Зарибяване * 2014 / Банер на www.avishold.com /

Място с информация за проведени и предстоящи зарибявания, зарибителен материал и т.н.
Аватар
Никито
Вносител
Мнения: 570
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 15:24
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Зарибяване * 2014 / Банер на www.avishold.com /

Мнение от Никито »

Тази година, когато купувахме балканките от Кольо Урумов се запознахме със сина му, който ще движи нещата от тук нататък и от дума на дума се разбрахме, че ако в мухарските сайтове и блогове пуснем реклама на новия им сайт http://www.avishold.com" onclick="window.open(this.href);return false; те ще ни отпуснат 10 000 балканки за новия сезон 2014!
Проведохме разговори със собствениците на повечето мухарски форуми и сайтове - те ще подкрепят инициативата!
Молбата ми е към всички колеги, които имат сайтове или блогове да помогнат и да качат някаква информация / телефони и адрес на сайта / за колегите от Тошков Чарк, която ще намерят на страницата им - http://www.avishold.com" onclick="window.open(this.href);return false;.
Инициативата ще продължи предполагам и за в бъдеще, тоест ще имаме по 10 000 балканки всяка година!
Точно къде ще се зарибяват рибките ще решим допълнително, но мисля, че ще стигнем до разбирателство след като всеки участвал в рекламната кампания си каже мнението!
Поздрави
BFC Team
http://www.bfcflyfishing.com" target="window.open(this.href);return false;
http://www.bfctackle.com" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
D-r Kosio
Мнения: 1243
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:25
Риболов: Fly Fishing , Ice Fishing
Местоположение: Sofia
получил Браво: 52 пъти

Re: Зарибяване * 2014 / Банер на www.avishold.com /

Мнение от D-r Kosio »

Ники,
За слагане е лесна работа - сложих линк, ама някак не звучи добре още от първото изречение, което се отваря! :(

Цитат :

“Отглеждането на пъстървата от хайвер до риба ЗА ТИГАН е дълъг и капризен процес”...


Определено не е грешка. Сигурен съм, че има и по-деликатен начин да се каже, ако целите им (както е видно) включват и гурме-посоката...
Мисля си, че е лесно поправимо, за да "влезе в тон" пък и с нашите цели.
Поздрави,
Д-р К.
Аватар
Никито
Вносител
Мнения: 570
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 15:24
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Re: Зарибяване * 2014 / Банер на www.avishold.com /

Мнение от Никито »

Какво да ти кажа?Ако не беше тъжно, може би щеше да е смешно! :D
Те са общо взето в режим на "оцеляване" , защото от ИАРА не са купували от тях рибки за зарибяване от 2009 насам и едвам се справят!А излюпват по 800 000-900 000 бройки всяка година!
Това за тигана е анонс за идеята им за ресторант на самия рибарник както сам си се сетил!Това е моя грижа!
Но обекта вече е частен и нещата могат доста да се променят с времето!
Благодаря за линка от името на малките балканки :D
Поздрави
http://www.bfcflyfishing.com" target="window.open(this.href);return false;
http://www.bfctackle.com" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Зарибяване * 2014 / Банер на www.avishold.com /

Мнение от Д-р Флекс »

Никито написа:
...
Те са общо взето в режим на "оцеляване" , защото от ИАРА не са купували от тях рибки за зарибяване от 2009 насам и едвам се справят!А излюпват по 800 000-900 000 бройки всяка година!
...
Но обекта вече е частен и нещата могат доста да се променят с времето!
Благодаря за линка от името на малките балканки :D
Поздрави


А, това е новост за мен лично - аз продължавах да си мисля, че е държавен/СЛРБ рибарник! Хората заслужават подкрепа, вече ще купувам зарибител само оттам!
Аватар
D-r Kosio
Мнения: 1243
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:25
Риболов: Fly Fishing , Ice Fishing
Местоположение: Sofia
получил Браво: 52 пъти

Re: Зарибяване * 2014 / Банер на www.avishold.com /

Мнение от D-r Kosio »

Един не чак толкова страничен въпрос :
Какъв е статута на рекичката от ляво на пътя, преди Тошков чарк. Има едни такива големи разливи, бентче, някакви постройки. Арендовано ли е? Поддържа ли го някой. Условия за отдих и мухарене - има ли, няма ли? /разправят легенди..ама.../Преди време бях виждал само забранителни табели. В България, явно, всеко нещо е важно първо да се забрани! После да се менажира " за свои хора",а после... знам ли? Ето и сега първият ми спомен за това място е негативен! Не помня толкова красотата му, а забраната! Иначе, не бих отказал двудневен мухарлък - мястото наистина е Приказка! Пък и бих похапнал в рестаранта с "тиганя" - `що не, щом е за идеята!

Поздрави,
К.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Зарибяване * 2014 / Банер на www.avishold.com /

Мнение от Д-р Флекс »

Арендована, в смисъл, присвоена е от уж местни политвеличия, с намеци за софийско-банкянски такива зад гърбовете им...
Pesho_861
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Авг 24, 2013 21:10
Риболов: Спининг
Местоположение: Батак

Re: Зарибяване * 2014 / Банер на www.avishold.com /

Мнение от Pesho_861 »

D-r Kosio написа:Един не чак толкова страничен въпрос :
Какъв е статута на рекичката от ляво на пътя, преди Тошков чарк. Има едни такива големи разливи, бентче, някакви постройки. Арендовано ли е? Поддържа ли го някой. Условия за отдих и мухарене - има ли, няма ли? /разправят легенди..ама.../Преди време бях виждал само забранителни табели. В България, явно, всеко нещо е важно първо да се забрани! После да се менажира " за свои хора",а после... знам ли? Ето и сега първият ми спомен за това място е негативен! Не помня толкова красотата му, а забраната! Иначе, не бих отказал двудневен мухарлък - мястото наистина е Приказка! Пък и бих похапнал в рестаранта с "тиганя" - `що не, щом е за идеята!

Поздрави,
К.
Колега за приказното място което говориш найстина е арендовано и то от приближени хора на самия Бойко Борисов ,затова мястото е под строга охрана,дори тои често уикендува там,а относно разливите на реката сам това лято се обедих че рибата е повече от водата ,но просто няма шанс човек да се пробва там
Публикувай отговор

Обратно към “Зарибяване”