Това е неква тотална наглост!!!

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
joco
Мнения: 685
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 19:10
Местоположение: София
дал Браво: 28 пъти
получил Браво: 22 пъти

Това е неква тотална наглост!!!

Мнение от joco »

Вчера след обяд,около 17.00часа бях на яз.Студена и видях.... :shock: :evil: :roll: как дойде един камион,пълен с течни лайна и го изсипаха във водата на язовира.Като им направихме забележка-щяха да ни убият.А ни охрана,ни ИАРА! :shock: :roll: :evil:
1.Безплатният секс развращава,платения-озлобява!
2.Идеалната жена е като хлебарката-виждаш я или само нощем или само в кухнята!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Е за какво му трябва на човек да изсипе един камион с лайна точно пък на Студена? Еле па в тая консистенция. Щом са течни, значи са в цистерна. Цистерната се източва - не се изсипва! Цистерна с течни отпадъци биха могли да източат и на някоя поляна? Или в реката дори. Нещо ми се струва че ни пускаш по пързалката. :wink:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
legion
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Сеп 19, 2005 21:58
Местоположение: Blagoevgrad

Мнение от legion »

За да се сере на пейзажа защо иначе :lol: :D :P
joco
Мнения: 685
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 19:10
Местоположение: София
дал Браво: 28 пъти
получил Браво: 22 пъти

Извинение!

Мнение от joco »

Lubo написа:Е за какво му трябва на човек да изсипе един камион с лайна точно пък на Студена? Еле па в тая консистенция. Щом са течни, значи са в цистерна. Цистерната се източва - не се изсипва! Цистерна с течни отпадъци биха могли да източат и на някоя поляна? Или в реката дори. Нещо ми се струва че ни пускаш по пързалката. :wink:
Ами малко бързах,като го писах,а бях и ядосан!!Значи става въпрос за цистерна за вадене на фекални води.Да,не го изсипаха,а го изпомпаха.А защо в Студена?Ами защото до колкото знам се плаща някаква такса,ако се хвърля на определените места,а и като се изсипе в такъв голям водоем,се разнася бързо.Справка:Нова телевизия преди време-изсипване на камионите обслужващи химическите тоалетни в реката на Бояна.Смен имаше още трима човека,така че не е било и халюцинация!А наглостта е защото там уж се води "Вододайна зона" и са със специален статут на ОХРАНА!!!Нас ни гонят,а снимане на филми и други простотии не се забелязват!
1.Безплатният секс развращава,платения-озлобява!
2.Идеалната жена е като хлебарката-виждаш я или само нощем или само в кухнята!
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

хехе, кво се учудваш, таман рибките ще имат кво да папат. Е, ся малко мое да понамирисват, ама кво му търсиш махна в крайна сметка.
Аз по въпроса за изсипването на лайна във водоемите съм сериозно раздвоен. Знам една река, в чието чисто горно течение има само дребна пъстърва. Едрата почва едва след местата, къздето се вливат пет кенефа в реката. В тази връзка дори бяха изработени специални мухи, имитиращи ларви на мухи лайнарки.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Мнение от BOROOO »

Pol написа:Номера на камиона и във ВиК Перник, щото по принцип забраната за този язовир е, че се използва за питейни нужди.
Абе, Pol, ти май си забравил, че ВиК = Водоснабдяване и КАНАЛИЗАЦИЯ и ще почукаш точно там, където ще ти се посмеят от сърце. По-скоро трябва да се подаде сигнал в полицията в гр. Перник. Обаче това не е направено, така че на тези с камиона ще им се размине :evil: .
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Аватар
chirusa_bg
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Фев 16, 2005 12:58
Местоположение: Sofia

Мнение от chirusa_bg »

Абе да пият по една студена вода перничани и това е , пък ако не им харасва на вкус -то Алеко им каза - лайната са полезни за растежа :)
Goat Food!
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”