Антички подвизи во Грция

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от RUNNING WILD »

Коце написа:Или тия пичови имат постоянна, уникална, извънземно-македонска слука....или ние нищо не разбираме от реболов!
2 кабела от бубината на колата с 2 тежести на края 2 ма човека застават с гащеризони в канала един пали колата за 2 секунди форсира 1 път и гаси и това е,следва събиране на риби коя ти харесва,просто като технологично време са много риби особено дребните и ще ти омръзне да ловиш откачаш захранваш и какво ли не,толкова щуки също са време как и да го гледаш,не знам явно не са дорасли за еврозоната...
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от RUNNING WILD »

[quote="ARK"
[/quote]
Е вярно няма как да ми хрумне. Да ходя в Гърция на стотици километри, където моретО е пълно с риби бойци и да фърлям в некакви гьолове за риби дето ги има и тук на 20-30 километра.... Никога не съм си го и помислял![/quote]

човек ходил ли си?гроздето е кисело...
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от mitioto »

Това е то... Цървула си остава цървул завинаги!
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от Иво Ломски »

Коце написа:Изображение
Тоя е пустиняк от класа :twisted: Направо му бия черен печат у паспорта!!!
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Аватар
Мариан Лозев
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 23:03
Местоположение: София Св. Троица. Мариан Лозев
Обратна връзка:

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от Мариан Лозев »

Ама тоя Никола още е модератор в нарибата, питах го на лично, ти ли уби рибите , той казва не те разбрах.
Приятно ми е, Мариан Лозев.0885 255 233
http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/
Български специализиран форум, за Фидер http://feederteam.bulgarianforum.net/forum.htm
Popeye
Мнения: 725
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 16:02
Риболов: ПлаФФка и морски
Местоположение: Варна
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от Popeye »

mikibg написа:Все си мисля , че и г-н Белополски допринася с неговата филмова кариера :lol: и филми за такива риболовни '' подвизи '' .
Г-на релийзва всички риби , които не са вкусни :tup:
VIP sux !!!
Аватар
outsider
Мнения: 2671
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4573 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от outsider »

Коце написа:Или тия пичови имат постоянна, уникална, извънземно-македонска слука....или ние нищо не разбираме от реболов!
Не знам - обаче снимките има опасност трайно да ми развалят настроението :? ...тези с мрените или с линовете...баси. :evil: :evil: :evil: :evil:
Г-н модераторе рибоубиец - ако влизаш и четеш тука , от все сърце брато :

Син да ти се ожени - ЗЕТ да ти доведе :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
indalo
Мнения: 946
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 20:07
Риболов: на плувка/ щека, уип, директен, болонеза, мач
Местоположение: Перник

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от indalo »

Коце, че са добри риболовци добри са. Даже сме френдове с Никола в фейсбука. Но вече много се улива. То кеф, ама да има и релийз. Иначе това си е пълна месарщина. Добре, че опоскват гръцките и македонските водоеми, а не нашите, че са като голямо ято корморани. :D
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от Коце »

Иво, заради такива като него нямаме риба. Заради такива като него и Гърция ще остане без риба. Иначе всички са хубави, красиви, готини, забавни, симпатични и се кълнем в тях! Нали се сещаш колко тона риба на седмица изнасят 100 човека като него?
Господ ще ги накаже някой ден! Вярвам, че ще бъде с пълна сила!

п.п. Изключително ми е интересно защо го защитават при очевидни факти! Защо няма и капка достойнство, поне да се извини...
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от Д-р Флекс »

Е, що... щото са една порода, ето що. Полизовски и компания не са уникати, колкото и да им се иска да са.
indalo
Мнения: 946
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 20:07
Риболов: на плувка/ щека, уип, директен, болонеза, мач
Местоположение: Перник

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от indalo »

Коце, абсолютно съм съгласен. По никакъв начин не го защитавам. Лошото е че много хора, без значение от БГ или от Македония действат по този начин и опорочават хобито ни и на природния баланс му се ебава мамата. Аз този човек ще го премахна от приятелите във Фейса и ако недай си боже, го срещна някаде било в Гръцко, било в България, доста зор ще види от мен. Това промишления риболов бледнее пред действията на групата.
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от Д-р Флекс »

Иво, пич, винаги досега бях смятал Полизовски - без лично да го познавам - за риболовен гуру на Балканите и за образец на съвременен риболовец-природолюбител. Каква заблуда!!!

След последните им снимки, просто нямам съмнение - групата лови основно с въдици, обаче поне една от тях е "электро-удочка" ... вероятно произведена у нас, в Земен.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от RUNNING WILD »

вижте сериозната група спинигисти е от 2 ма човека даже 3 ма са рядкост! а най вече много от нас ходят сами,аз 90 процента излетите са ми сам,другото което е 7 човека в друга страна като тръгнат по една река си пречат и се прескачат за места то е като откриването на пъстървата нема как да стане,кой ходи 100 км преход да мести коли и бивак и тн?айде стига глупости на 15 ти километър си гроги от хвърляне и ходене на другият ден си труп,кой искаш хвани и римски центурион го опъни да ходи 100 км и да мята 4 дена да видиш дали ще издържи и с смъртна заплаха,естествено че е класическо брако,има откачени риби има маломерки има закачки има късания има празни подавания,пушене сране ядене телефони кво искаш като време трябва да си луд да повярваш на тия глупости,аз съм хващал 17 щукички за 1 ден на Дунава с цифра преход пеша и тн,и 42 балканки за един ден от сутрин до вечер не съм ги взел разбира се НО това са ми най кълвящите дни на спиниг за целият живот не са се повторили а на тия момъци винаги знаят дашното място и им кълве...
iliev.ionko
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 10:13
Местоположение: ахелой
дал Браво: 17 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от iliev.ionko »

е защо пък да не ходят по 100км.?все пак са македонци и целия свят започва от тях..тяхната история,тяхната азбука,тяхната територия..всичко започва и свършва в македония..то батман,супер мен,спайдър мен ,чък норис и на кой ли не рода му започва от македония..
PETAR 40
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Дек 07, 2008 19:37
получил Браво: 2 пъти

Re: Антички подвизи во Грция

Мнение от PETAR 40 »

iliev.ionko написа:е защо пък да не ходят по 100км.?все пак са македонци и целия свят започва от тях..тяхната история,тяхната азбука,тяхната територия..всичко започва и свършва в македония..то батман,супер мен,спайдър мен ,чък норис и на кой ли не рода му започва от македония..
Изображение
Заключено

Обратно към “Риби и рибари в странство”