Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Мнение от Leo »

Умирам за сън.Умирам и за жена :D От петък на сам дремнах само три часа.А в четвъртък,от вълнение,че ще дойдат момчетата,пак не съм спал :)От три дена съм полупиян,като на моменти,полуто ставаше цяло :D Снимки нямам защото изобщо не знаех къде ми е фотото :),един час търсих в тъмното,къде съм разпънал палатката.И не знам,кой спа при мен :)
Всички са се прибрали по живо,по здраво.Благодаря Ви приятели!


Поздрави на всички!
Изображение
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от quietriot »

Аз спах 12 часа, от снощи в 6 досега, всички жяхме полупияни, ицо спа с теб и ние ти благодатм брат за изживяването!
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от sestrata »

Спах 10 часа сън. Балкантурист! :D Няколко дни скъсахме синджира насред Реката. Малко и малки риби, но пък бира-скарата беше в изобилие.
Благодаря ти, Брат ми! :D

Изображение
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
aangelov61
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 8:56
Местоположение: Pleven

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от aangelov61 »

Здравейте колеги!
Бях в района с каяка и при мен само един распер в петъчния вечерен заход - към 20,30 часа.
Днес ще опитам на Вашето бивачно място!
Asio
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 0:20
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 285 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от Asio »

Привет и от Русенския регион ! Най-тегавото шофиране от много години насам. Климатика мърляшки недопълнен с фреон, полу-мъртъв, не успяваше да се справи с напичането. Потеглихме в най-адския обеден припек. Местноста не позволява средната скорост заради многото завои и тясното платно. Дори със свалени докрай всички прозорци облекчение нямаше - напротив. Когата се прибрахме, вече и очите ме боляха от слънцето. С последни сили полу-припаднал успях да се облея с вода и да си легна. Спах 7 часа, станах изядох една салата полузаспал, легнах пак и откъртих нови 7 часа.

Благодаря на Лео за безупречното гостоприемство. Не се спря като пчеличка. Разнесе ни всичките по всички посоки и острови на реката. Уникална красота. Лабиринт от острови, кристална вода и безкрайни пясъчни коси с прекрасен фин пясък. Всичко беше на най-високо равнище. Масата, мезетата, питиетата, гостоприемството, риболовните точки и дискусиите по облавянето и примамките, които се проведоха. Много смях, много шеги и много позитивна енергия бе абсорбирана от евента. Още веднъж огромно благодаря за шанса да се докосна до всичко това.

Рибите трудни и мнителни отвсякъде. Въпреки всичко,риби се извадиха всякакви. Аз съм класически капотиран , но по доволно капо не съм преживявал досега.
В треската по облавянето, време за снимки нямаше. Въпреки всичко щракнах Пламбоний в минутите преди да трясне хубав рибок , на необичаен и напълно забравен воблер.

Изображение

Изображение

Зури SSR Super Shallow Runner се оказа съблазнителен за и без това трудните риби.
Изображение
Час и половина в чалгата си е лайф тайм експириънс ! Ама само уан тайм. Секънд ще ми дойде ту-мъч.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от quietriot »

aangelov61 написа:Здравейте колеги!
Бях в района с каяка и при мен само един распер в петъчния вечерен заход - към 20,30 часа.
Днес ще опитам на Вашето бивачно място!
Е що не се обади , може ли да не пием по ракия.
Аз заход като заход не видях за тия три дена освен на Лео на рождения ден от две лодки Никополски банкетчии :mrgreen:
Синан ни показа как се лови в буша потънал до шия, комарита са много сексулно активни, каквото не беше напръскано беше онодено, рибите бяха плахи, но за сметка на това редки.
Аспарух на Ицо Златев е № 1 примамка за распер, поне по оня край!

Одавна не съм се чувствал така отпопичинал и зареден, с добра компания и жегата и комарите не са напълно поносими, Синка благодаря ти брат.
aangelov61
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 8:56
Местоположение: Pleven

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от aangelov61 »

quietriot написа:Е що не се обади , може ли да не пием по ракия.
А, питай ме, де !
Не очаквах, а и не можех да предположа, че се е оформила такава гросмайсторска група.
Разбира се за мен щеше да е чест !
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от Leo »

Здравейте колеги,
Leo написа:Умирам за сън.Умирам и за жена :D
След като удовлетворих гореизброените ми въжделения :D,в посочения ред,реших да споделя с вас,един светъл за мен ден.Или по скоро три дена.Ако някой колега се пита,каква е причината да споделям преживявания от интимен характер в най-хубавата тема :roll: Причината е същата,поради която,някои хора ставайки от масата се чувстват задължени да уведомят околните за естествените си нужди с израза "отивам да източа бойлера",или пък "отивам да чуруликам" :D Друга възможна причина е,че просто се хваля.Радвам се.Животът ми е простичък.Философията ми следната :
Има неща,от които човек трябва да граби с пълни шепи.Ето четири - жени,вино,риболов и приятели!Ако нямаш първото и второто,не си мъж!Ако нямаш третото,първото и второто не са сладки!А ако нямаш последното,дори и да имаш първите три,все едно нямаш нищо.

Едва ли обаче се хваля,тъй като,след като някой от присъстващите на събитието(подозирам Васко),ми открадна задържащия лидокаинов спрей,днес се изложих.Изгърмях за десет минути :D Мислех да добавя още пет минути за пред форума,но не би,право куме та в очите :D В случая,в моите собствени.Друг подходящ кандидат за отвличането на спрея е Мосад.Но който и да го е взел,да го ползва по предназначение и със здраве.Но да не пръска повече от два-три пъти.Иначе ще свърши няколко дена след половия контакт :D

Поради скромните ми възможности,проблеми с логистиката и тем подобни неща,пропуснах да поканя, доста съфорумци и приятели,но простетеми,форума е много по-голям от мен.Други се отказаха поради ангажименти,но все пак.......тези,които ме уважиха,напълниха полупразната ми душа,заредиха ме с енергия за риболовни и любовни похождения и затвърдиха подозренията ми,че сам воинът, НЕ е воин.
Събитието бе охранявано от агент на Мосад,дегизиран като грозничка еврейка,която обаче поради жегата и количеството алкохол,страшно ме възбуди :roll: Дори и Васко,който я определи като "На света да останат само тя и една коза,ще сключа граждански брак с козата" ,не можа да охлади страстите ми :D След като разбраха,че съм много навит да прасна някоя оригинална еврейка,някои от присъстващите дами,заявиха недвусмислено,че те,също са еврейки :D Аз обаче изпитах силно съмнение относно,техния "мейд ин Иврит" произход,а освен това,имаше тотално разминаване между меракът и възможностите ми :D Та си остана в мен мерака,да разбера,как ли мъркат на ушенцето ми но иврит :D

Първи пристигна колегата Радо от Свищов.Имах идея да помоля за по една,две блесни всеки колега.Има няколко момчета от града,мераклии спинингисти.Но нямат примамки и ловят със стъклопластови дънни въдици.Да им дам по някоя блесна,ей тъй за добро и славата на форума.Отказах се,обаче да споделя с другите колеги.Само ,като споменах на Радо,задели около 20 блесни и воблери.Стана ми неудобно.Ми ако кажа на другите :shock: :shock:
Все пак,вечерта споделих с Пламен и Асен.Просто посегнаха към препълнените кутии и хванаха по някоя примамка.Обаче всеки спинингист знае,като хване някоя примамка от кутията,след нея се вдига цяла чепка :) Та ги хвърлиха на масата за моя и на хлапетата радост,без изобщо да се замислят.А кутиите им са по-силни и от моите.Основно японци :wink: Радо,Пламене,Асьо,първото от хлапетата си получи примамките :wink:Издирвам другите две.
sestrata написа: Изображение
Обадиха ми се от
Изображение
Искат снимката за корицата на юбилейното им издание :shock: Имат някои забележки заради онзи чукундур,хомото на снимката.Имам предвид хо :shock: мо сапиенс,а не другото хомо :D Замърсявал снимката.Но все пак ти си фотогрфа.Да я пращам ли :roll:

Замислих се и реших,това събитие,тържество на спининга и приятелството,да се превърне в традиция.Нека всяка година,по един или два пъти,да се сбираме.Острова е пуст без вас.Дори и комарите осиротяха :)

По стечение на обстоятелствата,сбирката съвпадна с рождения ми ден.Случайно,просто трябваше да се съобразя с календара на един човек,когото за първи път видях.Бат Галине,благодаря ти че дойде.Радвам се че,те познавам.Идвай в моя простичък рай,почини си,и не носи повече черния Ламиглас,че ще ти го открадна :D

Не бях виждал Зереци до сега.Благодарение на Васил,видях.Просто грабна една чепка воблери,без да брои,без да смята и да отделя и ги хвърли в моята кутия.Днес имах удар на единия от тях,хем изпуснах рибата,хем не знам името на воблера.Но ще го науча :)

Исках да се похваля,да снимам подаръците,но кадъра няма да ги хване :wink:

Разбира се ,че изпуснах доста неща,но дори и аз не мога да опиша всичко :D


Днес,след като утолих глада си за сън и ласки,остана само да начеша и спининговия си мерак.Кой би издържал на пълните кутии,класните такъми и мотивацията и енергията вдъхната от приятели.
Принуден да отида на гребла,не усетих жегата и умората.Само и единствено силен мерак за спининг,спининг,спининг.....
Павле,разгънах Ламито,не мога да прекарам влакното през водачите.Ръцете ми треперят.Задави ме нещо в гърлото и ми се нъслзиха очите!Ще падна по хлъзгавите зеленясали камъни,да си счупя краката но няма да надраскам Екзиста!
Кво да ти кажа.Голям приятел си,голям човек си!Раздаваш радост,както се раздават семки.Освен това вадиш риби от там от където аз не мога.Щото онова място аз го ошляпах преди теб с джига и хванах дедовия :) А знам,че вътре има риби :wink:
Та днес,в най-голямата жега тръгнах на гребла.От умора не можах да изляза извън рамките на града.Надали имам и 50 замятания.Въпреки това,сбирката,приятелите и мотивацията си казаха думата.Асене,Пламене,помните ли ,че говорихме в четири и половина сутринта за плитките и дълбоките места :roll: Е,не са в плиткото,в дълбокото са!В тая жега няма къде да са другаде.Но не е така,като се застуди :wink:

Павле,дългия,онодих с блузата ти :D Беличка,не остават следи.Кажи на Павел сестрата,да си носи спокойно късите гащи,направих си приди седмица микробиология на еякулат,няма и следа от коки :D Да ръчка жената спокойно :D


Изображение

Христо,японците пасти да ядат пред тебе :wink: Ще ми направят каквато искам примамка за распер,ама другия път :wink: Хвала ти приятелю,верно са ти златни ръките!Помниш ли кога се ползват ярки примамки :roll: По всяко време,приятелю!Най много на обяд,в бистра вода.Зрението е всичко.А те се вижат от километри :wink:
Изображение

Миро,пусни една снимка брат ми,ще помислят момците,че не съм хванал рибки.Пък ти знаеш с какъв зор ги хванах :wink:




Поздрави на всички съфорумци
Изображение
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от Miro »

И аз бях там и аз участвах. Изпревари ме с една минута, та се спрях да прочета... страхотния разказ
Благодаря на Синан за организацията, посрещането... За мен беше полезно и интересно. Времето за риболов не беше много, но домакина ми взе акъла с придвижването си из реката, това трябва да се види, а как ги знае къде саааа. Пада воблера-атака :shock: .

Поздрави на групата и трябва пак да го направим :tup:
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от Miro »

Началото, натоварили сме катуня и газ, че слънцето напича, а нас ни чакат сенките и студени напитки.
Изображение

Изображение

Пристигнали, разтоварили, къде са хладилните чанти и чашите.

Изображение

Малко движение по реката, по залез
Изображение

Изображение

До там е стигнал с плуване и след това хвърля напред. Толкова е далече, че едвам го снимах. Ние си кютиме в лодката, но те старите ора са го казали преди много време:" Сухо дупе риба не яде" :)

Изображение

В случай, че не ви е яско какво има на последната снимката, това е Leo с риба.

Относно Аспарух на Христо Златев, мога да кажа само евала, в ръцете на Синан тази примамка е убиец на расперите.

Ай със здраве и до нови срещи :wink:
Аватар
bat.galin
Мнения: 1959
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 447 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от bat.galin »

Благодаря за поканата Синане, за перфектната организация и задето така направи дните, че да мога да дойда да се видим.
Съречно благодаря на всички ви - че можах да се запозная с непринидени хора като вас, за чудесните преживявания и за споделения опит.
Успехи на всички !

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от quietriot »

Leo написа:
...................(подозирам Васко),ми открадна задържащия лидокаинов спрей,днес се изложих.Изгърмях за десет минути :D Мислех да добавя още пет минути за пред форума,но не би,право куме та в очите :D В случая,в моите собствени.Друг подходящ кандидат за отвличането на спрея е Мосад.Но който и да го е взел,да го ползва по предназначение и със здраве.Но да не пръска повече от два-три пъти.Иначе ще свърши няколко дена след половия контакт :D

Дори и Васко,който я определи като "На света да останат само тя и една коза,ще сключа граждански брак с козата" ,не можа да охлади страстите ми :D
Синка ще ти отговоря брат па макар и с риск да разстроя отново някой консервативен русенец :wink: че отново оспамвам темата, но понеже ме споменаваш два пъти за 10 реда , и то със съмнение, че съм ти пернал сексуалния спрей, имам, право на отговор, иначе форумната общесвеност ще реши че имам проблем с задържането :lol: и еякулирам бързо!

Та, що се касае до спрея, не съм аз беше на другата маса, предполагам някой от гостите или Албена го е пернал, а и откакто ми откриха тахикардия гледам да не си товаря сърцето с много лашкане и да свършвам бързо, така че не ме ползва.

Що се касае до Мосад, освен че имам лично негативно отношение към евреите от досега ми с тях ,докато ме съдеха, то тая мома специално беше по грозна от ugly kid joe , а то е много грозно дете, помниш какво сравнение направих с дъщерята на Апостол Карамитев от "Опасен чар" е тая беше по грозна бате.
те за яснота за що иде реч
Изображение
снимки на еврейката нямам , напука ми се камерата на телефона като реших да я снимам.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от Д-р Флекс »

Най-неблагородно и откровено ви завиждам ... :lol:
Аватар
karidata
Мнения: 1127
Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 15:16
Риболов: spinning
Местоположение: Бургас
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 829 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от karidata »

:tup:
чудесен разказ,благодаря за споделянето.
Ходене му е майката.
http://www.starividri.org/
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от sestrata »

Айде още десет щриха от събитието в снимки и риба. :)

1. Товарим катуна по корабите

Изображение

2. Струята вдигна чайките.

Изображение

3. Въпросните нежни гащи.

Изображение

4. Малката скара

Изображение

5. Шатрата

Изображение

6. В очакване на залеза

Изображение

7. Бивака от риби поглед

Изображение

8. Удавник

Изображение

9. Рибата

Изображение

10. Довиждане

Изображение
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”