Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S || ???

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S || ???

Мнение от MapuaH »

Френдове, след около месец ми предсотой преподписване на договор с Глобул и те, както винаги ще се напънат да ми дадат нещо хубаво, защото съм вип клиент :) Моля ви, за мнения, препоръки, плюсове, минуси, защо, какво и т.н.

Изгледах една камара ревюта из нета, но все още се колебая.

Знам, че тук измежду нас има хора ползвали и ползващи много добри мобилни апарати, включително и горепосочените, както и хора разбиращи много от тези неща. Ще се радвам на всяко едно мнение и препоръка.

Благодаря предварително !

Поздрави :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от joro_olyмпус »

Имам колеги и с трите. НТС бих казал, че най ми допада. Хубави са и трите, но за да вникнеш в телефона са ти нужни три дни на усамотен плаж, блистер диазепам и три-четири шишета Узо! Аз затова моят И-фон го подарих на дъщеря ми на вторият ден и сега съм честит! :wink: :D
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от MapuaH »

Абе, те и трите телефона са много, много добри откъм страна на хардуер. Тук вече опира въпроса за софтуера, който е в изобилие и за трите...... Абе кофти работа..... Ако нямаше избир щеше да е лесно, но в този случай......

Аре момци, давайте мнения !!!
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 212 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от shaman »

Не се излагай и вземай iPhone !

То просто няма място за чудене ;)

Едно устройство не е само хардуера - това е съвкупност от всичко !

По-удобно нещо и с повече програми за него просто няма...
--------------
http://www.starividri.org
Аватар
ghost_dog
Мнения: 235
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 10:51
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от ghost_dog »

Мариане, преди Нова година си взех Desire HD (уникален телефон), преди 2 месеца го смених и си взех Сензацията основно заради двуядрения процесор и новия Sence. Ако имаш възможност го разцъкай на живо....казвам ти такава красота като Sence 3.0 просто няма, а уиджетите и възможностите за персонализиране на началните екрани са почти неограничени. В същото време телефона е уникално удобен и лежи страхотно в ръката. Ай фон 4-ката го има един колега....всеки ден ми го дава да му нагласям разни неща че нищо не му разбира завалията. Ако не мислиш да го джейлбрейкваш и да си го ползваш с непроменени параметри и фабрични менюта просто не може да стъпи и на малкия пръст на Сензацията. СГС 2-ката е много добър телефон, чудех се между него и Сензацията, избрах HTC-то по чисто субективни причини, някак си ми лежи по добре и ми е по-симпатичен, а и разбира се Sence 3.0. Знам че във форума има много фенове на Ай фон и сега ще има много мнения как при Ай фон всичко просто работи и колко е уникален. За мен е по-бавен и по-неудобен за работа от Сензацията. Да не изтъквам предимствата на Андроид операционната система и Андроид маркета.

П.С. Избора на телефон си е въпрос на лични предпочитания, не ангажирам никого с мнението си. Просто изказвам лични впечатления. Който и от 3-те да си вземеш подготви се да го зареждащ всяка вечер, ако вече не си свикнал с това "удобство" на смартфоните :) :) :)
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от Д-р Флекс »

Мариански... като за теб, изборът се свежда единствено до I-Phone 4, стига си се гевезил... :roll:
zahho
Мнения: 226
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 14:59

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от zahho »

Д-р Флекс написа:Мариански... като за теб, изборът се свежда единствено до I-Phone 4, стига си се гевезил... :roll:
:!: :!: :!:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от MapuaH »

Благодарско момци !!! :)
ghost_dog написа: Който и от 3-те да си вземеш подготви се да го зареждащ всяка вечер, ако вече не си свикнал с това "удобство" на смартфоните :) :) :)
Брат, аз ползвам HTC HD 2 от две години и съм свикнал до безобразие с тази нужда. Имам зарядно къде ли не вече - в колата, в апартанемта, в служебната чанта, забележете - при тъщата :) Хахахах :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от Д-р Флекс »

MapuaH написа:Благодарско момци !!! :)

... Имам зарядно къде ли не вече - в колата, в апартанемта, в служебната чанта, забележете - при тъщата :) Хахахах :)


Е тогава какво още се чудиш, зимай айфоня, и забpавяш тъщата!!! :lol:
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от joro_olyмпус »

И-фоня е за такива тесногръди люде, които се кланят само и единствено на ябълката и оттам стават идолопоклонници и маниаци, та и всичко с тази марка саде почитат. Отричат всьо и вся различно от иконата и постепенно се просмукват с И-пади и подобни - напълно ненужни вещи - плод на модата и геният на Стив Джобс. Сигурен съм, че утре - когато неминуемо това се случи и човека се пресели във вечните полета на нахапаните ябълки ще му издигнат паметник! Андроид 3 е истината, демек НТС! Моля тези, които се чувстват засегнати от моя пост да ме извинят и да се помъчат да мислят и гледат по-нашироко. Ерата на повторният възход на Епъл - уви свърши - даже и 5-та ще е лебедова песен за тази веднъж вече фалирала компания!
Аватар
starlight
Мнения: 931
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 11:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от starlight »

joro_olyмпус написа:И-фоня е за такива тесногръди люде, които се кланят само и единствено на ябълката и оттам стават идолопоклонници и маниаци, та и всичко с тази марка саде почитат. Отричат всьо и вся различно от иконата и постепенно се просмукват с И-пади и подобни - напълно ненужни вещи - плод на модата и геният на Стив Джобс.
Тежки думи колега :) Не мога да отрека, че си прав и все пак, ябълката си е ябълка, до и нахапана :wink:

Лично аз съм фен на епъл, но съм твърдо против iPhone.
Има доста хора, които споделят моето мнение. Има неща, които са направени както трябва и такива които не са ...
Apple имат продукти, които другите производители, за да ги стигнат трябват да поработят още. iPhone4 обаче не е сред тях :mrgreen:

Адаш действай смело. Щом до сега си ползвал HTC две години, давай пак или пък дай шанс на микровълновите печки :) (Така им викам на Samsung) Нищо против марката нямам. Телевизорите им са качествени :mrgreen:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от MapuaH »

Сиииииигаааааааа, да взема да кажа, че аз ползвам един телефон ежедневно, за да :

1. Провеждам разговори, които са много - иска добра батерия
2. Сърфирам в нета постоянно - трабва да има хубав браузър, който поддържа всичко
3. Проверявам поне две пощи постоянно - трябва да поддържа и визуализира всичко из мейлите
4. Правя снимки отвреме навреме - добра и бърза камера
5. Дъбър и небъгав bluetooth, защото свързвам тела с колата
6. Пиша понякога мейли и смс-и - клавиатурата трябва да е перфектна и да не предполага правенето на грешки.


Това е в общи линии. Всички телефони предлагат гореописаните от мен неща. Ей заради това е трудно. Нещото , което УЖАСНО много ме дразни на моя HTC е глупавата клавиатура. Е, няма такава гадост. Правя по милион грешки. Мислех, че е софтуерен проблема - ъпдейтнах го до последва версия, подобри се, но пак е гадно. Абе Windows Mobile :)

Опредлено знам, че вече на Simbian и Winwos Mobile не искам да се връщам никога.

:)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от joro_olyмпус »

Забрави римайндерите и VPN връзката с офиса. Всичкото това го правя с една от по-скъпите тутурутки на Нокиа. А пропо и в метрото не приличам на обсебен.... - не че ползвам метро. :D
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудене - iPhone 4, HTC Sensation или Samsung Galaxy S ||

Мнение от MapuaH »

joro_olyмпус написа:Забрави римайндерите и VPN връзката с офиса. Всичкото това го правя с една от по-скъпите тутурутки на Нокиа. А пропо и в метрото не приличам на обсебен.... - не че ползвам метро. :D

Жоре, нещо Нокия ги недолюбвам в последно време. Посладната, която ползвах беше E71 и бях много доволен, особенно от батерията й до момента, в който не започна да се побърква и забива на ден по 20 пъти :) Симбиан братче, какво да говорим :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”