Майсторски риболов шампиони на леда!

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Valio Ludoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 18:19
Риболов: Тролинг, спининг и подледен
Местоположение: Мордор (София)
получил Браво: 2 пъти

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от Valio Ludoto »

Не мисля че има значение кой съм, факт е че когато четоха имената на Националите, аз бях там, има и от Вашия отбор Национали, но Вие не бяхте там за да чуете, предполагам.
ТЕАМ Master Fishing
Аватар
Paco
Мнения: 512
Регистриран на: Пет Мар 10, 2006 11:10
Местоположение: София

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от Paco »

Мерси Мето. :D Поздрави на всички участници .Дано догодина има повече отбори за да се развива спорта и да достигнем нивото на Великите сили.
В риболова и секса постоянно трябва да се експериментира
merak4o
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2008 23:09
Местоположение: SOFIA

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от merak4o »

tintarelius написа:
Valio Ludoto написа:Имената на Националите бяха прочетени веднага след награждаването на втори кръг -Широка Поляна, няма значение кой къде е спал, в случая е ясно кой е стоял до края на награждаването. Явно само Вие не сте ги чули, може би сте тръгнали преди края на награждаването.
а ти кои беше че не се сещам, и ако се състезаваш от кога?? аз съм в тая игра от как е създаден шампионата по улов на лед. ами на поляната станахме 3 ти и купата ми е в магазина та незнам кои до кога е седял :roll:
След награждаването на Широка поляна казаха имената на всички.Това,че вие бяхте толкова далеч и нямахте уважението към организаторите и състезателите,които са в Националния показва колко ги уважавате.Поздрави на всички победители.
KOITO GO MOJE SI GO MOJE
merak4o
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2008 23:09
Местоположение: SOFIA

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от merak4o »

tintarelius написа:
Valio Ludoto написа:Имената на Националите бяха прочетени веднага след награждаването на втори кръг -Широка Поляна, няма значение кой къде е спал, в случая е ясно кой е стоял до края на награждаването. Явно само Вие не сте ги чули, може би сте тръгнали преди края на награждаването.
а ти кои беше че не се сещам, и ако се състезаваш от кога?? аз съм в тая игра от как е създаден шампионата по улов на лед. ами на поляната станахме 3 ти и купата ми е в магазина та незнам кои до кога е седял :roll:
Извинявай господин тарикат.но кой беше ти за да те чакаме на Широка полчна и да поне състезанието в 11:00 часа?Май нещо те е яд,че не стана вашия отбор репобликански?И не е нужно колегата Valio да се прави на простак за да го запомнят,както правят някои „Велики„ подледни риболовци.Просто приеми загубата
KOITO GO MOJE SI GO MOJE
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от Бат Стан »

tintarelius написа:
Valio Ludoto написа:Имената на Националите бяха прочетени веднага след награждаването на втори кръг -Широка Поляна, няма значение кой къде е спал, в случая е ясно кой е стоял до края на награждаването. Явно само Вие не сте ги чули, може би сте тръгнали преди края на награждаването.
а ти кои беше че не се сещам, и ако се състезаваш от кога?? аз съм в тая игра от как е създаден шампионата по улов на лед. ами на поляната станахме 3 ти и купата ми е в магазина та незнам кои до кога е седял :roll:
Колеги, престанете да се карате. Националният отбор действително беше прочетен на Широка поляна след втория кръг, като класирането се извърши на базата на трите кръга от предишния сезон и двата сега. Тай като нямаше радиоуредба, а Йордан Софков вече беше прекракнал от викане, вероятно на масата на Фишмастърс не се е чуло, тъй като бяха седнали най-далеч. Иначе не е възможно да не знаят, че техният Славчо Кузов беше прочетен като №1 в списъка за световното в САЩ, което междувременно е завършило в неделя с победа на руснаците при по-мизерен улов от тоя нашия на беглика.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от Бат Стан »

tintarelius написа:
Valio Ludoto написа:Имената на Националите бяха прочетени веднага след награждаването на втори кръг -Широка Поляна, няма значение кой къде е спал, в случая е ясно кой е стоял до края на награждаването. Явно само Вие не сте ги чули, може би сте тръгнали преди края на награждаването.
а ти кои беше че не се сещам, и ако се състезаваш от кога?? аз съм в тая игра от как е създаден шампионата по улов на лед. ами на поляната станахме 3 ти и купата ми е в магазина та незнам кои до кога е седял :roll:
Колеги, престанете да се карате. Националният отбор действително беше прочетен на Широка поляна след втория кръг, като класирането се извърши на базата на трите кръга от предишния сезон и двата сега. Тай като нямаше радиоуредба, а Йордан Софков вече беше прекракнал от викане, вероятно на масата на Фишмастърс не се е чуло, тъй като бяха седнали най-далеч. Иначе не е възможно да не знаят, че техният Славчо Кузов беше прочетен като №1 в списъка за световното в САЩ, което междувременно е завършило в неделя с победа на руснаците при по-мизерен улов от тоя нашия на беглика.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
bibfish
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Яну 15, 2012 14:36
Риболов: на леко и подледен риболов

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от bibfish »

tintarelius написа:
Valio Ludoto написа:Имената на Националите бяха прочетени веднага след награждаването на втори кръг -Широка Поляна, няма значение кой къде е спал, в случая е ясно кой е стоял до края на награждаването. Явно само Вие не сте ги чули, може би сте тръгнали преди края на награждаването.
а ти кои беше че не се сещам, и ако се състезаваш от кога?? аз съм в тая игра от как е създаден шампионата по улов на лед. ами на поляната станахме 3 ти и купата ми е в магазина та незнам кои до кога е седял :roll:
Ами Пешо точно така. След като си взехте купата, за третото място не поляната явно сте били мн. заети да и се радвате та затова не сте чули какво се говори.
Дачката обяви имената и каза пари няма, ако някой може да осигури финансиране да каже.

ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ и не бъдете толкова злобни сложете си розовите очила :D
bibfish
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Яну 15, 2012 14:36
Риболов: на леко и подледен риболов

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от bibfish »

tintarelius написа:организацията на 3 ти кръг :arrow: под всякаква критика,помощник съдията няма с какво да премери 5 метра в спор между 2 ма състезатели, 2 ри ден никои не знае кои е сектор А и кой е Д . клубовете харчиме нечовешки пари, бориш се като говедо класираш се отборно и индивидуално и на края получаваме купи от ЗРЪНЧО. нашия клуб организира всяка година частен турнир и да ви кажа че наградите са ни в хиляди пъти по-добри от колкото на Р.П за 135 лв може да се закупят 3 бр поне за отборното крайно класиране купи като за световен подиум ,то друго няма. радоста всички състезатели е само това да се бори за купа и медал . плащаме 500 лв такса ФЕДЕРАЦИЯ + 50 лв за всеки кръг 10 отбора =500 лв :!:

да не говорим че никои не не си направи труда да спомене НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР които трябваше да пътува за САЩ този месец.момчетата раздали се докрай в сезон 2012-2013 явно не заслужиха да си чуят имената като НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ.

Е за това вече съм съгласен с теб къде са парите? Три кръга по 500= 1500. ако са за съдиите че разпъват сектори? Бах мааму другата година няма да се състезавам. СТАВАМ СЪДЯ
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от tintarelius »

merak4o написа: Извинявай господин тарикат.но кой беше ти за да те чакаме на Широка полчна и да поне състезанието в 11:00 часа?Май нещо те е яд,че не стана вашия отбор репобликански?И не е нужно колегата Valio да се прави на простак за да го запомнят,както правят някои „Велики„ подледни риболовци.Просто приеми загубата
:lol: абе компютърен рицар ,ти па какъв се явяваш та да ти обясняваме защо сме дошли в 11 ч на Широка Поляна. За да не сме станали репОбликански, си е само наша грешка ,незнам кои си ама ако си от играещите бъди сигурен че не си допринесъл за да станем 3 ти :wink:

п.с а ако си от играещите покажи какво спечели вашия отбор за сезона,та да прецениме да ли си от „Великите„подледни риболовци :idea:
team fish masters
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от tintarelius »

bibfish написа:
tintarelius написа:организацията на 3 ти кръг :arrow: под всякаква критика,помощник съдията няма с какво да премери 5 метра в спор между 2 ма състезатели, 2 ри ден никои не знае кои е сектор А и кой е Д . клубовете харчиме нечовешки пари, бориш се като говедо класираш се отборно и индивидуално и на края получаваме купи от ЗРЪНЧО. нашия клуб организира всяка година частен турнир и да ви кажа че наградите са ни в хиляди пъти по-добри от колкото на Р.П за 135 лв може да се закупят 3 бр поне за отборното крайно класиране купи като за световен подиум ,то друго няма. радоста всички състезатели е само това да се бори за купа и медал . плащаме 500 лв такса ФЕДЕРАЦИЯ + 50 лв за всеки кръг 10 отбора =500 лв :!:

да не говорим че никои не не си направи труда да спомене НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР които трябваше да пътува за САЩ този месец.момчетата раздали се докрай в сезон 2012-2013 явно не заслужиха да си чуят имената като НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ.

Е за това вече съм съгласен с теб къде са парите? Три кръга по 500= 1500. ако са за съдиите че разпъват сектори? Бах мааму другата година няма да се състезавам. СТАВАМ СЪДЯ

сега на общото събрание ще разберем за разходите на 3 те кръга,при положение че федерацията отпуска парите за мизерните купички където ни раздават срещу хилядите похарчени от състезателите
team fish masters
merak4o
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2008 23:09
Местоположение: SOFIA

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от merak4o »

tintarelius написа:
merak4o написа: Извинявай господин тарикат.но кой беше ти за да те чакаме на Широка полчна и да поне състезанието в 11:00 часа?Май нещо те е яд,че не стана вашия отбор репобликански?И не е нужно колегата Valio да се прави на простак за да го запомнят,както правят някои „Велики„ подледни риболовци.Просто приеми загубата
:lol: абе компютърен рицар ,ти па какъв се явяваш та да ти обясняваме защо сме дошли в 11 ч на Широка Поляна. За да не сме станали репОбликански, си е само наша грешка ,незнам кои си ама ако си от играещите бъди сигурен че не си допринесъл за да станем 3 ти :wink:

п.с а ако си от играещите покажи какво спечели вашия отбор за сезона,та да прецениме да ли си от „Великите„подледни риболовци :idea:
Няма как да се занимавам с див селянин като теб.Ще убия простака с мълчание и няма да пиша повече.Беше ми много забавно с теб г-н Велик. :lol: :lol: :lol: :lol:
KOITO GO MOJE SI GO MOJE
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от tintarelius »

merak4o написа:
tintarelius написа:
merak4o написа: Извинявай господин тарикат.но кой беше ти за да те чакаме на Широка полчна и да поне състезанието в 11:00 часа?Май нещо те е яд,че не стана вашия отбор репобликански?И не е нужно колегата Valio да се прави на простак за да го запомнят,както правят някои „Велики„ подледни риболовци.Просто приеми загубата
:lol: абе компютърен рицар ,ти па какъв се явяваш та да ти обясняваме защо сме дошли в 11 ч на Широка Поляна. За да не сме станали репОбликански, си е само наша грешка ,незнам кои си ама ако си от играещите бъди сигурен че не си допринесъл за да станем 3 ти :wink:

п.с а ако си от играещите покажи какво спечели вашия отбор за сезона,та да прецениме да ли си от „Великите„подледни риболовци :idea:
Няма как да се занимавам с див селянин като теб.Ще убия простака с мълчание и няма да пиша повече.Беше ми много забавно с теб г-н Велик. :lol: :lol: :lol: :lol:

:arrow: Ичка ,траякаи си по добре не се бъркай там каде не ти е работа :wink: :idea:
team fish masters
С. Димитров
Мнения: 205
Регистриран на: Вто Фев 14, 2012 17:44
Риболов: Мач, мормишка.
получил Браво: 10 пъти

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от С. Димитров »

Ех момци, що се дърляте толкова? Успехите във всеки един спорт, какъвто го имам и риболова на лед е в толерантността и подкрепата /вкл. добронамерената спортна злоба/ между конкурентите. Казвам го, като бивш баскетболист, на времето в отбори от "Б" група, но и в "Академик" - София, доказал се през годините в "А " група.
За Бат СТАН:
Бат Стан и ний ветераните се телепортирахме на Малкия беглик в неделя за публика, па и да боднем по някоя дупка извън въжетата, очертаващи ловните полета на състезаващите се. Пробвахме от 9,30 до 11,30 ч., като уловихме по 1-2 рибки без захранки, видяхме, че и на състезателите трудно им кълве и отпрашихме към Големия беглик. След 200 м от стената видяхме спрели коли и поради напредналия час решихме да не рискуваме и да се бавим, отивайки до известни нам "по дашни места". На леда заварихме Лино и други майстори, макар, че имаше и двама НЛО с 3 метрови телескопи, бая почерпени. Лино на 12 м. дълбочина беше хванал нормалното за такъв риболов и то на нормишка - 1,5-2 кг. костури. Установихме, че леда е добър, около 40 см., но почти навсякъде има вода върху него и 20 см. сняг отгоре. Лино си тръгна към 14 часа. Ние тръгнахме да търсиме рибите към другия бряг и основно на мормишка при мене и на блесна при другия колега, между 14,30 и 17 ч. на дълбочина предимно на 10 м. хванахме - колегата на блесна двадесетина, аз на мормишка към 35 костура - среден размер за язовира. Когато си затръгвахме кълвеше, не ни се тръгваше, но все пак ни чакаше път до София и трябваше да облекчим шофьора да кара по светло поне в заледения участък до гр. Батак.
С. Димитров
Мнения: 205
Регистриран на: Вто Фев 14, 2012 17:44
Риболов: Мач, мормишка.
получил Браво: 10 пъти

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от С. Димитров »

П.П. Поздрави на Емо Петрунов за класирането! Много се радвам, тъй като ако не се лъжа навремето на яз. Батак му вързах първата мормишка на балалайката. Но Емо е всестранен риболовец и го поздравлявам за борбения дух, макар че и той е вече на годинки.
merak4o
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2008 23:09
Местоположение: SOFIA

Re: Майсторски риболов шампиони на леда!

Мнение от merak4o »

tintarelius написа:
Valio Ludoto написа:Имената на Националите бяха прочетени веднага след награждаването на втори кръг -Широка Поляна, няма значение кой къде е спал, в случая е ясно кой е стоял до края на награждаването. Явно само Вие не сте ги чули, може би сте тръгнали преди края на награждаването.
а ти кои беше че не се сещам, и ако се състезаваш от кога?? аз съм в тая игра от как е създаден шампионата по улов на лед. ами на поляната станахме 3 ти и купата ми е в магазина та незнам кои до кога е седял :roll:
Пепи извинявай за грубите думи,които казах.Надявам се да не си го приел лично.Нека спора премине на леда и другия сезон по-добрия да победи.Поздрави и честито за 3-то място на републиканското.
KOITO GO MOJE SI GO MOJE
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”