Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Бай Иван »

venci72 написа::D абе тия селяндури ,тия вашкари...а за вас софянци какво е мнението на всички останали...а,а да не думам :D
Венцо, много добре знаеш, че визирам селенията у хората, а не че от с.Гинци или "старчи патка" видинско.
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RIMOHIT »

Не знам за какво да се обиждам , колега , макар малко да ме съмнявава тази работа .
Пък и така да е , би следвало нещата да са прилични , защо "място има за всички" но не би ;) Да не говорим , че тия седмици почват от май и свършват септември .
Тук изключван заможните С-та , които изкупиха дивите ивици и застроиха и осраха диви пейзажи и девствена природа и карайки джиповете , си мислят , че са само те ....
Та така. И на село да идеш , пак ще ти дойде някой и ще ти изцапа пейзажа , ще ти запуши гаража или ще ти накриви шапката. Но тава сме си ние , като цяло ...
Преебана култура , преебано възпитание , преебани първи седем години , преебан начин на мислене :(
Слеяния , граждания , като има простоия , все е кофти !
hobie revolution 13
Станимир
Мнения: 1763
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически

Мнение от Станимир »

RIMOHIT написа: Преебана култура , преебано възпитание , преебани първи седем години , преебан начин на мислене :(
Слеяния , граждания , като има простоия , все е кофти !
Е те тук съм НАПЪЛНО съгласен!
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

а днеска па къв видех,срещу РУМ Младост на обед и си отивам към колата и гледам некво момче на 20 години чисти некъв Ягуар зелен ама стар модел 80 сете и се загледах викам ебати тоя не е добре за кво му е тоя дарак в града,и кога погледнах опа регистрация ВР от там вече се залостих да го погледам,то лайсните му паднали джаните ожулени с седмична винетка и съм сигурен че и гражданската е на разсрочено,с една изсечена физиономия мрачен и с яке на него а на якето качулката на ръба завършва с пухчета??явно там такава е модата или пък го е взел от жена си то все тая кой го носи,гледам го на долу маратонки Адидас черни нагоре дънки и кво виждам...чисти колата с вестник от снега и търка с ръба на ръкавите ги подвил...сгънал си нашия и си гребе с вестничето снежеца тъкмо ще го попрегъне и ще омекне после за тоалетната
Аватар
Владимир
Мнения: 10395
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

И какво сега?
Стига си се вглеждал в другите,със сигурност и ти не си перфектен.
Бях си купил преди време един Форд от "провинцията" с регистрация СО.Веднъж бях закъсал пред магазина в който бачкам,стоя си с жената и гледам майстора кво прави.По едно време идва един пич и вика на жена ми"я не се облягай на Мерцедеса".Стана ми интересно какъв пък ще да е проблема,че леко се е допряла во съседната кола.Попитах го най-вежливо а той ми вика"Батка ти с тая регистрация СО не се обаждай много,тва е МЕРЦЕДЕСА на баща ми".
Викам му"БАТКА,а тва е жена ми,ако не се мръднеш поне на метър от нея,до 2 секунди ще гледаш облаците".Имаше неква булка с него,която държеше най-вероятно бъдещото копие на тоя салтак,същата му се развика да се маха от нас,ясно осъзнаваща,какво би могло да се случи.
Та не се заглеждай толкова в регистрацийте на колите и това,кой как е облечен.Щото по-късно разбрах,че въпросния е клиент на магазина ни,има 3 апартамента в София и е роден пак в същия град а баща му кара Мерцедес за 15000 лева.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Plat1ka »

Владимир написа: Викам му"БАТКА,а тва е жена ми,ако не се мръднеш поне на метър от нея,до 2 секунди ще гледаш облаците".

Хаха е не Владо е това ме разби... как съм се смял. По дискотеките все съм чувал лафове но тоя е култов :) ... Ако го споделя на някой от охранителите ще има да посрещат народа с усмивка всяка вечер :)
Аватар
Владимир
Мнения: 10395
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

Plat1ka написа:
Владимир написа: Викам му"БАТКА,а тва е жена ми,ако не се мръднеш поне на метър от нея,до 2 секунди ще гледаш облаците".

Хаха е не Владо е това ме разби... как съм се смял. По дискотеките все съм чувал лафове но тоя е култов :) ... Ако го споделя на някой от охранителите ще има да посрещат народа с усмивка всяка вечер :)
Бате,от тогава мина година и половина,като ме види в магазина минава в коридора с трушиите.Значи жената ме изкарва понекога извън кожата ми,ама па за нея ще пратя некой при Свети Петър,без да се замислям.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически

Мнение от Мунчо »

Физическия прелом също не е за пренебрегване - не случайно противостоянието между духа и материята бе любима тема за пролетарските автори...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Владимир
Мнения: 10395
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

Мунчо написа:Физическия прелом също не е за пренебрегване - не случайно противостоянието между духа и материята бе любима тема за пролетарските автори...
Що не ходих повече на училище :oops: :oops: :oops: винаги ми е било трудно да разгадая смисъла вложен в постовете ти.Добре,че съм свикнал да гадая,та понякога оставаш разбран от мен :lol:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

Владимир написа:И какво сега?
Стига си се вглеждал в другите,със сигурност и ти не си перфектен.
Бях си купил преди време един Форд от "провинцията" с регистрация СО.Веднъж бях закъсал пред магазина в който бачкам,стоя си с жената и гледам майстора кво прави.По едно време идва един пич и вика на жена ми"я не се облягай на Мерцедеса".Стана ми интересно какъв пък ще да е проблема,че леко се е допряла во съседната кола.Попитах го най-вежливо а той ми вика"Батка ти с тая регистрация СО не се обаждай много,тва е МЕРЦЕДЕСА на баща ми".
Викам му"БАТКА,а тва е жена ми,ако не се мръднеш поне на метър от нея,до 2 секунди ще гледаш облаците".Имаше неква булка с него,която държеше най-вероятно бъдещото копие на тоя салтак,същата му се развика да се маха от нас,ясно осъзнаваща,какво би могло да се случи.
Та не се заглеждай толкова в регистрацийте на колите и това,кой как е облечен.Щото по-късно разбрах,че въпросния е клиент на магазина ни,има 3 апартамента в София и е роден пак в същия град а баща му кара Мерцедес за 15000 лева.
ама Владко колко хора познаваш софиянци дето карат Ягуар на 30 години дарак а те са на по 20 и носят якета с пухчета?немат стъргалка в колата и я чистят с вестник?човека според мен ви е видел и си е помислил че жена ти се е долепила до Мерцедеса да я снимаш за спомен и се е притеснил така мисля,ми то на тебе ти е свирепа физиономията и виж се къв си лонгур и с тая регистрация СО момъка се е сетил колко вицове има и какви случки стават по кръчмите там и е избегнал конфликта интелигентно,ето и ти да си на негово място да видиш некой с форд СО да сЕ опре на колата на баща ти...иначе не съм перфектен да ама не изгрубявам постоянно и без причина и гледам да не преча на другите.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

Plat1ka написа:
Владимир написа: Викам му"БАТКА,а тва е жена ми,ако не се мръднеш поне на метър от нея,до 2 секунди ще гледаш облаците".

Хаха е не Владо е това ме разби... как съм се смял. По дискотеките все съм чувал лафове но тоя е култов :) ... Ако го споделя на някой от охранителите ще има да посрещат народа с усмивка всяка вечер :)
ЧЕ ТЕ КИМНЕМ ЕДИН ПЪТ С ДЕСНАТА МАЙЦА ЧЕ ТЕ ИЗУЕМ... а тва?добре ли е?и следваше спиране на музиката и ди джея крещи по микрофона-ялате бе ялате изу го бе изу го...проснато тяло и на 1 метър джапанките от тялото...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Владунчо,напиках се от смях с твоя "Батко" А зси взех от митницата един конфискуван Мерцедес на търг,и за нещастие,регистрацията от Хасково,защото човека кито го игра беше от там,та първо на него го регистрирах :lol: Хубаво,ама преди да го метна на РВ номера,трябваше ден-два да го карам с Х и стана патакламата.Карам си аз по работа и влизам в една тясна уличка.На средата на улицата спрял огромен камион и растоварват стоката,а сега де,зад мене три коли,пред мене камион,ни назад,ни напред :roll: :roll: :roll: В олата сме четири човека,аз отварям леко прозореца и питам едното момче,дали ще свалят скоро кашоните.Ония миндил обаче се обръща и най-нагло ми вика...........А бе,Хасковски циганин,я си еби майката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Моите тръгнаха да излизат,ама аз ги спрях,казах им да не мърдат и слезнах от колата.Е,останахме само аз,камиона с кашоните и мерцедеса :lol: :lol: :lol: Добре че не ми се караше камион,а можеше и някои лев да изкарам от кашоните,защото тия зареждаха магазин за авточасти от задния вход.След няколко дни,тоя разбрал кои го е бил и кои аджеба е бил Хасковския циганин с мерцедеса,пристигна с една бутилка уиски,бадеми и стафиди,да ми се извинява.Най-важното обаче го разбрах,чак когато доиде :lol: :lol: :lol: Момчето било селянче,от едно близко село,та селянина ме обижда на циганин :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Простотията няма почивен ден,има хора които просто са си за трепане,без значение къде и кога и без да се замисля човек,толкова прости хора има на земята.Дано слезе ония горе,да си прибере верисийте :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

Владимир написа:Та не се заглеждай толкова в регистрацийте на колите и това,кой как е облечен.Щото по-късно разбрах,че въпросния е клиент на магазина ни,има 3 апартамента в София и е роден пак в същия град а баща му кара Мерцедес за 15000 лева.
:lol: :lol: :lol:
Такива дистарикати с лопата да ги ринеш! С две думи: И кфооооооо? :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Владимир
Мнения: 10395
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

RUNNING WILD написа:
Владимир написа:И какво сега?
Стига си се вглеждал в другите,със сигурност и ти не си перфектен.
Бях си купил преди време един Форд от "провинцията" с регистрация СО.Веднъж бях закъсал пред магазина в който бачкам,стоя си с жената и гледам майстора кво прави.По едно време идва един пич и вика на жена ми"я не се облягай на Мерцедеса".Стана ми интересно какъв пък ще да е проблема,че леко се е допряла во съседната кола.Попитах го най-вежливо а той ми вика"Батка ти с тая регистрация СО не се обаждай много,тва е МЕРЦЕДЕСА на баща ми".
Викам му"БАТКА,а тва е жена ми,ако не се мръднеш поне на метър от нея,до 2 секунди ще гледаш облаците".Имаше неква булка с него,която държеше най-вероятно бъдещото копие на тоя салтак,същата му се развика да се маха от нас,ясно осъзнаваща,какво би могло да се случи.
Та не се заглеждай толкова в регистрацийте на колите и това,кой как е облечен.Щото по-късно разбрах,че въпросния е клиент на магазина ни,има 3 апартамента в София и е роден пак в същия град а баща му кара Мерцедес за 15000 лева.
ама Владко колко хора познаваш софиянци дето карат Ягуар на 30 години дарак а те са на по 20 и носят якета с пухчета?немат стъргалка в колата и я чистят с вестник?човека според мен ви е видел и си е помислил че жена ти се е долепила до Мерцедеса да я снимаш за спомен и се е притеснил така мисля,ми то на тебе ти е свирепа физиономията и виж се къв си лонгур и с тая регистрация СО момъка се е сетил колко вицове има и какви случки стават по кръчмите там и е избегнал конфликта интелигентно,ето и ти да си на негово място да видиш некой с форд СО да сЕ опре на колата на баща ти...иначе не съм перфектен да ама не изгрубявам постоянно и без причина и гледам да не преча на другите.
Ква свирепа физиономия бре,аз нарочно свалих некой килограм,че да изглеждам по-миловиден.Писна ми да гоним наркоманите,как ме видеха и палеха джапанките,без да си дочакат дежурния шамар зад вратлето.
А тва за вестника,ми бате цела седмица си бутам снега с брошури на Фантастико,Била,Фризьорски салони от Кия Соренто 2005-та с Благоевградска регистрация.Сметай ако седне некой кат теб да ме гледа,ша му занесем"пуканки" зад вратлето и ша го пратим да ми купи стъргалка,че взеха да се заледяват много прозорците па немам и ръкавички.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Владимир
Мнения: 10395
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 493 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

Коце написа:
Владимир написа:Та не се заглеждай толкова в регистрацийте на колите и това,кой как е облечен.Щото по-късно разбрах,че въпросния е клиент на магазина ни,има 3 апартамента в София и е роден пак в същия град а баща му кара Мерцедес за 15000 лева.
:lol: :lol: :lol:
Такива дистарикати с лопата да ги ринеш! С две думи: И кфооооооо? :lol: :lol: :lol:
Па Софиянче си е бре и не е с Врачанска регистрация :wink:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”