За пъстървовия подфорум

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

mitioto написа:Gaspoud d"Ankh, кой е бил против подфорума на клен??? Нещо си в грешка, май... Ти сам се нервираш, па после си верваш.

Аз лично мисля, че добре казах защо искам да има подфорум за пъстървата, но не на всяка цена. Още като видях какви проблеми с заформиха ми се отще да го има...

Нека всички се успокоят! Продължаваме си по старо му...

Поздрави
......под-форума за клена го споменах защото ако има риба която да си заслужава да бъде нарушена структурата на форума то въпросния клен го заслужава в много по-голяма степен от пъстървата :lol:
Каквото и да пише Вулев по списанията :lol:
Относно адекватноста на форума за пъстървата - сам имаш поглед върху темите. Ще споделя и моя опит. Попитах веднъж за инфо къде по моя край има достатъчно пъстърви за да може и лаик като мен да хване някоя като изрично споменах че излета ще е напълно кеч'н'релис. Инфото което получих се равнява на еквивалента на 1/16 клачианско пени. Получих съвети да си харесам една рекичка и ако хвана да си ходя на нея. По-късно пуснах репортаж за един неуспешен излет по монтанските балкани - реакцията беше ЛС с питане на коя река съм бил. Естествено отговорих, поне доколкото бях запознат с "географията" на въпросното място. Та за такива работи говорим ;)
btw - ако не се лъжа, точно ти бе пуснал в една от заключените теми доста "добър" пример за "аристократизма" на някой хора :lol:
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
the catfish
Мнения: 758
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:58
Местоположение: София, Дружба 2
Обратна връзка:

Мнение от the catfish »

не мога да разбера, тези, които не ловят пъстърва, какво толкова ги вълнува за едно подфорумче, което най-спокойно могат да прескочат?
Толкова ли ще ви пречи?
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бяла Моска ще закича, на вратата на москвича...
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

[quote="Gaspoud d"Ankh"]
mitioto написа:Gaspoud d"Ankh, кой е бил против подфорума на клен??? Нещо си в грешка, май... Ти сам се нервираш, па после си верваш.

Аз лично мисля, че добре казах защо искам да има подфорум за пъстървата, но не на всяка цена. Още като видях какви проблеми с заформиха ми се отще да го има...

Нека всички се успокоят! Продължаваме си по старо му...

Поздрави
......под-форума за клена го споменах защото ако има риба която да си заслужава да бъде нарушена структурата на форума то въпросния клен го заслужава в много по-голяма степен от пъстървата :lol:
Каквото и да пише Вулев по списанията :lol:
Относно адекватноста на форума за пъстървата - сам имаш поглед върху темите. Ще споделя и моя опит. Попитах веднъж за инфо къде по моя край има достатъчно пъстърви за да може и лаик като мен да хване някоя като изрично споменах че излета ще е напълно кеч'н'релис. Инфото което получих се равнява на еквивалента на 1/16 клачианско пени. Получих съвети да си харесам една рекичка и ако хвана да си ходя на нея. По-късно пуснах репортаж за един неуспешен излет по монтанските балкани - реакцията беше ЛС с питане на коя река съм бил. Естествено отговорих, поне доколкото бях запознат с "географията" на въпросното място. Та за такива работи говорим ;)
btw - ако не се лъжа, точно ти бе пуснал в една от заключените теми доста "добър" пример за "аристократизма" на някой хора :lol:[/quote]

Добре де, ама на теб лично какво ти пречеше цялата работа с тоя пуст подфорум? Ако си търсил отмъщение, че някога си не си получил информация - кажи си го направо. Ако проблемът е бил в това, че няма подфорум за клен, който повече заслужавал - ами предложете да се направи такъв.
Впрочем ето я и въпросната тема, за която се чувстваш толкова засегнат. Пак я прочети и виж кой ти е отговорил, а след това плюй по хората.

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... sc&start=0
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

Бат Стан написа:Добре де, ама на теб лично какво ти пречеше цялата работа с тоя пуст подфорум? Ако си търсил отмъщение, че някога си не си получил информация - кажи си го направо. Ако проблемът е бил в това, че няма подфорум за клен, който повече заслужавал - ами предложете да се направи такъв.
Впрочем ето я и въпросната тема, за която се чувстваш толкова засегнат. Пак я прочети и виж кой ти е отговорил, а след това плюй по хората.

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... sc&start=0
Както казах въпроса е принципен - не съм против щото съм се бил засегнал или съм имал персонално нещо против някого. Не съм се засегнал и нямам нищо против никого.
И най официално искам да се извиня на хората които обидих със 1/16 бла-бла-бла. Инфо съм бил получил повече от достатъчно :oops: :oops: :oops: Да са таковам в глупавицата :oops: Сега като я прегледах виждам, че аз не съм успял да отида, а не че не съм имал инфо :oops: Е тогава нямах превоз, но имах време - сега превоз имам, но време нямам. :oops: Изглежда покрай "потаиността" съм прехвърлил темата в неправилната категория :oops:
Извинявайте :oops: Виноват :oops:
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 200 пъти
получил Браво: 32 пъти

Мнение от Markony »

Абе, Бат Стане, и тамагочито ли нахъса? Не ти први чест пич, знам че младежа е буден, но долавям в неговия пост и една друга черта... А твой излет в последната година и нещо наистина не съм чел, то не е само излет, не пишеш във форумите, а само се подпичкосваш!
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
the catfish
Мнения: 758
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:58
Местоположение: София, Дружба 2
Обратна връзка:

Мнение от the catfish »

:?: :?: :?: :?:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Еее, Маркони, не си прав тука. Цял следобед съм бил на работа, аре нямаше нужда от тоя пост. Не съм такъв да злоупотребявам с малките.
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 200 пъти
получил Браво: 32 пъти

Мнение от Markony »

Хубаво, добре, но продължавам да твърдя, че чета твой излети и съвети предимно на хартиен носител :lol:
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Вече мисля ,че след цялата тази дандания по подфорумите трябва да съм благодарен на всички ви , че все пак каякарския го има.

Б Л А Г О Д А Р Я !

Мисля ,че благодарение на него намерих нови приятели и съмишленици.
Запознах се с такива от Бургас.Като знам какво ми е било на мен като е нямало човек с който да коментирам и обсъдя всичко по нашите му работи.Като сме повече определено е по добре а и "пипалата на октопода" да действат в повече насоки :lol: :lol: :lol:
Не знам дали ако пишехме в лодкарския подфорум юяхме да сме така активни .Предполагам ,че каякарския подфорум вече дадв своите " жертви" и все повече хора ще се "раболяват" от омаянието да сме блиозо до водата .
hobie revolution 13
stiga
Мнения: 652
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 22:39
Местоположение: Ботевград
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 38 пъти

Мнение от stiga »

[quote="RIMOHIT"]Вече мисля ,че след цялата тази дандания по подфорумите трябва да съм благодарен на всички ви , че все пак каякарския го има.

Б Л А Г О Д А Р Я !

Мисля ,че благодарение на него намерих нови приятели и съмишленици.
Запознах се с такива от Бургас.Като знам какво ми е било на мен като е нямало човек с който да коментирам и обсъдя всичко по нашите му работи.Като сме повече определено е по добре а и "пипалата на октопода" да действат в повече насоки :lol: :lol: :lol:
Не знам дали ако пишехме в лодкарския подфорум юяхме да сме така активни .Предполагам ,че каякарския подфорум вече дадв своите " жертви" и все повече хора ще се "раболяват" от омаянието да сме блиозо до водата .[/quote]



Идеята на Бат Стан напълно се припокрива с тази на RIMOHIT. Човека е доволен за съществуването на подфорума , които го интересува. Това искахме и ние-да можем да създадем нови контакти, да се съберем на едно място и т. н.
спининг и само спининг!!!!!!!!!!

C&R

http://www.starividri.com" onclick="window.open(this.href);return false;
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Мнение от venci72 »

абе идеята на Бат Стан си беше убава ,ама некой явно са решили да се заяждат с него ,личи си от секаде заяждане ,па това е под фором ни ти сака ни вода ни леб ,за тия каяците гласувах с да ,не че ме интересува ама па зашо да го нема ,големи експерти заеби ,като чели они са измислили маратонките та че дават акъл на що че се ловим пастървата на мухи или на цръвци ,по принцип не исках да пишем тука защо нема начин да не се скарам с некой ,ама ного заяждане ного нещо
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

venci72 написа:па това е под фором ни ти сака ни вода ни леб
Аз за кво падам на колене пред Венци72...
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

Според мен решението за нови подфоруми трябва да се взема еднолично от Пайк, в края на краищата той така или иначе обира негативите от едно, дори и привидно несполучливо, решение. Мнозинството обикновено е консервативно, а новите идеи са идеи на единици и в началото не могат да разчитат на широка подкрепа.
Новото е добре забравеното старо. Вижте първата тема в сегашния формат на форума, определила облика му.
Има една основна разлика. Спори се само с аргументи и никой не си позволява оценки не само на опонента, но и на мнението му. Има чуваемост между колегите и всеки опитва да разбере доводите на другия. Срещат се предложения за подфоруми и за отделна риба, и за водоеми, не се приемат и никой не прави трагедия от това.
Линк към темата:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=2
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

stefan написа:Срещат се предложения за подфоруми и за отделна риба, и за водоеми, не се приемат и никой не прави трагедия от това.
]
Да де, ама аз защо си оттеглих предложението - в един момент имах чувството, че предлагам да се отреже ръката на някой колега от форума.
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

Бат Стан написа:
Да де, ама аз защо си оттеглих предложението - в един момент имах чувството, че предлагам да се отреже ръката на някой колега от форума.
Имаше нещо такова. Мисълта ми беше за духа във форума тогава и сега. Тогава, във въпросната тема, оттеглих едното си предложение защото просто не срещна никаква подкрепа. А Пайк беше дал пример за нов подфорум точно със злополучния фидер и отново нулев интерес.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”