Колеги,моля за помощ !

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
SHARK
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 15:03

Колеги,моля за помощ !

Мнение от SHARK »

Имам една щекичка на 11 м. на която изпрасках 4 и 5 коляно.Поправих ги ,но тия грозни байпаси ме дразнят.Може ли да ми кажете къде, примерно в Пловдив могат да се намерят части втора ръка.Моделът е малко старичък, ама все пак да попитам - INTEGRA 300 на TRABUCCO - 11м. Благодарско в аванс !!!!!
delian1972
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 21:11
Местоположение: karlovo

Мнение от delian1972 »

trabuko имат скад и магазин в пловдив.там провери ли?
Аватар
iogo
Мнения: 981
Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 11:31
Местоположение: Троян
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от iogo »

Вносителя на Trabucco e именно в Пловдив?
delian1972
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 21:11
Местоположение: karlovo

Мнение от delian1972 »

има и един магазин''ПРИ ЖОРО''там ремонтират всякаква риболовна техника.цитирам ти визитката на магазина.ако искаш мога да ти дам адреса.
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: Колеги,моля за помощ !

Мнение от Чичо Веско »

SHARK написа:Може ли да ми кажете къде могат да се намерят части втора ръка.Моделът е малко старичък
Ако не намериш оригинални(точни) колена, не ги купувай защото има много голяма вероятност да счупиш 3 или 6 коляно.
Ако наистина те дразнят ремонтираните звена и ти се дават пари, то тогава идеалния вариант е да си намериш един цял топ-сет на 5-то коляно. :idea:
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
SHARK
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 15:03

Мнение от SHARK »

При Томито/Томакс/ги няма.Имам в предвид втора ръка от същият модел.Мерси за съвета Бат Веско!Ама мисля че да се намери цял топ сет е още по-трудно.А и сигурно ще ми излезе почти колкото цялата щека.
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Чичи Веско е абсолютно прав. Така аз си счупих и третото коляно на щеката, след като замених счупеното второ с по-твърдо. Така че внимавай.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

При всички положения ,резервните части ще ти излезат много солено ,затова направо си купи една нова щека , и тоз път направо на 13м. :wink:
SHARK
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 15:03

Мнение от SHARK »

Абсолютно си прав Върхи, но след като си продадох 13-цата сега се озъртам за друга. Ама междувременно това Трабуко продължавам да го юркам при екстремни условия и хич не му треперя. А и моделът си е вече бая стар и по всичко личи,че ще си остане "вечно мой".
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Чичо Веско »

SHARK написа:А и моделът си е вече бая стар и по всичко личи,че ще си остане "вечно мой".
Вземи с тебе тая "гьостерица"(или само 6-то коляно) и ела при мен да ти намеря един топ-сет и да ти свършат проблемите веднъж завинаги :idea:
Хем ще се подобри целият й строй :wink:
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
SHARK
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 15:03

Мнение от SHARK »

ОК Веско - прати координати с ЛС.Ще ти се обадя !
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”