Разходка за зелен...хайвер

- Рибата прясна ли е?
- Не знам, аз съм тук от три месеца.
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Разходка за зелен...хайвер

Мнение от ecoplast »

из записките на спинингиста:

Четейки за пореден път свежият, като фукушимска марулка разказ, нещо в мен взе да бушува. С изненада открих, че съм обзет от класическа българска завист, стандарт No15- Ханко от село Осеня. Позеленял от яд, стоях така къде 20 минути, после бръкнах в хладилника и смачках на екс поне 200 грама мастика, стандарт рррречта на краля от катуница. Кой знае защо тя (мастиката) реши, че зелинината ми се дължи на мента и...станах облак. Съпругата, предвидливо беше забравила прозореца отворен и излетях. Вятъра ме грабна, издигна ме, реех се волно и свободно из всемира. По едно време гуедам и не вярвам на очите си Дунава и някакъв град...Свищов. Внезапно застудя, аз се охладих и цопнах, като зелено, мастилено петно в Реката. Поглеждайки към брега с изненада видях Миленовците (Динков и Майстора без Маргарита) единият ръкомахаше, а другият нещо му се смееше. А аз кротко си изтичах към Черното море с 5 километра в час...Задрямъл съм, по едно време се събудих-спирка Дунав мооост. Гледам русенската бригада во главе със старшията си, (що ли му викат сестрата) маха карбон към мене и взе да ме дострашава. Голяма канонада ви казвам, огневи вал тренираха май за Синият Дунав(щели да вземат купата на групата :mrgreen: ). До мен цапна кастмастер, със следи от зъби(нямах време да ги класифицирам, щото някой искаше да ме дифузира на милиони капчици. Само се сетих за коментара на Павел Иванов за кастинга на адаша му...Добре че се отекох по каналният ред през бръшланските затони. Заръмя, ама няква слаба ракия 30 града, най-много. Не ставаше и за разредител....На развиделяване минах покрай тръбите на попинската помпа. Гледам Дидака се кара на Митко Тодоров, що пробвал белите с глава 65 грама и розов силикон, вместо...грама и ...цвят. Няма как да кажа, накараха ме да подпиша декларация за конфедициалност и така ме гребнаха в един буркан(абе, що си носят буркани на Реката тея хора?? :roll: ) И...тук се събудих...гледам тавана бял, часът 03:03, а десният ми крак в гипс. Какви ли сънища не му идват на човек, когато е лишен от свободно движение...,но няма страшно, утре ме изписват.

Всяка прилика с конкретни лица и факти не е случайна и е търсена целенасочено.
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
zlatnia56
Мнения: 203
Регистриран на: Съб Фев 16, 2008 15:00
Местоположение: plovdiv

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от zlatnia56 »

ecoplast написа:из записките на спинингиста:

Четейки за пореден път свежият, като фукушимска марулка разказ, нещо в мен взе да бушува. С изненада открих, че съм обзет от класическа българска завист, стандарт No15- Ханко от село Осеня. Позеленял от яд, стоях така къде 20 минути, после бръкнах в хладилника и смачках на екс поне 200 грама мастика, стандарт рррречта на краля от катуница. Кой знае защо тя (мастиката) реши, че зелинината ми се дължи на мента и...станах облак. Съпругата, предвидливо беше забравила прозореца отворен и излетях. Вятъра ме грабна, издигна ме, реех се волно и свободно из всемира. По едно време гуедам и не вярвам на очите си Дунава и някакъв град...Свищов. Внезапно застудя, аз се охладих и цопнах, като зелено, мастилено петно в Реката. Поглеждайки към брега с изненада видях Миленовците (Динков и Майстора без Маргарита) единият ръкомахаше, а другият нещо му се смееше. А аз кротко си изтичах към Черното море с 5 километра в час...Задрямъл съм, по едно време се събудих-спирка Дунав мооост. Гледам русенската бригада во главе със старшията си, (що ли му викат сестрата) маха карбон към мене и взе да ме дострашава. Голяма канонада ви казвам, огневи вал тренираха май за Синият Дунав(щели да вземат купата на групата :mrgreen: ). До мен цапна кастмастер, със следи от зъби(нямах време да ги класифицирам, щото някой искаше да ме дифузира на милиони капчици. Само се сетих за коментара на Павел Иванов за кастинга на адаша му...Добре че се отекох по каналният ред през бръшланските затони. Заръмя, ама няква слаба ракия 30 града, най-много. Не ставаше и за разредител....На развиделяване минах покрай тръбите на попинската помпа. Гледам Дидака се кара на Митко Тодоров, що пробвал белите с глава 65 грама и розов силикон, вместо...грама и ...цвят. Няма как да кажа, накараха ме да подпиша декларация за конфедициалност и така ме гребнаха в един буркан(абе, що си носят буркани на Реката тея хора?? :roll: ) И...тук се събудих...гледам тавана бял, часът 03:03, а десният ми крак в гипс. Какви ли сънища не му идват на човек, когато е лишен от свободно движение...,но няма страшно, утре ме изписват.

Всяка прилика с конкретни лица и факти не е случайна и е търсена целенасочено.
Наздраве човече, с едно питие на парцали .Изпълни ме със спомени........ Изображение
Ние сме такива, каквито се измислим.http://picbg.net/u/19975/19221/522398.jpg" target="window.open(this.href);return false;
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от Pol™ »

Хайвера и пуризма стават на почит тука - ОПРЕДЕЛЕНО!
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Аватар
Ilian70
Мнения: 1714
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2087 пъти
получил Браво: 2529 пъти

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от Ilian70 »

Шантави сънища...
Но пък напълно нормални за спинингист.
ПП: Чудесно разказани!
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от Ivan VP »

Доброооо! :D
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Jack
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2008 23:10
Местоположение: Sofia

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от Jack »

Deja vu.... Тоя сън съм го сънувал.... май... :lol:
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от mitioto »

Кофти събуждане...
Pol™ написа:Хайвера и пуризма стават на почит тука - ОПРЕДЕЛЕНО!
Какъв пуризъм и какъв хайвер видя тука, колега?!
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от wertus »

Исрено се надявам десният(или левият?) ти крак да не е в гипс. Но ако е така, все пак, е твърде възможно докато са те гипсирали(или сам си се гипсирал :wink: :lol: ) да си бил под въздействието на упойката Кеталар(Кетанест), която е твърде халюциногенна :wink: :D :D :D :D
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от ecoplast »

упойката не я знам каква е . Прасна ми я в кръста една хубава анестезиоложка вчера. С нея хубавите неща приключиха. Да се надявам че доктора си е свършил перфектно работата. Скъсан ахилес. След 45 дена шъ видим и други прелести. :lol:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Разходка за зелен...хайвер

Мнение от Ivan VP »

wertus написа:Кеталар(Кетанест), която е твърде халюциногенна :wink: :D :D :D :D
Ами добре, че не е етер. Иначе щеше да прилича на Бенисио Дел Торо и Джони Деп в Страх и омраза в ЛА. :D Бързо възстановяване!
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Забавни рибарски лакърдии”