Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхожда

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от VARHARA »

Любе от как ми изловиха рибите ми направиха услуга -просто не ходя за риба :wink: :lol:

Аз се зарекох да не взимам позиция кой какво взел и прибрал защото ми е много болна тема,може би щот не фатам от известно време :wink: :lol: .Затова си ги псувам на ум и чакам времето -ША СА УПРАЙМ НЯВГА АМА НЯМА ДА Е СКОРО .
Наскоро видях грозна картинка 15-20 сома обесени от мало до голямо .Набрах човека по телефона ,теглих му една майна и туй то .
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от славеe »

Емил за това ше ловите по повече та да има за всички :lol: :lol: :lol:
Мое мнение,като човек който ходи за сом на Монтана от как Панцера е бил на забавачка.
От години спираме само от страната на стената,и всички местни знаят,че гониме само сом,
много риби са ни изчезвали,остане ли бивака без надзор,и ние тогава мислехме,че са Троянци......ама те пък не идваха :lol: :lol: :lol: ловеха на Стамболийски 50+ и им дремеше за Монтана.
Така че според мене е некой местен.Изчезват предимно риби около 5те кила,явно е пеша и нема как да дърпа по големите.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от VARHARA »

Абе аз знам кой е бе Славе -Румен Монтанеца :wink: :lol: .Продал ги е онзи ден на пазара да си купи човека бял червей че идват състезания :lol: :lol: :lol:
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Иво Ломски »

VARHARA написа:Абе аз знам кой е бе Славе -Румен Монтанеца :wink: :lol: .Продал ги е онзи ден на пазара да си купи човека бял червей че идват състезания :lol: :lol: :lol:
Може и да си прав, но аз си мисля че Панца ги е релийснал :wink: Нашите хора си знаят, ама какво да кажат..., я бой, я ще им забранят риболова в района 8)
Живот без страст не е живот а само съществуване...
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от славеe »

VARHARA написа:Абе аз знам кой е бе Славе -Румен Монтанеца :wink: :lol: .Продал ги е онзи ден на пазара да си купи човека бял червей че идват състезания :lol: :lol: :lol:
Интересно ми е друго,как Румен не се запали толкова години по сомския риболов,при положение ,че един от хората с които ходи постоянно,ИВО е наш кадър,Как не му умръзна да лови рибата,стръв,щото аз не ги различавам,костур,бобой,таранка.............абе както ще да са си ги кръстили,за мене всичко е стръв.Може да направа и пет капота,не ми дреме
ама искам като ми удари,да удари,да ми качи сърцето в гърлото,да се разтреперим от адреналин.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от LVitchev »

Томахавка,много се вързва Тапета и си трае да не обиди някои,за това го бъзикам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П Славе,спри и ти да ядеш сом,и ти много надебеля мамка му и сом и то само от Монтанския,щото има много калории :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Върхи,и ти да мълчиш,че и ти изхваща сомовете,подпомагаш Тапета и обезрибихте Жребчево,един сом не оставихте че и Троли не може да си хване вече - няма :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Добре че ти е далече Монтана,иначе щеше и там да помагаш на Емо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Emo-83 »

Аз риба ще пускам,ще си вземам и ще продължавам да зарибявам с колкото средства мога и когато мога.
Не съм раздухвал въпроса с изчезналите сомове и не бих нарекал някого крадец без той наистина да е такъв и аз да съм убеден в това.
Троянци,моля не се обиждайте,но и вашата 1-ва реакция беше....."Да не са ти ги взимали твоите хора,хей така за номер."
Когато не си ти е нормално да мислиш,че е другия.А то всъщност може да е 3-ти.За това сиктер на сомове и всичко останало.Най-тъпо ми е било да се скарам с приятели за риби.
Не съм лакум,но сега жена ми пържи сом.....значи съм си хванал доволно.
Наздраве и внимавайте с хуманноста. :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от славеe »

Емил,вързало ти е хванал си си,аз само празни удари,бех побеснел,и както си влачиме влиза един плувец,точно между кулите навътре около 200метра,викам на Гумата слагай плитки воблери тоя е наш............като не върви,не върви,три тигела направих около него
и нищо :lol: :lol: Гумата вика..абе не е хуманно...........казах му....споко бе,нема да го бодеме с канджа,ловиме го за косата снимаме го и го пускаме :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Emo-83 »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Пак се хилих яко....пич си Славе.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Мънцата »

:shock: :lol: :lol: :lol:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от te4osoma »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от VARHARA »

Румбата не се е запалил щот не му е до сом и бели . Той е състезател в червата , и го доказа като взе медал от световното . Ако ще в двора да кълват по 100 кила сомове пак ще си отиде да кокаляк :lol: :lol: :lol: :lol: Аз навреме се усетих и бегах ,сега не могат ме върнат :mrgreen:
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от spookymiro »

VARHARA написа: Наскоро видях грозна картинка 15-20 сома обесени от мало до голямо .Набрах човека по телефона ,теглих му една майна и туй то .
Върхар, след като си написал това, моля те и да кажеш за кого става въпрос.

Ей така, да се знае.

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
anatoli75
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 21:32
Местоположение: ямбол

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от anatoli75 »

spookymiro написа:
VARHARA написа: Наскоро видях грозна картинка 15-20 сома обесени от мало до голямо .Набрах човека по телефона ,теглих му една майна и туй то .
Върхар, след като си написал това, моля те и да кажеш за кого става въпрос.

Ей така, да се знае.

Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”