FILSTAR- отговорни !!!

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

FILSTAR- отговорни !!!

Мнение от krasimir »

Здравейте колеги,
Искам да изскажа благодарността си на Filstar. След рекламацията която направих по долу:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 46&start=0
се наложи да посетя дистрибуторите на Filstar в Пловдив. Така и стана преди няколко дена се срещнах с дистрибуторите - много отзивчиви хора, готови на всичко за да докажат толерантността си. След като представих мача,от който не бях доволен и след малки обсъждания управителите на магазин "Риболовен свят" се съгласиха да подменят продукта с друг, нов по мои избор. След кратко разглеждане на присъстващите мачове аз се спрях на "Maver Diamond M55T". Само след 5 минути и известно доплащане мача беше в калъфа си 8)
Нека все повече фирми да последват примера на Filstar и да понесат отговорност при евентуални рекламаций ...
От миналите вече промоции се сдобих и с федер Maver Thor70 3,6 ... Не остана време да го окомплектовам с макара,която знам вече каква да е , но дано и това да стане скоро. Благодаря на Bozaka за помоща и избора на федера ...
Но това беше ехеее къде - къде миналата година, НОВА ГОДИНА НОВ КЪСМЕТ :lol: :lol: :lol: :wink:
Успешна риболовна 2006 година на всички потребители на fishing-mania.com
Успех в всички начинания КОЛЕГИ
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Поздравления за Филстар, отличен пример дават.

Пожелавам честита и спорна 2006-та година на всички.
www.starividri.org

And you run and you run to catch up with the sun, but it's sinking
And racing around to come up behind you again
The sun is the same in the relative way, but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от bozaka »

Браво на Филстар, колегата си одържа на думата :wink:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Браво! Нека да има повече такива дистрибутори у нас! Все пак не всичко е търговия!
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

А търговия точно така се прави,другото е измама.Евала на пичовете,дано продължават все така и занапред.
Go BIG or Go Home!
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

PENN написа:А търговия точно така се прави,другото е измама.Евала на пичовете,дано продължават все така и занапред.

Отварям една скоба, защото вносители бол, но този който си позволи да подмени за своя сметка, / нашите вносители са засега само официални представители / продукт който е повреден, с цел отстояване качеството на продукта, който представлява има моите адмирации.
Де ще ходят, ако искат да са номер едно или две в бранша!
Не познавам продуктите на Филстар, но тези хора май сериозно подхождат към бизнеса щом на един тийнейджър-КЛИЕНТ-са решили проблема в свой ущърб!
Чест им прави...
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Жоро пак ще оплямпаме темата май.Ще се старая да се придържам към основната идея,но.........

Тук не е лесно да си представител на кофти фирма с кофти продукция.Давал сам много примери на това как се бойкотира magazin или даден продукт само защото представителя или магазина неискат да застанат зад качеството на стоката.Всеки може да направи грешка и не само в този бизнес.Грешки има навсякъде-виж какво стана едно време с Мерцедес А класа.Обърнаха го на теста,дръпнаха модела и го оправиха за тяхна смета.Това е само един от мнoгoто примери които могат да се дадат.
При производството на риболовни е същото.Мислят,правят,пробват......и ако е ок нямат грижи и продукцията sama се продава.Ако са оплели нещо обаче не сме им виновни ние и си е за тяхна сметка.Взимаш ли парите на някои БИ ТРЯБВАЛО да се знае защо ги прибираш и да си стоиш зад продукта които продаваш.Всичко друго и измама.Тукашен форум има подфорумче специялно за макарите Авет които настъпват много яко на пазара в САЩ.Чете се от представителите на фирмата,както и от производителите на макарите.Това им е една безплатна/в това се съмнявам обаче/реклама,както и хиляди идеи кое и как трябва да се прави,какво харесват купувачите и какво е грешка.Макарите се подобряват с всеки изминал ден и от това печелят всички.Ако не им пука за нашето мнение или идеите които можем да им дадем си я за наша,а и за тяхна сметка.Ще ни набутат някои боклук,но ще им е за последно.
Евала пак казвам на такива търговци,били те само продавачи или представители на фирмата.Направили са грешка и сега си я поправят-клиента нищо не губи,продавача не продава кофти продукция,а производителя има вече идея каква грешка е допусната и как трябва да си я поправи.Всичко друго е измама-единия произвежда кофти продукция,другия ми я продава,а го отнасям само АЗ.Да ама това може да е за пари и последен път и рано или късно го .......продавача и производителя.Макари много,фирми също.Клиента обаче е един,ако на мен не ми харесва нещо,няма да ти харесва и на теб и сменяме фирмата или търговеца.
Незнам как ще прозвучи идеята за отделен подфорум в които да се обсаждат само такива проблеми или да се дават препоръки за добри търговци или магазини.Това в БГ като гледам е голям проблем-какви ли не ментета има на пазара,както се срещат и ментета сред продавачите.Ако се направи един подфорум с това кой е добър и кое е добро като продукция всеки ще може да си направи сметката от къде да купува и какво.Няма да мине много време и ще им се наложи да почнат да четат какво пишем/пишете/ и ще си вземат поука какво да се прави и как да си въртят бизнеса.Ако ли не.........ми какво ще загубим ние????А какво ли ще загубят ТЕ????
Надавям се да дойде момент в които след като влезеш в magazin за риболовни с фанелката с лого на манията ще се отнасят с теб като с КЛИЕНТ, а не с някои които могат да излаjат и да му преберат парите.Тук е така и ми е мнооого гот.Имат идея какво ще им се случи ако ме излаjат или не си стоят зад продукта.Аз губя 10 кинта заради некачествен силиконов пискюл,но те това си го умножават по 10 000 защото толкова сме членовете на форума.Това само членове,а колко други четат идея нямам.
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”