Въдици Hearty Rise ?

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Въдици Hearty Rise ?

Мнение от MapuaH »

Здравейте приятели,

Има ли някой наблюдение над въпросните въдици? Интересува ме по-специално Zander Force 7-32 гр. Ще се ползва за джигосване :)

Ще съм благодарен на всеки включил се с мнение.

Поздрави
Мариан
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
promarine
Търговец
Мнения: 1074
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 19:24
Риболов: Тролинг, джигинг и подводен
Местоположение: Варна
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 190 пъти
Обратна връзка:

Re: Въдици Hearty Rise ?

Мнение от promarine »

Имал съм два модела на Hearty Rise: Slow Jigging (SS681-2) (няколко такива пръчки, които продадох) и Sitenkiba (която използвам от време на време за слоу джигигнг).
Мога да кажа, че пръчките са с много добро качество и единственият им недостатък е, че дойдоха малко скъпи заради извънгабаритните размери на пратката.
Конкретно, за Zander Force 3-21 не мога да кажа нищо тъй като не я виждам даже в каталога на HR.
Съдейки по пръчките, които съм виждал и ползвал няма как да не е много добра, но за джигосване аз си имам друг фаворит (при това със сигурност на по-приемлива цена).
....
www.plodex.eu
....
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5653
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 551 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: Въдици Hearty Rise ?

Мнение от Димитър Тодоров »

promarine написа: ... Конкретно, за Zander Force 3-21 не мога да кажа нищо тъй като не я виждам даже в каталога на HR. ...
И аз не я виждам в каталога на Шабалин, а той е най-големият вносител/търговец на тази марка за Русия.
Затова предполагам,че това "Зандер Форс" е заглавие на някой от популярните модели, което са турнали за немския пазар,щото май я мярнах под това име в ebay.de

http://www.fishing-shop.ru/category/udi ... acturer=24

Ако все пак си любопитен за модела, пиши на Шабалин във FB (Dmitry Shabalin) със снимки на въдицата,той със сигурност ще я разпознае и ще ти каже каквото те интересува за нея.
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”