корен за стръв?

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

корен за стръв?

Мнение от райчо китов »

чета в един руски сайт за ефективна стръв,сочат като такава корен от зюмбюл :roll: една от най предпочитаната стръв от трофейни риби..та искам да запитам някой има ли такова инфо....а и от де да си купя такъв корен ли е луковица ли е...
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Мнение от butnik »

луковица,а що не пробваш на корен от магданоз.
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

Мнение от райчо китов »

Купих си пакет луковици от лилав зюмбюл..като ги стисна пускат някъква течност...това ще е разковника за толупите..
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Мнение от Leo »

В нашия двор има само целина.Дали става? :lol:
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

Мнение от райчо китов »

Става!В Корда 3 най беше връзваха снопче с PVA конец,като го подкастрят от двете страни и ловяха техната м...а деа,ама то там сиг и на ряпа ще кълве :idea:
gecata_M
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Фев 03, 2007 15:17
Местоположение: Dobrich

Мнение от gecata_M »

Дядо ми казваше така:Аз като тръгна на гьоля за риба вземам два ЧУКУНДУРА с листата(захарно цвекло) едното вързвам с един камък и хайде колкото може по-навътре във водата ама с листата да знаеш а другото нарязвам на кубчета колкото захарна бучка.Посля туряш ,на едната кука чукундур а на другата листя ама ги увивам га че ли си увивам цигарка ама половинка,туряш до куката увиваш с малко конец да не пада и фъргаш у водата ама до другия чукундур ипосле глей кво стаа.Да имаш здрави ръце да дръпаш.
Пробвал съм дава добри резултати,амура не пропуска да опита тази вкусотия.НАСЛУКА!!!!!!!
............................................................................................
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”