Стабилно ми е !

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Re: Стабилно ми е !

Мнение от Iso »

Павел Иванов написа: Вто Май 11, 2021 20:20
Iso написа: Вто Май 11, 2021 19:45... един прост фатмак ...
... Иначе какво вижда безпристрастният наблюдател в служебният кабинет ?
...
Това, което аз виждам е краткия период на тези "зависими личности" в служебния кабинет. За разлика от "отбор тикви" тези няма да имат времето да откраднат толкова много.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Стабилно ми е !

Мнение от Павел Иванов »

Iso написа: Вто Май 11, 2021 20:40... тези няма да имат времето да откраднат толкова много.
По принцип служебното правителство няма портфейл за такива дейности . Единственото което зависи от него е да организира нови избори като се старае максимално да са удобни на някоЙ и да си затваря удобно очите за някои дейности . Не случайно още сегашното мимолетно правителство освободи някои запорирани активи на една небезизвестна личност подвизаваща се в Дубай и до юли ще трябва просто да си ги прибере . Очакват се още поне куп очевадни "случайности" до тогава , предполагам , че голяма част ще са свързани пряко с тавариш мутрафонова пък времето ще си покаже .
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Фитипалди
Мнения: 153
Регистриран на: Нед Дек 13, 2020 16:30
дал Браво: 16 пъти
получил Браво: 163 пъти

Re: Стабилно ми е !

Мнение от Фитипалди »

Iso написа: Вто Май 11, 2021 19:20............. нивото на депутатите от ПП герП..............
нивоооооооооооо...............
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Стабилно ми е !

Мнение от bat.galin »

vinetu_dvata_toma.JPG
vinetu_dvata_toma.JPG (36.39 KiB) Преглеждано 2107 пъти
публикувам снимка с двата тома на РОМАНА "Винету" - малко извън темата е, но все пак и придава завършеност.
пп.както вече сте разбрали, Сретен Йосич е поискал преместване в бг затвор , в двойна камера.
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Re: Стабилно ми е !

Мнение от Iso »

Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Re: Стабилно ми е !

Мнение от Iso »

Колеги, не знам на вас, но на мен РБ ми прилича на бутафорна държава. Моля да ме извините аз не съм запознат с военното дело, но прекалено много ми идват генералите - РР, ББ, Атанасов, Новия МП и .... Когато се е създавала Българската армия се командвала от капитани и са печелили битки. Сега имам чувството, че в БА на 30-40 войника се пада по един генерал. Вероятно във ВВС има повече генерали отколкото самолети, а във ВМС адмиралите са повече от годните ни кораби, за подводници изобщо не става дума.
Съдейки по информационната сигурност на административните ни институции мога да предполагам каква е и тази на БА. Това не е заслуга само на "шкембе" и "дамаджан" войводи, но те бяха вРъхта на сАЛДАледа.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Стабилно ми е !

Мнение от bat.galin »

Не унивай, колега, какво си се вторачил в тез генерали, адмирали и шкембе-войводи ?
В такива моменти на несигурност, човек трябва да мисли позитивно :!:
Примерно :
- гордей се с магистрите по право, които бълва милиционерската школа в Симеоново - всеки от тях може да напише проект за конституция за 5 дни, видя се.
- гордей се магистрите по икономика, който бълва унсс - те всички са кандидат-министри и ще станат мнинистри когато домусчиев им построи апартаменти.
- гордей се с всички победи с "туш" на Валерката Божинов - в края на краищата неговите победи са и наши победи, а Ники Михайлов само ги затвърждава :idea:
А ако толкоз ти е непълно без генерали, мисли си за генерал Иван Колев.
....то комай други не ти и трябват, той ти стига.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Айде и една тема за клипчета :-Р

Мнение от Павел Иванов »

А на мен ми е странно защо малтретираните "протестъри" не заведоха дела още миналата година когато медиите на Прокопиев за сефте пуснаха откъси от клипа и защо никоя партия не се поинтересува чак до удобното сега ?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Айде и една тема за клипчета :-Р

Мнение от bat.galin »

защото нямат свидетели.
ама кът тъ знам - бая дълго ши има дъ съ чудиш.
пп: специално ти, клети уотсън :idea:
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”