Разград - Папаза и Балкански

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Разград - Папаза и Балкански

Мнение от Коце »

От 05 Май до 10 Май съм в Разград и ако някой иска може да направим риболов на тези водоеми, тъй като около града само те са разрешени!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 122 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от ivelin66 »

Мама бръмни до Русе да те водим в Румъния да видиш за какво става дума.Догодина да ме извиняват ИАРА ,ма май няма да си вадя български билет
Team Milo - feel the difference
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Хмммм ти знаеш ли, че това не е лоша идея :)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 122 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от ivelin66 »

Значи ние сега в неделя 02.05 ще ходим да подърпаме малко шарани на едно частно водоемче със рибки докъде 7 оки.Таксата е 6 евро на човек,рибата си я вземаш всичката ако искаш.Другата интересна новина е че сега по време на забраната в Румъния е разрешен риболова на изкуствена стръв - блесни,воблери,туистери и т.н. за разлика от България.А трябва да ти кажа че на мене ми беше бедна фантазията колко различни водоеми видях само на 2 км от Русе.Има един канал със 7 км дължина идеален даже за световно по риболов.В момента на 13 м щека има дълбочина около 7-7.5м дълбочина,свързан със Дунава и по думите на румънските юнаци предлагащ дунавска риба в невероятни размери - платики докъм 2.5 кг,шаран,бабушки до 1 кг,мъздруги,морунаш.Абе всичко що го има в Дунава,го има и в тоя канал.Та така - като го проверим обекта колко риба държи може да врътнем едно румънско.А иначе на Балкански шараните са малки докъм 1.5 кг,каракудата е към 250-300 гр. макс. и единични амури трудни за хващане.
Team Milo - feel the difference
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Задължително ще се обадя като дойда! ;)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Утре съм на яз. Балкански до Разград. Ако някой иска да ги ловим заедно да се обади! :)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”