едно мнение относно форума

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
pstst
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Май 31, 2009 18:59
Местоположение: Варна

едно мнение относно форума

Мнение от pstst »

Здравейте....гледам темите които са с по 20-30 страници коментари, а всъщност те са изчерпани от смисъл още със създаването си.....та се питам :Кому е нужно толкова писания?....а влизам когато ми светне че има нов пост и очаквам да видя нещо ново и интересно.
Ще дам два примера:

1. Темата за мач влакно.....което трябва да е потъващо и цената няма значение....нямам думи- аз като аматьор знам че Мач-риболова си изисква потъващо по принцип за да се получи цялата идея, а след като колегата няма проблеми с паричките ....ми да си купи 7-8 вида и сам да си избере.....нали това е час от риболова-да се експериментира
2.филмите по Хоби-аз лично има възможност да ги гледа и го правя от врме на време....ми, интересно ми е......а които се чувства че знае повече, ми да вземе да направи един филм и да го сподели с нас
"Качеството на риболовеца-спортист не се измерва с дължината на пръчката"-френска мъдрост
milo69
Мнения: 625
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 16:48
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 13 пъти

Мнение от milo69 »

колега, ти с един пост "зачеркна" всичко у форума... :D
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Колега pstst, не убивай спирита, че да си останем френдове :!:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

kozeboy написа:Колега pstst, не убивай спирита, че да си останем френдове :!:
чекайте, чекайте...не сецвайте ентусиазма на колегата, в мего има нещо много рационално...


Колега pstst, а по темите "избор на спинигова пръчка-помогнете!" (те са неколко) какъв коментар можеш да направиш? И по темите за спининг-макарите също, ако може...
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Общо взето,нищо не е разбрано тука,разбирателство нема един вид!

И защо?

Защото И темата за влакната И темата за филмите на Хоби ТВ не са просто статични теми а ПРОЦЕС с постоянен ъпдейт...

Благодаря за споделеното мнение все пак,всеки има право на такова,колкото и погрешно да е то... :D :D :D :D
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 122 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: едно мнение относно форума

Мнение от ivelin66 »

pstst написа:Здравейте....гледам темите които са с по 20-30 страници коментари, а всъщност те са изчерпани от смисъл още със създаването си.....та се питам :Кому е нужно толкова писания?....а влизам когато ми светне че има нов пост и очаквам да видя нещо ново и интересно.
Ще дам два примера:

1. Темата за мач влакно.....което трябва да е потъващо и цената няма значение....нямам думи- аз като аматьор знам че Мач-риболова си изисква потъващо по принцип за да се получи цялата идея, а след като колегата няма проблеми с паричките ....ми да си купи 7-8 вида и сам да си избере.....нали това е час от риболова-да се експериментира
2.филмите по Хоби-аз лично има възможност да ги гледа и го правя от врме на време....ми, интересно ми е......а които се чувства че знае повече, ми да вземе да направи един филм и да го сподели с нас
Ето ти следната дилема колега :
Ловиш на фиксирано ваглерче на дистанция 25-30 м на дълбочина 1-1.2 м без вятър и течение.Е какво според теб трябва да бъде влакното - плуващо или потъващо?
Team Milo - feel the difference
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

milo69 написа:колега, ти с един пост "зачеркна" всичко у форума... :D
Аз бих префразирал в ...."зачеркна всичко свято" у форума... :D 8)

п.п. добре че една голяма част от форума въобще не пишат, а и по-принцип половината от тия дето го отварят са "гости" и няма как да пишат; представям си, тогава колегата как щеше да му се види ситуацията- ако всички пропишат... :D :D 8)
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Има и друго нещо,тея неща се саморегулират.
В смисъл-дотогава докогато на некой му е интересно се пише в нея,след тва сама си отмира.Темата.
Природно явление,нема нужда насила да се регулират нещата...

Все пак тука мод е The People's Champion, а не Томас де Торкемада да речем... :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
pstst
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Май 31, 2009 18:59
Местоположение: Варна

Мнение от pstst »

Относно Спининга-нямам никаква идея.....сериозно говоря, тая тема за сега искам да си остане табу за мен.
Относно висшия пилотаж на колегата за фиксиран ваглер при дълбочина 1-1,5м......ми не ходя по такива водоеми, ходя на Цонево-когато имам време.....сам казах че съм аматьор. Но мисля че потъващото ако не помага, поне няма да ти пречи....ако искаш на лично можеш да ми разясниш тази дилема-поне ще науча нещо.
Радвам се че предизвиках някаква реакция..редовно преглеждам форума....и зациклянето в дадени теми не е прогресивно...вярвайте ми, това с марките е все едно да спорим за футбол:)
"Качеството на риболовеца-спортист не се измерва с дължината на пръчката"-френска мъдрост
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

pstst написа:..... това с марките е все едно да спорим за футбол:)
че ти за какво мислиш започваме да спорим от други ден?
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

[quote="pstst"]Относно Спининга-нямам никаква идея.....сериозно говоря, тая тема за сега искам да си остане табу за мен.
Относно висшия пилотаж на колегата за фиксиран ваглер при дълбочина 1-1,5м......ми не ходя по такива водоеми, ходя на Цонево-когато имам време.....сам казах че съм аматьор. Но мисля че потъващото ако не помага, поне няма да ти пречи....quote]

Аве тук не съм съвсем сигурен дали няма да пречи. Поне на мен ми е пречило точно при такива условия. Когато няма вятър с лек ваглер ако искам да правя някакви придърпвяния по линията и тн. Стават доста по грубо от колкото ако ловя с плаващо влакно което само да премяткам по повърхността на водата.
milo69
Мнения: 625
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 16:48
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 13 пъти

Мнение от milo69 »

Все пак тука мод е The People's Champion, а не Томас де Торкемада да речем... :lol:[/quote]

бе то май и бай Томас в началото си е бил благ човечец...ма после... :D
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

milo69 написа:бе то май и бай Томас в началото си е бил благ човечец...ма после... :D
Трее се внимава в картинката,разбирай... :lol: :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

kozeboy написа:
pstst написа:..... това с марките е все едно да спорим за футбол:)
че ти за какво мислиш започваме да спорим от други ден?
Като става дума за риболов или за мач... и на тавана да ми играят, ше се обърна по корем и рано, рано сабахлен..... :fish11: :fish12: :fish5: :fish9: :fish10: :fish1: :fish2:
pstst
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Май 31, 2009 18:59
Местоположение: Варна

Мнение от pstst »

Сега въпроса е колко странички ще я направите тази тема, въпреки неуспешните опити някои "колеги" да ме вкарат в ситуация да изглеждам смешен. Не сме се събрали тук да се подиграва ме един с друг....като виждате аз спазвам добрия тон....моля Ви без тънки просташки подмятания. Админа ако иска може да я маха вече...те постоянни те писъри вече видях какво мисля за някои от постовете им..и се изказаха.....само колегата с "английския" тип водоем опита да каже нещо градивно и колегата Палтика сподели челния си опит.....хайде успех през новия сезон след вдигането на забраната
"Качеството на риболовеца-спортист не се измерва с дължината на пръчката"-френска мъдрост
Заключено

Обратно към “Риболов на леко”