Поздрав за Росен.

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Поздрав за Росен.

Мнение от lorda »

http://uk.youtube.com/watch?v=N8LVYUd-0 ... re=related

http://uk.youtube.com/watch?v=EuF_ewpRS ... re=related

Новата година наближава.
Уговорката остава :D
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

амчи малко го разходи пак.. :roll: аз ако съм ще сикам да си пообиколя реката повече :lol:
hobie revolution 13
Аватар
Росен
Мнения: 3461
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:43
Риболов: Мухарски риболов
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 250 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Росен »

Ще го гледам после внимателно - т'ва не може да е вярно ...
Аватар
GREEN BUG
Мнения: 1749
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 17:06
Местоположение: Русе
получил Браво: 74 пъти

Мнение от GREEN BUG »

Може,може :lol: .
Човешката неблагодарност е повсеместна,за сметка на това-нелечима.
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

Незнам дали е вярно, ама е доста възбуждащо :D
dandy
Мнения: 49
Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 13:37
Местоположение: Памплона,Испания

Мнение от dandy »

Пичове напълно е възможно,във Испания където съм във момента вадят на муха подобен размер шарани.И аз доста се очудих ама и доста се изкефих като го видях на живо.Поздрави и наслука на всички риболовци със мушички :lol:
ОТ ЕДНАТА СТРАНА НА ВЪДИЦАТА ВИНАГИ ИМА РИБА......
Аватар
Markony_RS
Мнения: 859
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:57
Риболов: мухарски риболов
Местоположение: Русе

Мнение от Markony_RS »

Бе като гледам как се сгъна пръчката на 2-ия клип направо настръхнах.Егати адреналина.Роска ,много ми допадна едноместната лодка ,май ще е супер за Янтра,скъпо ли е тва удоволствие,че като гледам с тая лодка аванс не ти трябва :)
Аватар
Росен
Мнения: 3461
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:43
Риболов: Мухарски риболов
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 250 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Росен »

Аз ще си купувам проходилка обаче - 538 лв струва. Пробвах по Янтра - страхотен кеф е с нея.
Аватар
GREEN BUG
Мнения: 1749
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 17:06
Местоположение: Русе
получил Браво: 74 пъти

Мнение от GREEN BUG »

Купувам тримаран в добро състояние!
Човешката неблагодарност е повсеместна,за сметка на това-нелечима.
Аватар
koragroup
Мнения: 1435
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 21:52
Местоположение: Русе
дал Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от koragroup »

Продавам памперси.
Почти като нови :lol:
Красота и спокойствие.
http://www.pepelina.com

http://www.starividri.org

"Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора
Аватар
Markony_RS
Мнения: 859
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:57
Риболов: мухарски риболов
Местоположение: Русе

Мнение от Markony_RS »

Росен написа:Аз ще си купувам проходилка обаче - 538 лв струва. Пробвах по Янтра - страхотен кеф е с нея.
Тва на клипа и ел.моторче има.Аз имам от преди 10 години едно такова американско иначе трябват плавници.Ще зема да се поразровя в нета.500 лв не са много,като се има предвид ,че на Никулден си изкривих глезена по камъните...на Долна Студена.Ама това са 2 банана с дъска..нищо сложно,една Рекаро седалка ,стъпало за краката,много хитро измислено.Как е проходилка на английски?С това стъпало за краката ,можеш да станеш и да се изпикаеш,че иначе .....
Аватар
Росен
Мнения: 3461
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:43
Риболов: Мухарски риболов
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 250 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Росен »

GREEN BUG написа:Купувам тримаран в добро състояние!
Не продавам, само возя ...

Markony_RS, ние се пускахме с Димо Русев от Долна Студена до под Ценово с проходилката на Зиги - GuideLine-a. Ще пусна снимки довечера да я видиш - страшен кеф си е и се достигат стръмните брегове, недостижими отникъде иначе, както и местата под дърветата, които в тои участък са много.
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

koragroup написа:Продавам памперси.
Почти като нови :lol:
Купувам :D
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
Markony_RS
Мнения: 859
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:57
Риболов: мухарски риболов
Местоположение: Русе

Мнение от Markony_RS »

Росен написа:
GREEN BUG написа:Купувам тримаран в добро състояние!
Markony_RS, ние се пускахме с Димо Русев от Долна Студена до под Ценово с проходилката на Зиги - GuideLine-a. Ще пусна снимки довечера да я видиш - страшен кеф си е и се достигат стръмните брегове, недостижими отникъде иначе, както и местата под дърветата, които в тои участък са много.
Знам това и с пълна мухарска екипировка не можеш да достигнеш всички мераклийски места ,щото тук таме има и дълбочини не позволяващи въртенето на мухарката.Снощи изрових всичко от нета специално за pontoon boat и ми се завъртяха някои мисли в главата,но като се срещнем ще ти приказвам на ухо.В интерес на истината тия лодки са ширпотреб и цените които намерих са от 300 до 800 гущера.Проходилката ми се струва малко опасна за Янтра ....знаеш какво има под водата оставено от нашево брата бракониера.Щом може на него сом да се хване ..може и мухар да лепне,така че понтоно ми се вижда по-добрата алтернатива.Стабилността му е по-добра,мотора си е екстра,не си до кръста в вода.В инструкциите пише ,че е абсолютно збранено ставането прав-губел се баланса и се падало в водата.Сглобяването и надуването става за 10 мин,събира се в раница и става за всякаква кола(рекламата беше с Костенурка).Общо взето чудесийка от всякъде.Аз не обичма много да приказвам празни приказки,та затова ще говоря с 2-3 русенски фирми дето се занимават с тенти и покривала за тирове,другия вариант е да се преработи ефтина руска лодка ..само да се ползват двата балона,останалата конструкция -тръбен дураалумин е елементарна.Скъпите модели имат и още една екстра на балоните.Отдолу има тясна лента тефлон,пластмаса от мазната с цел като се минава през прагчета и камъни да не се пука балона.Отделно камерите са 2,4 или 6,но това са гъдели вече.Благодаря на Лорда за темата ,че ми намери работа за през зимата :)
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Markony_RS написа:Благодаря на Лорда за темата ,че ми намери работа за през зимата :)
:lol: :lol: :lol:

Аз викам, че някой ще го кандърдисам стримери за сом да си права, па то към проходилките се отплесна работата :lol:
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”