Макара в ръчния багаж на самолета

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
simi
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 14:34
Местоположение: Pleven

Макара в ръчния багаж на самолета

Мнение от simi »

Здравейте ,колеги.Направих си подарък за нова година една shimano stella 2022 , и понеже след месец ми предстой да си ползвам отпуската в Бг, се чудя дали мога да си я взема с мен в ръчния багаж ,ще летя с wizz air.Ако има някой запознат как седят нещата с транспортирането на такъв вид р.принадлежности, нека сподели.Благодаря.
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Макара в ръчния багаж на самолета

Мнение от PAMPASA »

Никакъв проблем няма да да я вземеш със себе си , просто си я дръж в ръчния багаж ( много лошо ги размятат куфарите по летището) :D , справка моя Самсонайт :lol: :lol:
Поздрави
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
simi
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 14:34
Местоположение: Pleven

Re: Макара в ръчния багаж на самолета

Мнение от simi »

PAMPASA написа: Нед Май 08, 2022 19:42 Никакъв проблем няма да да я вземеш със себе си , просто си я дръж в ръчния багаж ( много лошо ги размятат куфарите по летището) :D , справка моя Самсонайт :lol: :lol:
Поздрави
О.да само и единствено, в ръчния.Поздрави.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Макара в ръчния багаж на самолета

Мнение от Д-р Флекс »

simi написа: Нед Май 08, 2022 19:48

О.да само и единствено, в ръчния.Поздрави.


И препоръчително, без навито влакно. Може да се заядат на секюрити контрол. Може и да минеш...
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Макара в ръчния багаж на самолета

Мнение от PAMPASA »

Досега от толкова много полети ,един - единствен път ми се заядоха за тройките на няколко воблера / за риба Тон / , опитах се да ги сваля ,но нямах инструмент / а халките са екстремно здрави / :D :D

Факт е ,че тройките бяха големи / бели , ковани , няколко нули / , но пък примамките си бяха в опаковките / нови и запечатани /.

Както и да е , подарих им ги - дано са изловили рибата Тон с тях........... :lol: :lol:

На място си купих нови воблери / на двойна цена :oops: / , разлових ги добре , свалих им тройките и си ги донесох........

Имам стотици снимки , но не съм добър разказвач , може би ако имах Фейсбук / каквото и да е това/ или Инстаграм , щях да ги кача там , но нейсе .......

п.п. Случката описана по-горе , не е с ниско тарифна компания........

Поздрави :tup:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Макара в ръчния багаж на самолета

Мнение от баш майстора »

PAMPASA написа: Пон Май 09, 2022 11:51 п.п. Случката описана по-горе , не е с ниско тарифна компания........
Нискотарифните мнооого рядко возят до големите туни... :lol:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
simi
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 14:34
Местоположение: Pleven

Re: Макара в ръчния багаж на самолета

Мнение от simi »

Благодаря на всички включили се,предвидената отпуска за сега се отменя поради липса на май заместник,здраве да е.
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”