Предложение- анкета (срок- до 30.04.2010г.)

Книга за препоръки и оплаквания.

Да бъдат ли изключени от Форума всички потребители, без нито едно мнение повечече от 30 дни?

Да
15
19%
Не
66
81%
 
Общо гласове: 81

Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Добре де,заминавам на околосветско с млада любовница,шетаме се 31дена и,явно,ама ич не ми е до вас,и кат са върна,ме изтрили?
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

nissana написа:Добре де,заминавам на околосветско с млада любовница,шетаме се 31дена и,явно,ама ич не ми е до вас,и кат са върна,ме изтрили?
Вместо да те цитирам те маркирах и като спам :lol: :lol: :lol:
ама тъй де.Такова животно НЯМА .Ако има дай го насам .Максимум 28 дена може да шетате :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hobie revolution 13
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

nissana написа:Добре де,заминавам на околосветско с млада любовница,шетаме се 31дена и,явно,ама ич не ми е до вас,и кат са върна,ме изтрили?
Не стига че ще разчесваш млада катерича опашка 30 и един дена, ами и форум искаш после... за споделяне :D 8) 8)

п.п. виж, на предната страница съм писал какво имам в предвид за 30-те дена :idea:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

babydoctor написа:При тези условия аз след август излитам от Форума - поне 35-40 дни ще съм без достъп до компютър, бидейки по риболов.
Как, че те трие някой бе доки !!! С твойте 10050 мнения си ни златцето :)
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Мнение от sharo1 »

naso написа:Аз няма да гласувам, защото с всеки изминал ден се убеждавам, че може би най-добре е човек да си трае или да си пише само глупости и всичко ще бъде ОК. Ако зададе някой неудобен въпрос или изкаже мнение, което не се хареса на някои, вместо да се отговори или дискутира следват нападки и обиди. Някои са по-обиграни :wink: и го правят по-финно, но пак ти подсказват, че това дето си го написал не е много желателно.
Голяма заблуда поне за мен беше, че като си написал и допринесъл много за форума можеш да си изказваш свободно мнението. Затова и намалих репортажите.
Та може би тия, които не пишат са прави за себе си. Те не си създават неприятели и никой не ги напада за нищо.
Ето това е истината :) .Не можах да го формулирам така,щото навремето бягахме от училище да ходим за риба. :? И сега децата по добре се справят с компа и помагат.А като ми каже някой ,някоя сложна думичка като ЮЗЕР ,и си е ...
И като му кажа да оди за риба ,не да виси на компа и ма баннат.
Тва за другио форум. :o
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Мнение от Pedro »

Аз съм съгласен с всички колеги за НE-то, а с някои съм още по-съгласен.
Единственото обидно е, че тука всеки (от другите форуми) има пълен достъп до информацията, която понякога е доста ценна (да оставим настрана една единствена тема за излетите), а те - например другия форум нариба.цом са си бронирали над 70% от темите с пароли и юзернейм....Цицайте, цицайте господа сега ви е паднало....
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Анкетата приключи и резултата е видим :D 8) Темата може да се заключи и всичко ще си е наред... :D

Поздрави и Успех!

8)
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”