Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от NIKI1968 »

Много ми е странно, това с припознаването...

Аз си мислех, че припознаването е нещо от типа:
"-Оооооо! Пешо! Как си бе, човек?
-`ми аз не съм Пешо... Гошо съм...
-Ооооо! Извинявай! Нещо съм се припознал..."

Та в тая връзка ми звучи...не както трябва. `дето разправяше един: "Ако се преименувам на Борислав Михайлов, това означава ли, че ще съм шеф на БФС, ще еба Мария Петрова, и ще съм с н`ам си колко мача за националния отбор, четвърти в света от 1994 год. и шампион и носител на Купата на България няколко пъти?"

А за емблемата и историята...чух, че нещо от УЕФА днеска не са баш разбрали, какво си мислят някои и ги били махнали от сайта...

Та те така...
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от bat.galin »

Голяма драма пада с това припознаване, после следва драмата с титлите...
Ама хич да не ви пука - лупи е невинен и изпълнен с ентусиазъм.... :lol:
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Taro написа:Трънец,ще ходиш ли в събота на мач?
Не го припознавам Литекса...изгониха хората спечелили Купата,взеха чужденците от Литекс.... :)
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Kriss »

TRANSKI RIBAR написа:Не го припознавам Литекса...изгониха хората спечелили Купата,взеха чужденците от Литекс.... :)
Трънец, не съм педполагал, че някога ще го кажа - жалко за истинските феновете като теб! За в бъдеще, за мен ще си цесекар, а не *****.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Туй то :fish1:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от bat.galin »

тази тема е за архива от няколко дни...
...ПФК ЦСКА АД официално бе обявен в несъстоятелност и членството му в БФС трябва да бъде прекратено.
Решението е взето на датата 9 септември.
То подлежи на незабавно изпълнение.
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от sleepwalker »

Ще ми липсва вечното дерби... :roll:
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Kriss »

Пък и как баш на 09.09. ги закриха? Slu4aenost? Не мисля.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Taro
Мнения: 566
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 22:42
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Taro »

Ех милите говеда колко са забавни. Щом така ви изнася, enjoy. От сега сте си подготвили репертоара за 10 кръг. Като загубите за 7 пореден път ще е от Литекс и не се брои. Ха ха. Не ми се коментира особено , само ще ви кажа че На стадион Българска Армия играе отбор, целия червен, чиято емблема много добре знаете коя е. За това че има тире ме боли оная работа. Цска за пръв път от много години е чист, без задължения, ремонтира стадиона, базите в Панчарево, обръща се сериозно внимание на Дюш, опитите за разделение между феновете скоро ще спре, а вие ще продължите да бъдете фк Калъфка. Мразете и злобейте, на вас това ви е съдбата. Нашата е да обичаме.
No Kill
trout bum,perchoholic,chub catcher...
C&R
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от PAMPASA »

Taro написа:Ех милите говеда колко са забавни. Щом така ви изнася, enjoy. От сега сте си подготвили репертоара за 10 кръг. Като загубите за 7 пореден път ще е от Литекс и не се брои. Ха ха. Не ми се коментира особено , само ще ви кажа че На стадион Българска Армия играе отбор, целия червен, чиято емблема много добре знаете коя е. За това че има тире ме боли оная работа. Цска за пръв път от много години е чист, без задължения, ремонтира стадиона, базите в Панчарево, обръща се сериозно внимание на Дюш, опитите за разделение между феновете скоро ще спре, а вие ще продължите да бъдете фк Калъфка. Мразете и злобейте, на вас това ви е съдбата. Нашата е да обичаме.
Как свърши мача за купата днес , че неможах да го гледам............... :roll:

Аха, сега видях .........една снимка във другия форум....... :D
14445991_1092564994126167_8345603445599112916_n.jpg
14445991_1092564994126167_8345603445599112916_n.jpg (14.81 KiB) Преглеждано 6313 пъти
Сладурани.......
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Асти »

Нищо не разбирам вече!
От телевизора току-що казаха, че носителят на купата ЦСКА-София отпаднал от турнира. А кой е спечелил и кой е загубил купата??? Няма никакъв ред в батака!
Други говорят, че Чавдар Етрополе вече се казвал ЦСКА-от София (за престиж естествено), а Кърпачев Ловеч съвсем изчезнал, имало Ботев Луковит или друго горно-нанадолнище :shock: Горките запалянковци, никой не ги пита за нищо.
Тук пък се кометира, че на 9.ІХ., с нахлуването на съветските орди, бил основан клуб , ама вече го нямало.
Некви сомнамбули непрекъснато повтарят заклинателно "10-и кръг, 10-и кръг.....". Тогава ще решат задачата Пи или ще свърши българският вариант на футболно първенство?
Казват, Локо София били в зоните, а начело на най-стария столичен клуб повече от 20 години се подвизавал бензинджия-крадец, доносник на милицията. На Герена пък нямало козирка, а собственик станал некъв лобист. На "Народна ар_ия" изгоряло М-то на табелата. Е, това го видях лично.
Момчета, отказвайте се докато е време!

... А Таско Ерменков съвсем я втаса.
Аватар
Taro
Мнения: 566
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 22:42
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Taro »

Треньорът на ЦСКА Едуард Йорданеску НЯМА да бъде сменян! Нито един клуб в света не сменя треньори на всеки 3 кръга. Йорданеску има поставени задачи, има и срок, в който да ги изпълни. И този срок не е месец или два. Това, че ЦСКА отпадна от купата на България е тежко изживяване, но не и фатално. Фаталното можеше да се случи преди няколко месеца.
Обещахме ремонти на стадион и база - ето ги вървят с пълна сила.
Обещахме да направим всичко възможно, за да преобърнем представите за ЦСКА у нас като съмнителна фирма - ето ги спонсорите и новите ни международни партньори пред вас. А ще има и още.
Обещахме да увеличим заплатите на невидимите хора в ЦСКА, на които се крепи клуба - направихме го.
Обещахме в Борисовата градина повече пари на играчи да не се бавят - факт е.
Обещахме повече родители да не плащат пари, за да тренират децата им в ЦСКА - постигнахме го.
Обещахме да изчистим отношенията на ЦСКА с две институции, в които клубът ни бе тотално дискредитиран - вече имаме разрешение да картотекираме от ФИФА, а от УЕФА знаем, че няма проблем да играем в евротурнирите.
В най-скоро време ще видите колко огромен обем работа бе свършен още по новия сайт, телевизия, маркетина и други важни неща.
Всичко свършено дотук, е много по-важно от една купа! Затова няма да позволим никой и по никакъв начин да ни се качва на главата. Нито медии, нито ветерани, нито експерти, нито дори фенове.
Отборът наистина не се представя добре, но повярвайте, ще бъде силен. Обещали сме го и ще го изпълним! Както изпълнихме всеки поет ангажимент към ЦСКА до момента. Единственото, което може да ни демотивира е точно това, което се случва в момента - един загубен трофей да накара хората да забравят къде бяхме преди една година, да не помнят, че дори това лято ЦСКА бе на 24 минути от погребението.
Болката от отпадането за купата е голяма. Но точно болката показва и нещо друго, защото болка изпитват само живите. ЦСКА е жив и това дразни враговете му! Доказва го и екзалтацията им след отпадането ни в "Надежда". Това, че всички коментират ЦСКА, а никой не обелва дума за провалите на Берое и Славия, е позитивът от едно отпадане. Никой нямаше да говори за ЦСКА, ако не го възприемаше за онзи клуб, от който някога се е страхувал.
Оставете ни пак да направим ЦСКА отбор, от който да се страхуват. Загубата в "Надежда" няма да е последната. Но ще е последната, от която ще ви е срам! Защото и ние не искаме да ни е срам. А повярвайте, ние имаме много повече мотиви да не искаме да се срамуваме.
И последно - не си пожелавайте отново треньори, които фигурират в документите по фалита на ЦСКА. След 4-5 месеца тези документи ще бъдат достъпни и всеки може да види колко струват 6 поредни победи. Ние такава цена няма да платим, защото искаме ЦСКА жив.
Ако искате и вие това - мястото ви е на Армията"! Когато вие сте силни и сте с нас, няма как ние да сме слаби. Г.Г.
No Kill
trout bum,perchoholic,chub catcher...
C&R
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Yuri Varbanov »

Хахахахахаха, Красене, брат, стига си лизал и ти гъза на джуджето. И без това е очеизвадно вече,че това вашето си е 1 към 1 Латекса, ама на 100% човек! Само фланелките са различни иначе и селските номера, и хората около отбора, и румънските треньори, и играчите, и джуджето, и оня дето се отказа от България за да стане грък са си същите от Ловеч...
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”