Спининг въдица за клен и пъстърва

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
chokoboy
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 13:38
дал Браво: 10 пъти

Спининг въдица за клен и пъстърва

Мнение от chokoboy »

Привет колеги,моля за съвет,конкретни модели.Предстои покупка на спининг в диапазон 2-11,1-10,3-12 нещо от сорта.Ще се ползва за клен и пъстърва основно на диво.Бюджет 700-800 лв.Струма,Огоста и където ми видят очите.На гъолове рядко.Да може да се спрявя и с микроклатушки и воблрчета и силикончета в цитирония диапазон.За жалост на сайта на вносителя на Graphiteleader няма почти нищо налично...
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1960
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 644 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: Спининг въдица за клен и пъстърва

Мнение от yuri todorov »

Привет колега,

погледни пръчките от линка, всяка една би била подходяща, зависи само от личния избор и преценка на търсещия

https://pirofire.bg/vadici/spining-i-troling?brands=44

в момента са с добро намаление, което не знам докога ще продължи но си струват поне вниманието и са далеч от посочените 7-800 лв.

успех в избора и през новата 2022!


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5652
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 549 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: Спининг въдица за клен и пъстърва

Мнение от Димитър Тодоров »

chokoboy написа: Сря Яну 05, 2022 12:05 Привет колеги,моля за съвет,конкретни модели.Предстои покупка на спининг в диапазон 2-11,1-10,3-12 нещо от сорта.Ще се ползва за клен и пъстърва основно на диво.Бюджет 700-800 лв.Струма,Огоста и където ми видят очите.На гъолове рядко.Да може да се спрявя и с микроклатушки и воблрчета и силикончета в цитирония диапазон.За жалост на сайта на вносителя на Graphiteleader няма почти нищо налично...

Пусни няколко обяви в 'купува-продава' по форумите и онлайн-сергиите,
с малко късмет може да ти падне някоя Tiro Nuovo 762L доста под бюджета.
Страшен лайт е,любимеца ми,и често се срещат хора,които така и не могат да 'видят' хубавата въдица.
Сега е следпразнично, има висока вероятност на някой да му трябва лев.
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
pav4o79
Мнения: 136
Регистриран на: Съб Ное 16, 2013 15:40
Риболов: Spining time
дал Браво: 100 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Спининг въдица за клен и пъстърва

Мнение от pav4o79 »

Графит лидер Финеза , тест до 11гр и търсенето ти приключва , най добрата въдица ,която някога съм държал .
Преди години не купувах скъпи въдици , защото финансите не позволяваха ,а и доста често ги чупех, през последните години
нещата се промениха.
Имам Палмс ,Мейджър Крафт ,Зетрикс , Тайлоук и Тикт горе долу в същия тест ,който си упоменал ,
Финезата ги слага в малкия си джоб , така ,че ако ти изпадне купувай смело ,Успех и Наслука през новата година .
chokoboy
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 13:38
дал Браво: 10 пъти

Re: Спининг въдица за клен и пъстърва

Мнение от chokoboy »

Благодаря на всички отзовали се.Засега търсенето приключи.С помоща на приятел чакам доставка от Румъния.Като дойде ще споделя.
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”