Търся съвет за автомобил

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от VDP »

Да доизчервам темата, че Павката е писъл след мен:
Прегледа на газовите вече е със ГТП-то и не оскъпява последният, ако си минал ГТП ти се брой и за газовата.
За резервната гума вече писах, а относно МОЛ-а всеки си има глава на раменете. :wink:
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
Iso
Мнения: 2061
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от Iso »

Абе колеги съвсем ми размътихте мозъка с това газифициране. Аз до сега където и да попитам все ме съветват да остана на бензин. Минах случайно край един газаджия в един гараж и още щом ми каза: "Нищо не го бърка газта. Аз правя и обикновени АГУ на инжекциони." Освен това ми похвали супер инжекцион за 600лв. с бутилката. Тогава не ми остана друго освен да си тръгна. :wink:
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от quietriot »

Iso написа:Абе колеги съвсем ми размътихте мозъка с това газифициране. Аз до сега където и да попитам все ме съветват да остана на бензин. Минах случайно край един газаджия в един гараж и още щом ми каза: "Нищо не го бърка газта. Аз правя и обикновени АГУ на инжекциони." Освен това ми похвали супер инжекцион за 600лв. с бутилката. Тогава не ми остана друго освен да си тръгна. :wink:
Никога не слагай плочка на инжекцион,това е провинциална перверзия - само това не прави, все едно да тичаш с противозагаз. :wink:
Ще скопиш колата и ще дигнаеш разхода!!!
Също така не се връщай при този газаджия повече !!!!
Дали ще сложиш или не си е твой избор, но ако слагаш сложи хубав LPG, сиреч, хубав изпарител , дюзи и управление, другото не е важно.ю
Не се опитвам да ти набутам моите чаркове , за тая цена мога и да ти я подаря, но се опитвам да те предпазя от глупости.Субаруто беше с плочка като взех от Видин и гореше.......22 /100 сега е на 13-15 /100 в зависмост от колко ми е нервно през деня.
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от VDP »

Абсолютно подкрепям адаша, не случайно дадох за пример BRC, защото заводски форд излизат с такива и видях цените в представителството в БГ: http://www.www.brc.bg/#./PRICES" onclick="window.open(this.href);return false;
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от Павел Иванов »

VDP написа:... че Павката е писъл след мен:...
Е тука вече ме изненада , чак сега пиша след теб :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
stefar33
Мнения: 500
Регистриран на: Пон Яну 10, 2011 21:16
Риболов: джиг,спининг,тролинг
Местоположение: gabrovo
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 106 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от stefar33 »

здравейте харесал съм си фолцваген Торан,да ми дадете някакви напътствия 1,6 1,9 или2.0 кубика какво да гледам? Здрави ли са ,колко горят?
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от VDP »

Павел Иванов написа:
VDP написа:... че Павката е писъл след мен:...
Е тука вече ме изненада , чак сега пиша след теб :wink:
Докато пишех първият пост, беше пуснал този за прегледа. :D
stefar33 написа:здравейте харесал съм си фолцваген Торан,да ми дадете някакви напътствия 1,6 1,9 или2.0 кубика какво да гледам? Здрави ли са ,колко горят?
Тоаран коя година и какъв мотор бензин или дизел? 1,6 и 1,9 дизеловите двигателите са модификации около стоте коня което е малко слабичко за този автомобил все пак е 1400 кг., 2.0 - 140 к.с. е по-добре като двигател, има вариант и на 170 коня, но там вече отиваш на доста висок данък.
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
Iso
Мнения: 2061
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от Iso »

VDP написа:Абсолютно подкрепям адаша, не случайно дадох за пример BRC, защото заводски форд излизат с такива и видях цените в представителството в БГ: http://www.www.brc.bg/#./PRICES" onclick="window.open(this.href);return false;
Е да ама тия дзеверове ги няма у дълбоката провинция, ако от Стара Загора трябва да ходя до Пловдив за едно обслужване от 20-50лв. не ми е изгодно.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5824
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1775 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от баш майстора »

Ице, поддръжката не я мисли, най-важен е читавия монтаж. Като гледам как са ти го написали тва с тия поддръжки малко ми звучи като месечния цикъл при жените, което е пълна глупост. :lol: Всъщност, ако са ти я направили "като хората", няма какво толкова да поддържаш. :wink:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
stefar33
Мнения: 500
Регистриран на: Пон Яну 10, 2011 21:16
Риболов: джиг,спининг,тролинг
Местоположение: gabrovo
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 106 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от stefar33 »

Мисля де е vw thoran дизелак след 2005?
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от VDP »

баш майстора написа: Всъщност, ако са ти я направили "като хората", няма какво толкова да поддържаш. :wink:
:tup:
Аз съм от София и ходих до Пловдив да ми я поставят, после за 3 години съм сменял само филтри и веднъж дюзи, но това всеки един местен газаджия може да ти го направи.
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от VDP »

stefar33 написа:Мисля де е vw thoran дизелак след 2005?
Добър избор особено с 2.0 мотора, една идея са му по скъпи частите от на лека кола, но за сметка на това е доста здрав и рядко ще ти се налага. Единственото за което трябва да внимаваш е, да е с читав мотор (все пак е дизел втора употреба) и за ръжда ако е от Германия или Авсрия.
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от te4osoma »

баш майстора написа:ако са ти я направили "като хората", няма какво толкова да поддържаш. :wink:
Абсолютно точно и ясно ....не се подлъгвай по ефтини, сбирщайн уредби...щото за 200-300лв. разлика не си заслужава :wink:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от Станимир »

Ако пак питам като е толко прекрасностно на газ защо аджеба изобщо някой произвежда ДВГ, използващи друго гориво дали пак ще ми изтрият пост-а... МЪдератора газаджия ли е, що ли....
Втори опит - честита кола на колегата и много безаварийни километри, па ако реши и на ракетно гориво да я кара...
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Търся съвет за автомобил

Мнение от quietriot »

Цената е определяша, затова на газззззз, като караш на месец до работа 1 к не ти е все едно дали 60 или 150 лв траспорт....
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”