CARASSIO на SENSAS-мнения

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
ogi70
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 9:43
Местоположение: Язовири и гори

CARASSIO на SENSAS-мнения

Мнение от ogi70 »

От 2 години имам заприходени 2 пакета CARASSIO на SENSAS и такива пелети.Вече се страхувам,че ще им изтече срока.Моля ако някой ги е ползвал да сподели впечатления.Сладка или с друг аромат е тази храна :?: Прилича ли на каракудската CATCH на MVE :?:
Наличието на риболова, ракията и добрите приятели е доказателството, че господ ни обича!
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Re: CARASSIO на SENSAS-мнения

Мнение от Бачо Илия »

ogi70 написа:От 2 години имам заприходени 2 пакета.....:?:
:shock: :shock: :shock: :roll: 8)

п.п. тия два пакета, до ся трябваше да са изпили две каси бира бре колега.... :D :D 8)
ogi70
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 9:43
Местоположение: Язовири и гори

Re: CARASSIO на SENSAS-мнения

Мнение от ogi70 »

Бачо Илия написа:
ogi70 написа:От 2 години имам заприходени 2 пакета.....:?:
:shock: :shock: :shock: :roll: 8)

п.п. тия два пакета, до ся трябваше да са изпили две каси бира бре колега.... :D :D 8)
Ами аз точно заради бирата искам да ги вкарам в употреба.Така че давайте инфо зада не се размине бирата :!: :D
Наличието на риболова, ракията и добрите приятели е доказателството, че господ ни обича!
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Немат нищо общо с ВДЕ-то. Кеч-а мирише на халва и кюспе, има го оня сладникъв аромат на карамел или нещо такова и е наситено кафяв на цвят, ..аа и доста по-ситно смлян от Сенсата.

Сенсата е едро смляна, ярко жълта храна, с отвратително много компоненти (много добре се виждат) и мирис на анасон!! Сладка е и много хранителна. Ако каракудите не са много големи или са по-трудни, добави нещо по-ситно смляно и не много хранително.

Пелетите не съм ги ползвал.

Успех!!
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
ogi70
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 9:43
Местоположение: Язовири и гори

Мнение от ogi70 »

maver13 написа:Немат нищо общо с ВДЕ-то. Кеч-а мирише на халва и кюспе, има го оня сладникъв аромат на карамел или нещо такова и е наситено кафяв на цвят, ..аа и доста по-ситно смлян от Сенсата.

Сенсата е едро смляна, ярко жълта храна, с отвратително много компоненти (много добре се виждат) и мирис на анасон!! Сладка е и много хранителна. Ако каракудите не са много големи или са по-трудни, добави нещо по-ситно смляно и не много хранително.

Пелетите не съм ги ползвал.

Успех!!
Благодаря колега!За съжаление , щом е сладка , ако успоредно с каракудите има бабушки имам усещането,че ще работи по добре за бабите.
Наличието на риболова, ракията и добрите приятели е доказателството, че господ ни обича!
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Нищо подобно!! Събира каракудите като с магнит. Бабушката обича по-дребно смляна и по- тъмна храна. Бабушковия аромат е некак по-остър и не толко сладък. Смело си храни и ще ти влезнат каракуди, ако ги има де :wink: :wink:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

maver13 написа:Кеч-а мирише на халва и кюспе, има го оня сладникъв аромат на карамел или нещо такова
Кеч-а има мноо силен цитрусов аромат-лЕмони,партакали,нещо такова и е фраш с корнфлейкс,нема сеене това...
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Coarseman написа:
maver13 написа:Кеч-а мирише на халва и кюспе, има го оня сладникъв аромат на карамел или нещо такова
Кеч-а има мноо силен цитрусов аромат-лЕмони,партакали,нещо такова и е фраш с корнфлейкс,нема сеене това...
Ми може, има и неква плодова смрад в него наистина. Но яко се различава от Сенсата - тя бъзди на анасон та са не трае. А корнфлейкс-а го слагат белгийците на сички храни за едра риба. Не знам ма на мене не ми допада и си го сея винаги. Вместо него слагам едни други неща, особено за иедри плАтики летото, ма на ЛС щи кажа :wink: :lol:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

maver13 написа:Нищо подобно!! Събира каракудите като с магнит. Бабушката обича по-дребно смляна и по- тъмна храна.
Точно!
Бабушки с Кеч нема да фанеш (много), те бегат от такива миризми.
Бабушки-кориандър,сминдух,чубрица,джинджифил,е такива чикии и не много сладко...

Абе на човек му требва само да подуши сухия Роуч на ВДЕ за да се светне за кво иде реч...
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Може да се пробва и на Душанци, за дърти платики- миналата година налитаха като мухи цеце на мнооооого жълто и мноооого сладко- стръв, царевица "арива" от кутийка :idea: :roll:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Малко късно виждам тази тема, но искам да споделя моя скромен опит от тази захранка. Ползвал съм я два пъти, като съм хващал доста дребни и непретенциозни каракудки. Нямам представа, дали ги привлича специално, но определено хващах повче риба от околните риболовци. Пак уточнавам - предимно дребни каракудки, не че някой хващаше други изобщо.
Ето и дори един репортаж, в който ползвам подобна храна.

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 43&start=0
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”