Рено Меган !! Мнения относно колата!

Разправят, че не всичко било риболов.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Рено Меган !! Мнения относно колата!

Мнение от Plat1ka »

Колеги имам идея да си подменя малката корсичка с нещо по ново !

Гледах какво ли не и попаднах на тази кола, а именно Рено Меган

Става дума за моделите след 1999 до към 2002 ! От проучвания установих че цените им са приемливи като за мен около 7000-8000 хиляди има и по ефтини !

Проблема е че никога не съм се качвал в такава кола и незнам какво представлява карал съм Рено Клио ама много избушено учебно :)

Та ако някой има наблюдения от този автомобил нека сподели!
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Имам 2ма колеги с мегани. Имам чуството че прекарват по един месец годишно в бокса. Може просто да им е бил такъв късмета.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Много си е добра колицата. Карал съм доста френски коли и без да съм им фен мога да го потвърдя. Рено Меган е добра кола.

П.П. Щом върши работа е добра и без да е St.Croix или Мерцедес. :wink: :D
П.П.П. Неприятното при Мегана е само за возещите се отзад - ич нема место за коленете.
Аватар
Tinca tinca
Мнения: 218
Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 9:00
Местоположение: София

Мнение от Tinca tinca »

Все си мисля,че за тия пари има и по-добри оферти.
Ако работата пречи на риболова-зарежи работата.
Аватар
ХИЩНИКА
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 17:44
Местоположение: sofia

Мнение от ХИЩНИКА »

За тези кинти си купи нещо произведено в Германия или в краен случай в Япония по това време.Във всички останали държавици около 1998-2001г. още се учат да правят коли а ти не искаш нещо правено в час по трудово.
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Мнение от Miro »

Прочети ето това, доста хора са писали за пълнеж, но има и смислени отговори (лично мнение) http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=20071
Аз лично съм с меган сценик 97-ма и съм доволен, карам го извънградско и черните пътища не му прощавам, но естествено гледам да го пазя. Основен проблем им е релето на климатика което вкарва въздух от вън, доста мегани карат с такъв проблем, защото е скъпо, кофти в града специално ти вкарва пушилката от другите коли. На мен ми се прецака преди месец :( точно за лятото. Не съм специалист, но съм доволен от количката и багаж много събира 2,0и 114 кончета в зависимост от това как карам между 7 и 8 извън града, вътре не съм я засичал, но около 9,5- 10 ще ги удари по задръстванията в Сф.
Ето и линк към сайта на рено клуба http://www.renault-bg.com/smf/index.php?board=39.0
yzyna
Мнения: 159
Регистриран на: Нед Ное 11, 2007 22:57
Местоположение: Пазарджик

Мнение от yzyna »

:lol: Аз съм на мнение че франсетата могат да правят единственно сви.......ки!!!!!!!Карал съм пежа 306.406 абсолютни гробища!Но все пак както си решиш,старите хора казват,парен каша духа!!!!!!
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Мнение от everton »

yzyna написа::lol: Аз съм на мнение че франсетата могат да правят единственно сви.......ки!!!!!!!Карал съм пежа 306.406 абсолютни гробища!Но все пак както си решиш,старите хора казват,парен каша духа!!!!!!
тук става въпрос за рено!
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Мнение от everton »

ХИЩНИКА написа:За тези кинти си купи нещо произведено в Германия или в краен случай в Япония по това време.Във всички останали държавици около 1998-2001г. още се учат да правят коли а ти не искаш нещо правено в час по трудово.
за тези кинти и тези години само голф 4. другото е " кош".
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 213 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Мнение от shaman »

Мдааа...
Като видя "само това, само онова" и се чудя...

Ако беше така щеше да има само една или две марки автомобили.

Приказките за слабите предници и другите кусури на френските автомобили не знам от кого са измислени, но явно е от хора, които не са карали такива.

Апропо.. Има няколко вида меган - Жоро явно говори за "couch", който е по-скоро спортен и действително няма много място на задните седалки.
Но едно комби ще е перфектно.
Аз пък съм се замислил да сменя рендето (19) с един Сценик.. живот и здраве ;)
--------------
http://www.starividri.org
yzyna
Мнения: 159
Регистриран на: Нед Ное 11, 2007 22:57
Местоположение: Пазарджик

Мнение от yzyna »

everton написа:
ХИЩНИКА написа:За тези кинти си купи нещо произведено в Германия или в краен случай в Япония по това време.Във всички останали държавици около 1998-2001г. още се учат да правят коли а ти не искаш нещо правено в час по трудово.
за тези кинти и тези години само голф 4. другото е " кош".
А така............Ми пасат 4 ми шкода октавия,а опелите според мен няма база за сравнение в случая.Френския автомобил е капризен,нямаш си и на идея за какви странни ремонти говорим.Както споменах съм карал пежа,брат ми кара ситроен ксантия 99год,та този ситроен както си е 99год е с исцяло нов двигател но.........както си решиш !!!!!!!!
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Мерси много за мнениеята на всички колеги ! Тези дни попаднах и на едни rover 25 ! В момента гледам и други модели на същата марка и ми изглеждат доста добри като цена-ексти и визия ! Но пък при тях пък изобщо ама никаква представа си нямам какво представляват !


ПС: Гледах голф 4-ките освен че са здрави друго нищо не ми харесва в тях вътре са супер груби освен ако не е някои от 12000-13000 хиляди и да е 2003 иначе нямат нищо по таблата само ръбаове !
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Мнение от everton »

Plat1ka написа:Мерси много за мнениеята на всички колеги ! Тези дни попаднах и на едни rover 25 ! В момента гледам и други модели на същата марка и ми изглеждат доста добри като цена-ексти и визия ! Но пък при тях пък изобщо ама никаква представа си нямам какво представляват !


ПС: Гледах голф 4-ките освен че са здрави друго нищо не ми харесва в тях вътре са супер груби освен ако не е някои от 12000-13000 хиляди и да е 2003 иначе нямат нищо по таблата само ръбаове !
ами немско!!! това е! една здрава предница и тва е.за ровърите незнам, как стои проблема с частите. има ли ги налични? да не се наложи да чакаш с месеци за някква дреболия. аз харедвам рено и си мисля, че плюсовете са повече он минусите на тази кола. части бол и по евтини от немскит, но повече се троши. успехи с избора.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

За тия пари си купуваш перфектна Японска или Корейска кола и си свиркаш !

everton , пич , ае стига смешки с тез Немските коли ако обичаш :lol:

Ровъра е най-големият боклук след Лада и Дачия за който може да се хванеш :idea: Мани друго ами екстрите в Ровърите ги има основно за да не работят :lol: :lol: :lol:


Мегана щи върши много по-добра работа от Голф 4 примерно ! По-комфортен като кола ! В пъти по-добра возия ! В пъти по-евтини оригинални части ! Ако си го земеш дизелче то и двигателчето ще изкара в пъти повече като време от на кой да е Голф .........


и т.н. , т.н.
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Хехе е направо ще падна ! :)

ОТ рено ми казаха че колите са им много добри но подръжката им е по скъпа от на голфа примерно :)

От там пак ми казаха че ролвара била здрава кола :) а пък аз доста си харесах един ровер 25 или 75 (75 има уникален дизайн :) ) обаче пък четох и на други места че доста от екстрите им които ми харесват рядко се случвало да работят дълго ...

Пфф незнам :) но Голф ми изглежда супер дарвено и макар да я хвалят много също толкова има и хора който ги плюят
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”