добра смес за хранилка тип пружина

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
xxl_vn
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Авг 07, 2009 4:33
Местоположение: Испания

Мнение от xxl_vn »

Това приятелю за Шарко го зная от испанци а не защото съм си го измислил - стари хора - а иначе тук по тоя край шарана е супер. Ципата му вътре е беличка и няма и помен от мирис -може би защото е расъл в река и почти няма тинести места. Аз живея в Гандия и за щастие наблизо има няколко реки които минават наблизо. Що се отнася до халвата то тук има три БГ магазина така ,че нищо не ни липсва - а ракията си я вариме сами :D
.....малииииииии
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Мнение от butnik »

Е това имам предвид де,халвата си е наше балканско сладкишче,та испанците от къде я знаят.Както и да е :D
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
xxl_vn
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Авг 07, 2009 4:33
Местоположение: Испания

Мнение от xxl_vn »

Ами да ти кажа доста от тях взеха да свикват с нашите маниери и продукти :D Последния път когато бях на реката имаше един колега испанец и си хваща таранка на леко а аз хвърлям на дъно за шаран. За всяка негова таранка аз с захранката хващам по шаран а той остана като обезумял. Вика колега ти си магьосник на какво кълве така. Дадох му едно топче от тестото а той го гледа и го мирише и вика - е то на това и аз ша захапя :D
.....малииииииии
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Мнение от butnik »

xxl_vn написа:Ами да ти кажа доста от тях взеха да свикват с нашите маниери и продукти :D Последния път когато бях на реката имаше един колега испанец и си хваща таранка на леко а аз хвърлям на дъно за шаран. За всяка негова таранка аз с захранката хващам по шаран а той остана като обезумял. Вика колега ти си магьосник на какво кълве така. Дадох му едно топче от тестото а той го гледа и го мирише и вика - е то на това и аз ша захапя :D
Бих споделил и други похвати,но не е мястото да се спами в темата на Владо.А пък съм срещал много колеги в Испания,които използват различни похвати за риболов,не присъщи за нашия ртиболов.т.е не ги използваме масово.
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
berk
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 10:34
Местоположение: varna

Мнение от berk »

Здрасти от тази захранка долу горе колко топки стават ?
Аватар
stefan_nenov
Мнения: 151
Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 19:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re:

Мнение от stefan_nenov »

:D :D :D :lol: ше захапе не ами, той такава халва като наща не е и сънувал :)
xxl_vn написа:Ами да ти кажа доста от тях взеха да свикват с нашите маниери и продукти :D Последния път когато бях на реката имаше един колега испанец и си хваща таранка на леко а аз хвърлям на дъно за шаран. За всяка негова таранка аз с захранката хващам по шаран а той остана като обезумял. Вика колега ти си магьосник на какво кълве така. Дадох му едно топче от тестото а той го гледа и го мирише и вика - е то на това и аз ша захапя :D
Големите Рибари сме известни с достойнството си, а достойнството изключва хвалбата.
naskovolley
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Май 26, 2014 18:31
Риболов: на дъно
получил Браво: 1 път

Re: добра смес за хранилка тип пружина

Мнение от naskovolley »

Момчета тази халва направо чупи мивки.Вчера пробвах рецептата и съм много доволен. Само дето вместо водна баня бутнах буркана в микровълновата като от време на време разбърквах.Стана супер.Благодаря за рецептата на vlado_fidera.Успех
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”