Искъра - Риболофф

Разправят, че не всичко било риболов.
Ivak11
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 22:12
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от Ivak11 »

ЖоретО написа:..........

Тези хора, които при други обстоятелства би "нахранил" имат желание да работят в твой интерес. Какво му беше смешното като ти ръкопляскахме за платиката.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Boci написа:Ще дочакаме есента и зимата, когато ще изтекат 6-месечните билети...
Не е нужно - една надуваема лодчица на 50 метра от брега и си решаваме проблема с настаняването...и дето вика Доктора 5 - и една отзад за ролера :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от ЖоретО »

Ivak11 написа:
ЖоретО написа:..........

Тези хора, които при други обстоятелства би "нахранил" имат желание да работят в твой интерес. Какво му беше смешното като ти ръкопляскахме за платиката.
Сега го виждам този пост. Е, вече ми е още по- смешно! :lol:

Не исках да го казвам, но първите думи на Явор Недев, след като слезе от колата си, бяха: "Ей, тука много яко бе, ако направиме и едно заведение ше стане чудно!". Та, така- работете!

А и още нещо- от 22 години плащам заплатата на такива като Вас, пък резултат не съм видял. Щеше да е хубаво хората, които палиха мрежи пред камерите да бяха минали ден- два преди това, за да видят колко въдици имаше във водата, примерно...

Бай Иване, извинявам се, че спамя в темата, но бях длъжен да отговоря!
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Аз не разбрах кой е Явор Недев,а се споменава така се едно съм длъжен да го знам... :?: :?: :?:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

Eдно наше момче... имаше чейнч веднага след революцията, посвирваше и на китара, ма не помня вече с коя група...
fisherman1321
Мнения: 223
Регистриран на: Чет Май 21, 2009 22:45
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 2 пъти

Мнение от fisherman1321 »

Coarseman написа:Аз не разбрах кой е Явор Недев,а се споменава така се едно съм длъжен да го знам... :?: :?: :?:
Понастоящем се изявява като шеф на ИАРА, а иначе както спомена и колегата се е вживявал в много други роли... китарист в най-омразната БГ рок група - КонКУРент, ТВ футболен коментатор в някой мачове на Левски, предавани по Нова ТВ, понеже освен всичко е приятел и ако не греша кум на Крум Савов... иначе е политолог.
Така, ако човек чете, ще си каже - специалист по ВСИЧКО...

п.п. пропуснах нещо, свързано с футбола.. преди доста години за кратко май беше и президент на Черно море Варна...
риболовът е това, което ми зарежда батериите!
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

fisherman1321 написа:Понастоящем се изявява като шеф на ИАРА, а иначе както спомена и колегата се е вживявал в много други роли... китарист в най-омразната БГ рок група - КонКУРент, ТВ футболен коментатор в някой мачове на Левски.
Ааааа,ясно... :D :D

Ко им е на КонКУРент бе?
Емо Анчев ми беше комшия в старата маала.
Мноо готин пич,работяга,а жена му е е така: :shock: :shock: :shock:

В смисъл така ставаш като я засечеш на асансьора... :lol: :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
fisherman1321
Мнения: 223
Регистриран на: Чет Май 21, 2009 22:45
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 2 пъти

Мнение от fisherman1321 »

Coarseman написа:
fisherman1321 написа:Понастоящем се изявява като шеф на ИАРА, а иначе както спомена и колегата се е вживявал в много други роли... китарист в най-омразната БГ рок група - КонКУРент, ТВ футболен коментатор в някой мачове на Левски.
Ааааа,ясно... :D :D

Ко им е на КонКУРент бе?
Емо Анчев ми беше комшия в старата маала.
Мноо готин пич,работяга,а жена му е е така: :shock: :shock: :shock:

В смисъл така ставаш като я засечеш на асансьора... :lol: :lol: :lol:
Ами кво ли му е на Емо Анчев... Трябваше да присъстваш на концерта на AC/DC, където КонКУРент "подгряваха"... та в един момент така наречения "фронт мен" се изцепи към публиката: " - Хей, шибаняци... "
Вместо стандартните знаци с ръка, изобразяващи дяволски рогца, в отговор получи доста средни пръсти от публиката... и това беше най-малкото, което заслужава! Супер слаба група, супер слаб вокал, супер позьор и каквото в този дух се сетиш да кажеш за Емо Анчев, все няма да стига!....

Много СОРИ за СПАМ-а !!! Това наистина е доста встрани от темата! :wink:
риболовът е това, което ми зарежда батериите!
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Тъй, цепнах една тема, метнах я тук и Корса ако иска да я прекръщава :wink:
Иначе по темата на не-по-темата: оня викна "шибаняци" щото яко го хранеха. А че са супер бездарни, бездарни са. Нещо като чалга в малко по-твърд вариант.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Fisherman66 »

Coarseman написа:... Емо Анчев ми беше комшия в старата маала.
Мноо готин пич,работяга,а жена му е е така: :shock: :shock: :shock:

В смисъл така ставаш като я засечеш на асансьора... :lol: :lol: :lol:
Корсе, прав си френд!..... замалко да напраиме въргал зарад жена му на един техен концерт преди време...... :lol: :lol: :lol: .... П.С. още ли я бива? .... в смисъл... надявам се да се е запазила..... в 2000 г. беше.... трепач!
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Fisherman66 написа:П.С. още ли я бива? .... в смисъл... надявам се да се е запазила..... в 2000 г. беше.... трепач!
Да бе,супер е.
Готина брюнетка с очила-като от тея..........фантазиите за секретарки... :lol: :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Fisherman66 »

Coarseman написа:...Готина брюнетка с очила-като от тея..........фантазиите за секретарки... :lol: :lol: :lol:
Лелеееее!..... да му мисли жената довечера! :lol: :lol: :lol:
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
kroumoff
Мнения: 842
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 17:25
Местоположение: Pernik
получил Браво: 1 път

Мнение от kroumoff »

Хаха, жената е от Перник, разбира се ;)

Беше хубава като малка ;)

И я "познавам", преди изрусеният псевдо музикант да я "познава"

:twisted:
Св. Софроний Кандидатвидренски - по рибе на полугодие
The EGI Red Label intoxication
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Нема да говорите лошо за баджанака :lol: не с перничанката ,с друга беше .А иначе дори не е посредствен музикант,бездарен е.А от темата нищо не разбрах.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Ivak11
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 22:12
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от Ivak11 »

По принцип нямам желание да споря. Но ми се иска да поясня 2-3 неща.

Първо, не приемам това ВАС. Аз не работя в ИАРА и никога няма да работя в държавна институция :wink:
Второ, като предните шефове на ИАРА са разбирали от риболов какво са направили :!:
Положението е толкова плачевно че не са нужни хора, които да разбират от риболов, а биячи :wink:

И да попитам като гражданин Жоро какво си направил. Защо не си спря риболова за малко и да му ги кажеш на Явор тея неща :wink: :!:
Защо не се качи при хората и да ги питаш тези неща, които питаш тук????
Колко от личното си време и пари си отделил за да се опиташ да промениш нещата. Номера от сорта еди къде си извадих мрежа, еди къдеси навиках парашутист не минават. Говорим за изразяване на гражданска позиция, търсене на начини за въздействане или помощ на институциите. Даване на пари на частна охрана, пускане на зарибител(платен) в язовири.
Защо и малкото което се прави се оплюва. Ами нищо лесно не става в БГ. Няма как да стане, системата е такава. Бавно, трудно, мудно и невинаги. Но понякога става :wink:

Една шепа хора (не говоря за ИАРА) в цяла Бг се мъчат да променят нещо и отгоре им се изсипва помия с кофите. Не плюйте, умолявам ви. Влошавате нещата много, вместо да се промени мисленето на хората вие ги настройвате точно обратно.

Няма как всеки да си гледа къщичката и да си кротува и да се промени нещо :!:
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”