Имам газове

Разправят, че не всичко било риболов.
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Имам газове

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Много хора се правят на играчи в тоя подфорум та реших да споделя че имам мега ГАЗОВЕТЕ демек ПЪРДЯ като разпран :wink: некой ше ми помогне ли с инфо или ще снима филм по случая :?: :lol: :lol:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Айде, е го и тоя. Оня имал дупит - тоя па пърдял. Много хвалби таквиз напоследък се заформиха. Ми прави го по тъничко, че да те не чуват околните и не наблягай на бобовите култури.

Инак при такъв зор и пърдел много помагат 100 гр. чист спирт - етилов алкохол прокаран с малко водица - същото важи и при случайно подрискване . Всичко опира да храната и червата - демек, диета - да не папаш зелена салата през зимата - щото е пълна с нитрати и тям подобни глупости. :D Ако сме на риболов това даже помага. Като се изрежеш тънко викаш на компанията че пращаш и-мейл, до рибата, ако яко пръднеш е факс - демек рибата да вземе да кълве. :D Не винаги помагат посланията към рибата, но определено ти разтоварват тумбата всред общо веселие. Особенно вредни са дигиталните банички на ОМВ, освен пърдел докарват и други проблеми.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Имам газове

Мнение от Yuri Varbanov »

TRANSKI RIBAR написа:Много хора се правят на играчи в тоя подфорум та реших да споделя че имам мега ГАЗОВЕТЕ демек ПЪРДЯ като разпран :wink: некой ше ми помогне ли с инфо или ще снима филм по случая :?: :lol: :lol:
Муахаха,ще те пратим на Пясъка даги обгазиш и да разчистиш места!Мани,Мишо това ще е баси и блокбъстъра-ГЪЗАВАТАР!Мухахахах :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от Yuri Varbanov на Нед Яну 24, 2010 3:21, променено общо 1 път.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

А как точно пърдиш :!: :roll: Като Ябукарски кон на всяка крачка или го пускаш тънко по търлъци,като чорбар у 306. :shock:
:lol: :lol: :lol:
Варят ли ти боб,да изхвърлят 1-вата,може и 2-рата вода.Не ядеш лук и люто,както и картофена салата.
Ако си на бивак и пърденето е с позивна за сранье....реагирай мигновенно.Иначе рискуваш околните да станат на лунички.
Щом нямаш разстройство не взимаш Смекта на прах,а лапаш едно Мезимфорте.Не пиеш нищо,което съдържа сода от рода на Алказалцер.Рискуваш да изплашиш и отровиш рибата с газ Гризу.
Чакайки да отмине.... "Ти си бурята в душата ми"....Може да си пееш някоя по-весела песничка...."Тиква ли си яла или си се посрала". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

п.п.Когато се прибереш,за всеки случай си погледни гащите.Не са ли станали на каиш и няма ли карта на целия свят....значи не си забивал палеца от зад и всичко е ОК. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kukata
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 22:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от kukata »

ГАЗ - това е доста обширно понятие! Ето няколко вида негови производни:

Алармена:добра пръдня за начинаещите... Лесна е за идентифициране, защото започва с висок тон и завършва с нисък такъв. Като линейка по цариградско шосе, или като аларма за противовъздушна атака в южно багдадско преградие. Звучи точно така, все едно ще се случи нещо много лошо.

Модулирана-демодулирана: тази пръдня получава сила на звука от друг източник. Например метална фуния, допряна до сбръчканата дупка на задника, пластмасова тръба, или дори тоалетна чиния. Тази премодулираната пръдня може да всее ужас в роднините и да доведе съседите до хронично безсъние... А домашният любимец? Е, една уста за хранене по-малко.

Очаквана:е те тази е пръдничката, която ви стои в дебелото черво, и се опитва да се пребори със свития като ислямско-фундаменталистки юмрук, сфинктер. Пръднята чака в засада моментът, когато ще се изплъзне и ще се разсее в стратосферата.

Бластер (или “Империята отвръща на удара”): много сте гледали фантастики. Издава звук като бластер, или по-точно като опирането на лазерните мечове на Люк Скайуокър и Дарт Вейдър. Дзззззззззт-въззззззззт. Luke, I am your father, join the Dark Force.

Задна седалка: обикновено не се чува, заради шумът от двигателя по време на движение. Този, който пътува на задната седалка смята, че уличното движение може да прикрие както миризмата, така и звукът на изпусната му душица. Ето защо не се притеснява да пррррррррррръдне както си трябва. Много често е последвана от шофьорска реплика: “Кой пръдна отзад, бе, мамка му”?!

Гъдел за мъдете: получава се, когато мъжът седи във вана и пръднята лекичко се изплъзне под водата. Фината газова емулсия от малки балончета много често се пръска след като излезе от гъза, гъделичкайки бедрата и тестисите. Почти винаги малките балончета се задръстват и остават в космите на мъдете, като малки смрадливи перлички в скротума на мъжа...

Бананова: изключително коварна пръдня, която тихичко излиза изотзад и смърди на развален стар почернял банан.

Бананананананова: същата като горната, но доста по-продължителна...

Лаещият паяк: без миризма, появява се в гъстонаселени райони и помещения. Пръдливецът не може да бъде идентифициран, а звукът напомня на лаещ паяк?!?

Кукумявка: звукът на тази душегубка много наподобява кукумявченето на кукумявка. Почти всяка сутрин преди да изгрее слънцето, можете да чуете някои от тия пернати кривогледи пиленца да си говорят сами на себе си... Прилича на някакъв налудничав смях, особено краят на клюновата тирата. Ако чуете пръдня съставена от над 8 ноти, като завършва с две октави надолу, и ако звучи някакси маниакално... ето това е Кукумявката, да еба...

Пълнител на автоматична карабина Шпагин: казвате си, ей ся вече си еба и майката от срам. Стискате, стискате, отивате на някое място и аха да си отпуснете, пак се появява някой външен човек. Разбира се онова вече напира отзад. Колкото и да стискате ТЯ излиза на порции и прилича на картечен огън от времето на тачанките и Великата Октомврийска Соц. Революция.

Воден свят: хората, които не в своя живот са различавали пръдните си една от друга, или се държат така, че пръдни не съществуват, трябва да признаят, че пръднята във ваната, морето, езерото, реката, океана или езерото е нещо специално. Това е единствената пръдня, която може да бъде забелязана с просто око. Дори може да бъде почувствана как се отърва в тялото ви. Джакузи? Забравете тази лигавщина. Пръднята във ваната може да бъде единична или множествена, както и благоуханна и смертелна. Това няма значение. От значение е местонахождението на пръдльото. Един изстрел и се чува: муфффффф на повърхността, или няколко малки подводни гърмежа правят пър-пър-пър на повърхността (това второто е нещо като касетъчна бомба и поразява по-голям периметър). Воден свят, това е една от най-лесно познаваемите пръдни на човека.

Напалм (или “Огън, следвай ме”): тази пръдня има способността да се самозапали при контакт с кислорода във въздуха. Има и способност да се самозапали направо в червото. Аре сега, все едно не сте чували за хора избухнали в пламъци преди или след като са пръднали с Напалм?!? Всъщност, това е често използван похват от палестинските камикадзета... да пърдят на обществени места в Израел.

Йети: мамка му, вашата пръдня ли остави тези мечи следи по снега? Тя ли успя да изгони шерпите и да пусне лавината, която затрупа базовия лагер на холандската експедиция в Непал? Тя ли постави началото на глобалното затопляне? Копеле, само Богът на пръдните знае кво става в твоя гъз!

Меча лапа (или “Кошмари на Пъъъъъррдкхр Стийт):миризмата на това нещо може да ви събуди от дълбок сън, да разплаче плачеща върба, да изкара от кома ваш приятел катастрофирал преди 3 години, да изчисти корозията на железните решетки на прозорците, да смъкне тапетите на всички панелки през две пресеки, да олющи латекса на съседите през 7 етажа, да скъса асансьорните въжета... Независимо дали се ражда с крясък или излиза по терлички, тва нещо полепва по кожата ви и само нервно-паралитичен газ може да ви спаси от пръдняшките конвулсии. Човек, преживял такава пръдня носи последстивията цял живот... Сравнен с нея, химическото оръжие ВиЕкс-2 (VX-2) е като парфюм Хуго Босс разреден с горнобанска вода.

Говедо: блах, звукът от това нещо троши прозорците в радиус от 400 метра, пука тъпанчетата на всички пастири и говедари в една малка котловина, а ударната вълна от тази пръдня предизвиква вътрешни разкъсвания в цивилното население. Миризмата й е като на разложен труп на животно, което прилича на дете между говедо и куче болно от бяс?!?

Най-голямата пръдня в света на пръдните: то самото име говори за нея. Може да се случи на всеки и на всякъде. Един приятел започна да пърди такава пръдня, аз отидох да гледам Джеймс Бонд, след това пихме кафе и се прибрахме по домовете си. На разсъмване той умря, защото пустата пръдня беше съборила всички носещи греди в къщата му и тя го затрупала в съня му.
Не винаги по-голямата риба е най-добрата!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Трънче, вземи си от аптеката пакетче английска сол и си очисти червата - в колкото повече вода я разредиш, толкова по-драстично действа. Само имай предвид, че през следващите 2-3 часа не трябва да се отдалечаваш от тоалетната, не трябва да се случи заета от друг и най-добре обуй нещо бързосмъкващо се - анцуг например. После известно време можеш да взимаш Мезим.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

Просто намали бобеца бе бате ;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Колеги вие сте прекрасни хора :D Толкова много съвети как да избегна неукротимите газове :lol: :lol: :lol:
Жоре верно като къцам от ония банички положението излиза извън контрол :lol:
Emo-83 кога съм в серия съм си баш као Ябукарски кон :lol: Иначе съм пристрастен към Алказалцера :)
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Трънец , едно - ПОЗДРАВЧЕ !
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Трънец,
лоши работи в хубав човек не седят
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Като се изтрезнява с бира е така, ма к'во ти пука. Човещинка. Удряй и по един зелев сок за профилактика.
П.С. По добре да пръднеш като герой, отколкото да фъснеш като предател!
kibik
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 0:43
Местоположение: Spain

Re: Имам газове

Мнение от kibik »

TRANSKI RIBAR написа:Много хора се правят на играчи в тоя подфорум та реших да споделя че имам мега ГАЗОВЕ
Ми кво,пръцкаш си и ич да не ти дреме :lol: Те за това ората са написали цяла ода...

Пърдете, братя, без стеснение,
не се измъчвайте от зор!
Защо ви е ограничение
там, дето нужен е простор?

Защо ви трябва да се стискате,
пръднете си със пълен глас,
със тон и тембър, както искате,
тенор, сопрано или бас?!

Пърдете бавно във анданте
или в алегро в ритъм жив,
ту нежно, мазно - тип "глисанте",
ту рязко във речитатив!

Пръднята, братя, е изкуство,
прекрасен музикален дар,
кога пърдиш, пърди със чувство,
с квалификация и чар!

Пърденето е ценно качество
и имай винаги предвид,
че то е здраво доказателство,
че нямаш ти апандисит.

По принцип то е облекчение
в хранителния ни режим,
затуй без свян и притеснение
пърдете да се напърдим!

Пръднята, братя, дар божествен е,
че само здравий гъз пърди,
а щом е гръмка и тържествена
тя никак, никак не смърди.

Пръднята е физиология
и рядък кавалерски жест,
във ней няма демагогия,
а доблест, рицарство и чест.

Пръдни и ти веднъж в живота си,
госпожо, без да се срамиш!
Аз знам, че всяка нощ в леглото си
ти без стеснение пърдиш...
-------------------------------------------------------------------

-Вървя по улицата тиха, мръсна,
светът около мене е заспал
и мисля си, че само ако фъсна,
ще се събуди целия квартал...

Надига се във мене нежен трепет,
фъснята преминава във пръдня
и всичко живо мога да изтрепя,
ако я пусна аз на свобода!

О, боб! Защо те ядох снощи?!
Сега изпълнен съм със твоя газ
и той надува тялото ми в пристъп мощен
и не издържам вече аз...

Салют! Експлозия разцепи мрака.
Заря изригна в нощната тъма -
сякаш цистерна имах между двата крака,
избухнала със мощна миризма

Във този миг разтресе се земята;
стени и сгради падаха със вой;
прощална песен пееха стъклата
и сипеха се долу във порой...

О, ужас! Сякаш в Хирошима
попаднал бях незнайно откъде...
безсилна ще е даже мойта рима
да преразкаже що око виде...

Трагедията беше нечовешка -
децата плачат, майките пищят
В прегръдката си ледено-мъртвешка
за вечен сън притиска ги нощта.

Аз гледах вцепенен, недоумявах,
реалност ли е, сън ли е това?
Как цялата трагедия направих
с една-едничка... бобена пръдня.


Само гледай да не уцапаш гащите!КЪСМЕТ :wink:
BECO
Мнения: 59
Регистриран на: Вто Фев 05, 2008 20:39
Местоположение: непал

Мнение от BECO »

ди6айте дълбоко - изпърдях са :Д :Д :Д :D
ЦАЦА ЦАЦА , АМА РИБА :)
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Имам газове

Мнение от hobby »

TRANSKI RIBAR написа:Много хора се правят на играчи в тоя подфорум та реших да споделя че имам мега ГАЗОВЕТЕ демек ПЪРДЯ като разпран :wink: некой ше ми помогне ли с инфо или ще снима филм по случая :?: :lol: :lol:
Обърни се към видния режисьор Ж. Олмпусов. В неговия екип има оператори на анални камери. Може да го направите и като директно предаване! :lol:
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”