Какво става с националния отбор по плувка?

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
smillo
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 19:50

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от smillo »

http://fishingclub.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; тук има още снимки за съжаление само на една се вижда наща тапа .
Успех утре на момчетата !!!! :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15:
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от bolo7m »

Класирането ни за сега е добро, като републиканското първенство! :oops: :wink:
Утре може и да е по добро! :D
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
xey123
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Авг 08, 2012 9:40
Риболов: с щека, мач и директен

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от xey123 »

bolo7m написа:Класирането ни за сега е добро, като републиканското първенство! :oops: :wink:
Утре може и да е по добро! :D
Чул те господ :) :fish15:

Код за потвърждение: Избери целия код

Изпуснатата риба е най-голяма ! 
[/u][/i][/b]
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от georgi genov »

незнам какво толкова се надявате? 30то място е олицетворението на уменията на нашите национали ?! немогат да ловят нито на късо нито на близалки, каде да са в класирането :oops: :oops: това е положението :fish8:
дано се справят по-добре днес, че да дръпнат в крайното класиране :fish4:
УСПЕХ днес :fish15:
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от Ивайло »

Посредствено представяне за българите в Чехия
15-09-2012



След края на първия състезателен ден на Световното първенство в Чехия българският отбор предприе тактика с риболов на късо на уклеи, но за съжаление се видя, че тази дисциплина не му се отдава така добре, каквито бяха предварителните очаквания. Доста от състезателите не успяха да се справят с риболова на късо, а това в най-голяма степен важи за по-опитните и възрастни състезатели в нашия отбор, а именно Валентин Колев и Евгени Милев. Първият успя да победи само трима състезатели в сектора си, вторият - петима. Валентин Тотев имаше уникалния жребий да е на най-хубавото за риболов място, а именно тапата в сектор А1 от долната страна на реката, и за съжаление не успя да използва този шанс и успя да победи едва 6 човека в сектора си след много силно начало, но след първия час риболовът постепенно е станал по-фин, по-труден, започнали са определени състезатели да хващат бонус риби, докато това за българите не се получи.
Масово днес на състезанието се ловеше на късо на няколко дистанции. Италианците продължиха да ловят на къса щека, където се ловиха малко по-редки, но по-едри уклеи, което също се оказа решаващо.
Част от французите също направиха брилянтен риболов на уклеи. Потеп в сектор С, в който ловеше и Евгени Милев, когото аз имах възможността да наблюдавам, хвана над 5,5 кг уклеи, докато Гената финишира с близо 1,300 кг, но той се опита да лови и едри риби. Това обаче не му се получи, тъй като не разполагаше с нужните такъми. Масово тези, които влезнаха за едри риби ловяха на щеки на 13 м, а не на 11 м или на 7 м. Освен това имаха разпънати близалки между 20 и 50 г. Този сектор спечели много убедително немския състезател, който успя да закачи над 10 огромни риби, от които 3-4 или 5 извади успешно. Успя да извади и един шаран над 5 кг, успя да извади и няколко много едри платики, но нямаше шанса да извади една доста сериозна мряна, която му се откачи пред кепа. Въпреки това той хвана малко над 7 кг риба.
Като цяло състезанието е доста тежко. В крайна сметка печелят тези, които владеят много добре риболовните уреди, тези, които имат нужния опит, а това за съжаление не може да се каже за нито един от българския състав, не само за състезателите, но и за щаба и треньорите, които са отзад. Положението е такова, че на този етап нещата не вървят никак добре.
Тук искам да кажа, че секторите са разделени на подсектори, като първия сектор е от 19 човека, а втория от 18, така че най-слабото класиране е 19-то. За съжаление никой от българските състезатели няма предно класиране, така че човек в десетката в подсекторите нямаме. Най-добре в подсекторите се представи Аркади Райчин, заемайки 11-то място в своя подсектор.



Отборно класиране:


1. Полша
2. Сърбия
3. Белгия
4. Франция
5. Австрия
6. Германия
......................
30. България
......................
37. Южна Африка



Индивидуално класиране:



1. Петер Баранек - Словакия
2. Маркус Балог - Австрия
3. Юнгер Спиерингс - Холандия
4. Рене Бредерек - Германия
......................
107. Аркади Райчин
......................
121. Ивайло Пасков
......................
123. Валентин Тотев
......................
135. Евгени Милев
......................
139. Валентин Колев
......................


http://ribibg.com/index.php?p=get_news&news_id=968" onclick="window.open(this.href);return false;
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от bolo7m »

Не съжалявайте,толкова си го могат нашите. :wink:
Догодина Ново ръководство,Нов управителен съвет,Нов треньор и накрая Нов състав! :D
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от ASSENAS »

Някой знае ли кой е "некомпетентния" щаб зад състезателите ни?
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от Ивайло »

Kolev Valentin
D 23

Manolov Zaprin

B 18
Milev Evgeny
C 17
D 26
Paskov Ivaylo
E 31
C 34
Raychin Arkady
B 10
A 27
Totev Valentin
A 1
E 17
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от Ивайло »

До Пасков е Стиф Гарнар а на Ц34 място предния ден с 12,782 1 ви в сектора айде Пасков като на ц34 е пурви в генераното а днес Пасков е на ц34 дано ги смачка айде Иво
Последно промяна от Ивайло на Нед Сеп 16, 2012 10:40, променено общо 1 път.
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
bogof
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 7:16
Местоположение: Plovdiv

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от bogof »

Давайте момчета! Горе главите! Всяко участие за нас на национален отбор е своеобразен успех! Успех!
Професионален клуб по спортен риболов "КОЛМИК БЪЛГАРИЯ" - Пловдив
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от пламенхимекс »

"Папарак бях решил за любимата педерация да не пиша нищо по-вече но ще ти отговоря :
Продължавате от дивотия по-дивотия да правите,от28 отбора останаха 18 ,а в края на сезона сигорно ще бъдат 10.За подледния риболов останаха 5 отбора/може да ми видите предишните
ми постове/Резултатите на националните отбори са катострофални, а вие само санкции ще измисляте.Правипата ги изменяте по време на сезона в угода на приблежените на Вас клубове/2010 г западната зона от 5 отбора отидоха 9 на финала можете да направит справка за ,кои отбори става дума/Папарак ти 2008 изхвърли рибата на Цонево в камъните вместо да бъдеш дисквалифициран всико се замота ,а сега ми пишеш за правила и морал.При тая организация и управителен съвет аз по -вече на републикански първенства няма да участвам."Това съм го писал на 25 01 2012.Бях се зарекал по -вече да не пиша в този форум но дивотиите продължават.сега всички ще скочите срещу момчетата и треньора,а рибата се вмирисва от главата докато ИВАИЛО ХРИСТОВ не бъде натирен от тази организация и ПАПАРАКА бичуван нищо хубаво не очаквайте.
С уважение Пламен Данаилов
Аватар
CHUBAKA
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Окт 06, 2006 22:10
Риболов: Щека, мач, болонезе, спининг и морски
Местоположение: Бг
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от CHUBAKA »

Давайте момчета!Надърпайте ги днес! :fish15:
"Най-добрият начин да разбереш как да го направиш правилно, е да го направиш грешно”.
Аватар
CHUBAKA
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Окт 06, 2006 22:10
Риболов: Щека, мач, болонезе, спининг и морски
Местоположение: Бг
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от CHUBAKA »

Който разбира английски: http://www.youtube.com/watch?v=mtkVcc66QF8
"Най-добрият начин да разбереш как да го направиш правилно, е да го направиш грешно”.
Аватар
Marian
Търговец
Мнения: 624
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 16:27
Местоположение: Н. Загора/София

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от Marian »

Аркади - 3
Заприн - 12
Иво Пасков - 10
Гената - 12
Вальо Тотев - 16


Отборно - 23

Браво на момчетата!!!
The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.
xey123
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Авг 08, 2012 9:40
Риболов: с щека, мач и директен

Re: Какво става с националния отбор по плувка?

Мнение от xey123 »

Marian написа:Аркади - 3
Заприн - 12
Иво Пасков - 10
Гената - 12
Вальо Тотев - 16


Отборно - 23

Браво на момчетата!!!
Това в секторите ли е ?

Код за потвърждение: Избери целия код

Изпуснатата риба е най-голяма ! 
[/u][/i][/b]
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”