Забравено гребло Кабакум Варна

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
minimiro
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2020 21:48
получил Браво: 5 пъти

Забравено гребло Кабакум Варна

Мнение от minimiro »

Здравейте колеги каякари.
Пускам тази обява и тук с надежда да открия ваш колега от Варна.

Вчера 22.09 привечер към 17:30 на плаж Кабакум Варна, под хотел Ной, забравих греблото си на пясъка досами водата.
Сърфирахме на вълните, после мих лодката от пясъка вътре, качих я до колата и докато я вържа и се преоблека съвсем изключих че греблото остана долу на брега да чака да се върна и да го измия от пясъка.
После седнахме да пием по бира на близко заведение. От там гледах как в този край на плажа излязоха една надуваема лодка с рибари, и каякар със светло зелен каяк. Не мога да кажа сит ин или ситонтоп беше каяка, но предполагам че за риболов по вероятно е да е топ.
Прибрах се до вкъщи, където разбира се установих простотията която съм свършил и се върнах моментално на Ной.
Успях да заваря рибарите с надувната лодка. Не са намирали гребло, но те ми дадоха инфо че каякара е бил с въдица. И понеже предполагам че той като човек който знае какво е това гребло и може да го е прибрал, се опитвам да го открия. Надявам се да е той щото така поне има шанс да си го намеря....

Греблото е за бърза вода - 195см с огромни лопати Л размер, фул карбон, марката е Ophion Shuriken. Прикачвам и снимка.
Моля за помощ за контакт, ако въпросния рибар чете тук или някой от вас го познава.
Варненец е, често карал в района на Кабакум. Натоварил е лодката на тъмно Ауди.

Ще има почерпка
За връзка с мен

Мирослав
0894373530
Screenshot_20200923-100442_Facebook.jpg
Screenshot_20200923-100442_Facebook.jpg (86.98 KiB) Преглеждано 732 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”