Риболов в (около) Вурвуру

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от everton »

Здравейте!!! Ще посетя въпросното място за първи път около средата на юни и ми се ще да си пробвам късмета. Ще помоля, който е посещавал района да сподели. Имам информация от хората, с които ще ходя за някакъв риболов, но те са само плажуващи. Мисля да пробвам на жива и изкуствена стръв. Информация от всякакво естество е добре дошла ( стръв, такъми, места за риболов, примамки и т.н.т.) Има доста изписано за Халкидики във форума, но по подробно за местата около Вурвуру не намерих нищо конкретно. Благодаря на всички отзовали се. Здраве и успехи
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от Doktor-5 »

......
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
MrNooneBG
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2014 16:54

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от MrNooneBG »

Колега разкажи за Вурвуру, че мисля да го посетя в края на май. Какви риби, монтажи, на какви места ползва? Други колеги, които са били там също могат да споделят информация.
no_sense
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 11:53
Риболов: морски
получил Браво: 1 път

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от no_sense »

някакви съвети за риболов от надувна лодка в района на вурвуру..
ще съм началото на септември там
какво да пробвам- воблери, чепаре или жива стръв?
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от spin_master »

no_sense написа:някакви съвети за риболов от надувна лодка в района на вурвуру..
ще съм началото на септември там
какво да пробвам- воблери, чепаре или жива стръв?
Чепаре с октоподчета и накрая воблер.
no_sense
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 11:53
Риболов: морски
получил Браво: 1 път

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от no_sense »

мерси.. купих и т.нар раглу, та да видим
ако има успех ще пиша
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от Vid »

А, някви съвети за риболов от каяк, че на 17 август съм там???
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от Vid »

Vid написа:А, някви съвети за риболов от каяк, че на 17 август съм там???
Хайде де колеги, воблери ли да вземам, на пилкери ли да ловЪ и къде по точно? Или, по това време на годината да взема да не мъкна каяци, а да взема 2-3 въдици, че да си начеша крастата от брега иййй, да се насладя на хубава храна и алкохолен делириум по кръчмите + среднощен див секс с жената? Последното, ако не ни изгонят на още първата вечер от хотелчето.. :lol: :lol: :lol:
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от spin_master »

Vid написа:А, някви съвети за риболов от каяк, че на 17 август съм там???
Първи съвет: Ако ще ловиш риба с каяка да го правиш сутрин рано преди да са станали туристите, че след това става мазало с лодките там.
Втори съвет: Каяка си го вземи, много е приятно за каране там и за риболов. По това време на годината можеш да хванеш някоя заблудена риба на тролинг но по-вероятно е да не хванеш. Ако ще ловиш ти препоръчвам района към садките, можеш да ги видиш на картата и след тях от другата страна на остров Диапорос. Успех и да споделиш!
Най-голям успех би имал на джиг.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от Vid »

spin_master написа:
Vid написа:А, някви съвети за риболов от каяк, че на 17 август съм там???
Първи съвет: Ако ще ловиш риба с каяка да го правиш сутрин рано преди да са станали туристите, че след това става мазало с лодките там.
Втори съвет: Каяка си го вземи, много е приятно за каране там и за риболов.
Колега, след този твой съвет ще взема да се откажа да мъкна каяка...., ама още мисля де... :lol: Що? Щото знаеш, че каяка го товаря на един 20 г. скапан Сеат, с който не знам дали няма да закъсам някъде по пътя..
В този смисъл мога да пътувам с новата читава кола, ама няма как да и кача отгоре каяк... Та, затова съм в та дилема....- да мъкна каяк с 20г. бричка или да се избавя от то проблем и да пътувам бързо с прилична кола и да нося само пръчки....???

ТА, затова питам все тука... ИМА ли смисъл при 30 и кусур жега, да се пробвам от каяк през август.. ?? Или да си взема въдици и примамки до толкоз колкот да ги помъча-рибите от пристанище и скали..??
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от spin_master »

Ако не ти се спортува оставяш каяка и взимаш само пръчките. Там обаче няма пристанище от което да ловиш. От брега удобно място са скалите до къмпинг Рея, можеш да го видиш на картата. Иначе ако беше двуместен каяка ти щях да ти предложа да го вземеш, за да ходиш с него на Диапорос, където можеш да оставиш жената на плаж, защото има страхотни плажове там, а ти да си намираш места за ловене от брега или от каяка. Иначе ще ти трябва лодка под наем за да стигаш до тези места.
no_sense
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 11:53
Риболов: морски
получил Браво: 1 път

Re: Риболов в (около) Вурвуру

Мнение от no_sense »

spin_master написа:Ако не ти се спортува оставяш каяка и взимаш само пръчките. Там обаче няма пристанище от което да ловиш. От брега удобно място са скалите до къмпинг Рея, можеш да го видиш на картата. Иначе ако беше двуместен каяка ти щях да ти предложа да го вземеш, за да ходиш с него на Диапорос, където можеш да оставиш жената на плаж, защото има страхотни плажове там, а ти да си намираш места за ловене от брега или от каяка. Иначе ще ти трябва лодка под наем за да стигаш до тези места.
точно това ме интересува, колега!
с лодката до Диапорос .. оставям жената с едно списание на плажа и си меткам :fish1:
ако имам късме ще се "отчета" с един репортаж
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”