Бесен съм!!!

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Бесен съм!!!

Мнение от Iso »

Уважаеми колеги, мислех си, че в организациите в които служителите са със определен дрес код, изключвам армията и полицията, им е по-светло под шапките. Да ама не, пример 4 (четири) пъти ходя до офис на едно нещо А1 докато "красавицата" прозре какво се случва. Това ми коства около 4 (четири) часа загубено време докато бъда уведомен, че за да бъде решен проблема е необходимо да се яви титуляра-абонат, защото телефона е служебен. Естествено офиса на телефонджиите се посещава от служител с пълномощно и поредната "служЕтелка" го уведомява, че проблема е технически и е в апарата. Човека отива в сервиз и след като са изредени карти от всички оператори се установява, че апарата е изправен и с всички карти има интернет. Човекът с пълномощното отива в друг офис на въпросния "HA 1" и там пак се мъчат да му отеснят, че проблема е в апарата и слагат картата на случаен телефон и му демонстрират, че картата има интернет, но забележете без да изключат WI-FI. Човекът с пълномощното не е специалист в сферата на телекомуникациите. В друг сервиз се оказва, че апарата е изряден и картата. И там някъде по веригата на "НА 1" е с блокиран интернет от "клиента" - ???? Ако организацията собственик на картата има десетки служебни телефони трябва ли да губи време от порядъка на 4-10 и повече часа за не некомпетентността на служителите обслужваща компания.
Всички участници в "сюжета за малък разказ" съм ги отсвирил. Това "Ментел - НА1" е въздух под налягане. Изтече ли ми договора ги заличавам.
Закривам всички телефони и оставям една линия.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
maslinkata
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 21:57
дал Браво: 61 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Бесен съм!!!

Мнение от maslinkata »

:D :D :D :D .Същите терци са и във Виваком.
Едната чайка искаше, лично да се яви наследодателя защото в удостоверението за наследници не пишело,че е умрял. :D :D :D :D
Казах и,че е почминал и няма как да яви, тогава се появи една друга гугутка и каза,че трябвало да има "смъртен акт" иначе, не признавала,че е умрял.
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Re: Бесен съм!!!

Мнение от Iso »

Всъщност от няколко дни се налага да работя с екземпляри, чиито мозъчен потенциал се изчерпва с пазенето на равновесие. Но те са разпознаваеми от километри. Не очаквах, че потенциала на служителите в офисите на мобилните оператори се различава само по визията от хората с които се налага да работя. Но аз приключвам работа с цитираните индивиди до няколко дни и "минавам" на индивиди с доста по-високо интелектуално ниво, докато в мобилните оператори нивото е вероятно с тенденция надолу. Да са живи и здрави с тези си действия загубиха десетина абоната след изтичане на договора. Аман и Амин! :wink:
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”