Малко риби

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
balkanka
Мнения: 235
Регистриран на: Сря Фев 05, 2014 8:15
дал Браво: 112 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Малко риби

Мнение от balkanka »

Веско написа:Стигнахме лека полека до сакралния въпрос :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мое му се отвори парашута Бат Вес...знае ли човек... :( :( :(
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Малко риби

Мнение от Веско »

ГолЕм смЕх тия дни :lol: :lol: :lol: Нек'ва страшна криеница и между риболовци, които се познаваме и знаем, че никой от нас не прибира риби...чак ми стана неудобно, че в течение на разговора попитах къде са ловили :lol: :lol: :lol: Родна действителност, к'во да прай'ш...поизтряска народът :lol: :lol: :lol:
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
balkanka
Мнения: 235
Регистриран на: Сря Фев 05, 2014 8:15
дал Браво: 112 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Малко риби

Мнение от balkanka »

Веско написа:ГолЕм смЕх тия дни :lol: :lol: :lol: Нек'ва страшна криеница и между риболовци, които се познаваме и знаем, че никой от нас не прибира риби...чак ми стана неудобно, че в течение на разговора попитах къде са ловили :lol: :lol: :lol: Родна действителност, к'во да прай'ш...поизтряска народът :lol: :lol: :lol:
За другаря Мънков говориш мисля!?!?!
И една много шарена мъжка гад...
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Малко риби

Мнение от Веско »

balkanka написа:
Веско написа:ГолЕм смЕх тия дни :lol: :lol: :lol: Нек'ва страшна криеница и между риболовци, които се познаваме и знаем, че никой от нас не прибира риби...чак ми стана неудобно, че в течение на разговора попитах къде са ловили :lol: :lol: :lol: Родна действителност, к'во да прай'ш...поизтряска народът :lol: :lol: :lol:
За другаря Мънков говориш мисля!?!?!
И една много шарена мъжка гад...
Не, не си спомням досега да ми е играл на криеница.... не сме имали напрежение в комуникацията и тревожности на тема риби :D Като ловях преди само на спининг и сме били заедно за риба съм го викал да вади 40-ки дето не ми кълват на мен....сметай колко съм свестен :lol: :lol: :lol:

Иначе за мъжката гад...паднаха ми зъбите :tup: :tup: :tup:
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
balkanka
Мнения: 235
Регистриран на: Сря Фев 05, 2014 8:15
дал Браво: 112 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Малко риби

Мнение от balkanka »

Веско написа:....сметай колко съм свестен :lol: :lol: :lol:
Малииии, Хитлер е витамин С пред тебе..... :lol: :lol: :lol:
Аватар
stankof
Мнения: 492
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 0:44
Риболов: Спинингов риболов
Местоположение: Родопите
дал Браво: 157 пъти
получил Браво: 141 пъти

Re: Малко риби

Мнение от stankof »

Нечовешки риби!
Браво!
ПАЗИ БОЖЕ ОТ НЕКАНЕН ГОСТ ОТ ГНИЛ МОСТ И ОТ ЧОВЕК ПРОСТ НА ГОЛЯМ ПОСТ!
balkanka
Мнения: 235
Регистриран на: Сря Фев 05, 2014 8:15
дал Браво: 112 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Малко риби

Мнение от balkanka »

Един прекрасен мъжкар:
Наслука!
balkanka
Мнения: 235
Регистриран на: Сря Фев 05, 2014 8:15
дал Браво: 112 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Малко риби

Мнение от balkanka »

Един красив траут, подготвен за брачен танц :D

Изображение

Изображение

Поздрави!
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”