Здрасти Пичове, имам една молба!

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 199 пъти
получил Браво: 32 пъти

Здрасти Пичове, имам една молба!

Мнение от Markony »

Имам една огромна молба. Мишо Изображение след по-малко от 20 дена ще напусне защитено жилище "Заедно". Той е в 11клас. Учи в Божурище, но договорът му със защитеното жилище свършва и се налага да замине за Хасково. Тъй като не работи не може да си позволи да излезе на свободен наем и да завърши образованието си тук. Тук, където са приятелите му и всичко, което обича. Момчето е много добро и умно. Имахме идея да го вземем с нас да живее. Да стане част от нашето семейство, но обстоятелствата пред, които сме поставени за момента не го позволяват.

Та молбата ми е, ако някой има възможност да му предложи подслон за оставащите 6 месеца до края на учебната година. Да завърши образованието си и да започне работа за да си стъпи на краката. Ако е наблизо бихме могли и ние да му съдействаме в търсенето и намиране на подходяща работа.

Ние сме насреща, просто ни е нужна финансова помощ за да можеме да организираме квартира за детето

KENGA написа:Копирам си поста от "Изповедалнята"
Много мъчно ни стана (на мен, на мъжът ми и на синът ни), че Мишо ще ни напусне и ще се премести да живее в друг град. Самият той е изправен пред страха от тази промяна. Аз знам, че ще се справи, но ако остане тук има (поне според мен) много по-големи шансове за развитие и реализация. Интересува се от фотография. Интересите му до голяма степен съвпадат с работата на мъжът ми. Ако Мишо остане тук мъжът ми ще го научи на занаят. Това ще му даде възможност да стартира и евентуално да се реализира успешно в бъдеще.
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

Макарони давай конкретно предложение баце.
Знаеш, че хората от форумите винаги сме се притичали на помощ, ама ни требе конкретно предложение за да се размърдаме.
Айде и се надявам, че ще успеем с общи усилия да помогнем на Мишо.
Аватар
Druglyo
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 14:33
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Druglyo »

За съжаление аз лично не мога да помогна, обаче се сетих че кмета на Божурище много обича ПР акциите, та некак си ако може него го погъделичкайте, а се сетих че има и вестник местен на Божурище що не пуснете и там нещо акто обява знам ли.
Опък станал този свят,
само който е богат,
той е личен и познат!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”