Някой да е посетил изложението в Пловдив?

Разправят, че не всичко било риболов.
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Някой да е посетил изложението в Пловдив?

Мнение от lubobg »

Та въпроса ми е главно към колгите от Пловдив, но ако накой друг може да сподели впечатления е добре дошъл.
Миналата година беше доста пародийно и не знам струва ли си въобще да се ходи.
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

С всяка година изложенията стават все по-тъпи. Сега, като, че ли се борят за най-лошо. Пловдивското, преди време, беше най-доброто. От софийските това в експоцентъра е по-добро като организация от това в НДК-ато. Не знам за какво ходят там въобще.
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Мнение от lubobg »

Добре де освен чичо Веско кой още участва ?Тези с оръжието ,ловни стопанства и т.н. не ме интересуват.
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Мнение от everton »

освен Колмик (традиционно участие) има щанд на Видракс (върхара консултира), щанд на Калоян Белополски (дидо от сенсас помага на клиентите) и една булка с шимано. всичко останало е трагедия. много малко стока по тезгясите (изключение сергията на чичо Веско - яко ваданлък) и нищо ново като такъми. тоя свинар гергов разказа играта на панаира, наемите били космически и вносителите бягат. тази година го няма и сергиджана на Томакс. догодина сигурно ще е само чичо Веско и вместо да си дава парите да разпъне отпред пред магазина :lol: :lol: :lol: . лудост е ако някой бие път за 15 мин. обиколка из палатата. колегата ако се грабне от плевен ще го призная за луд. поздрави.
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Мнение от чичо Док »

В Плровдив пропускам, но за сметка на това бях на риболовното изложение в НИШ.

На сто години са пред нас комшиите!
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
stoilkatastz
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Мар 16, 2009 23:57
Местоположение: stara zagora

Мнение от stoilkatastz »

значи се излагаме с тоз панаир.жалко. :cry:
fero
Мнения: 424
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 20:18
Местоположение: София

Мнение от fero »

Колега сподели нещо за това в Ниш.От кога до кога е, какви неща се предлагат.Къде го правят комшиите това изложение като адрес в града.
Хвалу и клевету приемли равнодушно,
И не оспоривай глупца.
А.С. Пушкин
(Exegi monumentum 1836)
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Мнение от чичо Док »

fero написа:Колега сподели нещо за това в Ниш.От кога до кога е, какви неща се предлагат.Къде го правят комшиите това изложение като адрес в града.
Изложението е от първи до пети април. Намира се в сградата на цирка на града. Като караш по главния булевард след влизане в града има табела за болницата - там правиш ляв завой и ще го видиш.
Предлагат се много неща - от дрехи и палатки, пушкала и аксесоари за лов до голямо разнообразие и на пособия за риболов. Има няма над десет големи щанда само за риболов. Аз гледах само нещата за спининг и муха. Има уникални воблери тяхно производство на известни в цяла европа майстори, същото е и с мухите. Предлагат се и много модели макари на шимано и рьоби, спинигови пръти и т.н.
Хората са много гостоприемни и имат и много хубава скара :D

П.С. Ако искаш довечера ще пусна и снимки.
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Аватар
Romanista
Мнения: 90
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 15:20
Местоположение: Петър Чапанов,Пловдив

Мнение от Romanista »

Аз едно не мога да разбера.Защо някои от вас тръгват да критикуват самият Панаир за изложението.Тъпо било, слабо било, нищо ново нямало.Ами щом няма значи такъв е пазара у нас.Панаира не отговаря за това какво да показват фирмите.Щом на изложение няма какво ново да покажат значи толкова по-зле за тях. Друг е въпроса, че за мен изложението не беше толкова слабо колкото казвате.Май повече се набляга на типичната българска черта да се критикува и оплюва всичко.Не знам Вие какво очаквате да видите на едно такова изложение.Може би ако почнат да раздават такъми без пари тогава може да се каже някоя друга добра дума,евентуално...
fed
Мнения: 392
Регистриран на: Съб Ное 11, 2006 23:12
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от fed »

Евала на тези показващи все пак нещо, повечето са некви льольовци с китайски боклуци, още преди две години се отказах да ходя, иначе преди бех редовен посетител всяка година ..
и не е нужно да раздават такъми без пари, обаче някоя и друга мостра би свършила чудесна работа !
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Мнение от Ивайло »

чичо Док написа:В Плровдив пропускам, но за сметка на това бях на риболовното изложение в НИШ.

На сто години са пред нас комшиите!

колега по кое време
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
stoilkatastz
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Мар 16, 2009 23:57
Местоположение: stara zagora

Мнение от stoilkatastz »

и какво имаше на изложението в пловдив.аз за пръв път ходя и съм разочарован.че то да обиколя магазините в ст.загора всв едно сам на изложението.нищо по различно и като стока и като цени.
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

stoilkatastz написа:и какво имаше на изложението в пловдив.аз за пръв път ходя и съм разочарован.че то да обиколя магазините в ст.загора всв едно сам на изложението.нищо по различно и като стока и като цени.
Само дето разходите за обхождане на магазините си пестиш! Бе вие кво очаквате от едно изложение дето вносителите са 2-3-та ръка хора след производителите? А производители на изложението почти няма. Ялова работа още от зародиш!
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”