Фичоза 23-24 май

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
executor
Мнения: 555
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Местоположение: Варна
получил Браво: 3 пъти

Фичоза 23-24 май

Мнение от executor »

Най-сетне и аз се наканих да преслушам иларията .В понеделник 23-ти с едно приятелче решихме да се поразходим до Фичоза.Взехме по 2 дози червеи и към 7 цъфнахме там.Вече имаше много народ но лесно си намерихме място.В дясно от нас един колега изкара 2 платерини и работата замря.Да обаче към 8.30 като я почнахме-една след друга,даже 2 пъти изкарах по 2 наведнъж.На обяд обаче кълването спря.Колегата с мен имаше 9 иларии,а аз 2 платерини по около 350-400 гр и 16 иларии Твърдя че в тоя ден се представихме най-добре от всички колеги там
На другия ден оптимистично настроени пак там-тоя път рано-рано.Времето слънчево,съвсем лека вълничка.Викам си,сега я убихме.Да ,ама не.До 11 пълно капо,даже пипане нямаше.Не видях и никой да изкара нещо.Запалихме колата и обратно.На връщане минахме през езерото но и там никаква риба.Това е.
Наслука!
Stand and fight
Дели
Мнения: 193
Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 14:40
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Дели »

Вчера навръщане от Шкорпиловци минах през Фичоза . Там говореха за някакъв полицай който замятал най надалеко и извадил най много риби . Това ти ли си ?
executor
Мнения: 555
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Местоположение: Варна
получил Браво: 3 пъти

Мнение от executor »

Дели написа:Вчера навръщане от Шкорпиловци минах през Фичоза . Там говореха за някакъв полицай който замятал най надалеко и извадил най много риби . Това ти ли си ?
Не :D Но мисля че се сещам за кой става въпрос.Въпросния колега имаше 7 или 8 риби но бяха все едри платерини..... :roll:
Stand and fight
Аватар
harry
Мнения: 193
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 14:26
Местоположение: Варна

Мнение от harry »

На 23-ти мислех да бъда на Фичоза, но не ми се ходеше сам толкова надалеч и в крайна сметка се озовах на "Петрол". Резултат - пълно капо :x
пях с Depeche
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”