечето са абсолютно безпочвени и е крайно време да спрат да бъдат толерирани!!! Човек, който дава информация, е добре дошъл, и това трябва да се поощрява.......... Така че, апелирам, макар и вече без надежда че нещо ще се оправи, да се спазва добрия тон по темите на колегите, осмелили се да пишат!
maver13 написа: ...Смятям, че идеятя на подобен форум е колегите да си разменят информация, както положителна така и отрицателна, за излетите си. ...
Абсолютно, в подкрепа на горното!
Всичко е така но не вярвам да го подкрепяш в решението му да не пише повече!!!
Иначе до сега тук да бяха останали само заядливците и да се ядат по между си :roll:
Аватар
Samuil
Мнения: 2680
Регистриран на: Сря Яну 12, 2005 22:57
Риболов: Spinning
Местоположение: София

Мнение от Samuil »

Не, Миро! По отношение на писането - Мавер 13, и аз те съветвам да продължиш да пишеш! А със заядливците - ще се борим нон-стоп, няма как, тях винаги ще ги има!

Имаш пълната ми подкрепа в борбата с вредителите! :D
“Live fast, die young and leave a beautiful corpse behind”. E.P.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Приятелю, не се впрягай - всичките тези са извървели пътя, който ти предстои да извървиш и ти - и аз съм ловил риба - по 20-30 кг. каракуда, по 7-8-10 шарана, носил съм ги вкъщи :oops: Убий ме, не знам какво съм ги правил, сигурно съм ги раздавал. :oops: Идеята беше да се изявиш, да наловиш много - 26 килограмови скобара ми е рекордът за един ден на Струма, също прибрани - после тайфата от Перник се изпонапи и ги изгорихме в огъня... :oops: Сега се кефя да хвана риба по труден начин, дори да съм капо - на изкуствена стръв, или нещо по-така на плувка...после ги пускам...Един път годишно пържа край палатката прясна риба, това ми стига - филета продават в магазините. Ей това променя и отношението към рибата, ей това, с повече или по-малко емоции се опитаха да ти кажат колегите. Пак ти казвам, не познаваш Корса, той беше самата нежност - никой не е искал да те засегне - продължавай с прекрасните репортажи и добрите улови - НАСЛУКА!!! :D :D :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Здравейте отново,

Искам да Ви благодаря за добрите думи и топлото отношение!

От днес отново давам мнения във форума, а и скоро репортажче ще спретна. Замислих се и реших, че е тъпо да се ядосвам и не трябва да се лишавам от възможността да науча нещо, пък и аз да помогна с каквото мога.

Пак ти казвам, не познаваш Корса, той беше самата нежност - никой не е искал да те засегне - продължавай с прекрасните репортажи и добрите улови - НАСЛУКА!!!

А на Корса не му се сърдя - той е свестен тип, а и мнениятя му са подплатени със знания, кето е най важното.

Приятелю, не се впрягай - всичките тези са извървели пътя, който ти предстои да извървиш и ти - и аз съм ловил риба - по 20-30 кг. каракуда, по 7-8-10 шарана, носил съм ги вкъщи Убий ме, не знам какво съм ги правил, сигурно съм ги раздавал. Идеята беше да се изявиш, да наловиш много - 26 килограмови скобара ми е рекордът за един ден на Струма, също прибрани - после тайфата от Перник се изпонапи и ги изгорихме в огъня

А аз иначе много рядко взимам риба, дори и от платени водоеми. Обичам да я пускам обратно, но не снимам пускането, защото за мен това е нещо съвсем естествено. Благодаря на всички за подкрепата и успех!
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”