Опит за покушение над Ахмед Доган.

Разправят, че не всичко било риболов.
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от sampo »

bozaka написа:...Тва никога немаше да се случи ако човека беше от Перник (винкело не засича нивга) :lol: :lol: :lol: :lol:
Директно в златният фонд :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от чичо Док »

Iso написа:Интересно. Без коментар:

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1728753" onclick="window.open(this.href);return false;
Много трезв анализ!
"Освен най-умният, той е и най-силният ни политик."
И изглежда социолога е крещящо прав!

Изчетох цялото слово на Доган...и за съжаление подобнен реален анализ до момента няма от кой да е друг наш политик..
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от Коце »

Абе анализи много се правят! Всички ние сме си ги направили. Дано да бъдат приложени рационално на изборите! ;)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от чичо Док »

Рационалното е в конфликт с днешната "професия" политик у нас, и народа нема се усети как отново ще е на въртележката, уви.
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от Шморхи »

Ако съдя по коментарите не само тук, а като цяло в интернет и медийте, народът отдавна е наясно, че винаги е на въртележката.
Което..от една страна е добре, защото такива изстъпления или както там го наречете това вчера, лесно биха могли да запалят гората(буквално).
От друга е зле, защото само псуваме анонимно по сайтове и форуми, а през това време от държавата нищо не остава.
Има там някакви...незнам как да ги нарека от ВМРО и Атака, които го дават националисти, но...аз не бих заложил на тая карта. Нещо лумпенизирани ми се виждат. Хората с разум пък са заети да крадат и не ги е еня, че държавата съществува само като очертания на карта.
Такие дела братя! ;)
И си мисля, че всичко ще е както го казва Баш Майсторът или беше Бай Ганьо..."Всяко чудо за три дни, в България - за два!"
Те двамата прекрасно се припокриват, та няма значение кой го е казал.
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от virbela1 »

marinko7 написа:Бе не знам кой е Доган ,но е бил голяма дружка на Бай Тошо ,по тв даваха ,че доста често са се срещали двамата само на 4 очи и са говорили с часове ,а Тато колкото и да го мислят много хора за глупав ,е бил голяма хиена,и със сигурност и Доган не този за който всичко го мислим ,има няква много голяма игра с тоя човек ама не знам каква е :)
Кат чета туй та изедин път ми доде асоциация с още един "солташак", дето се се е навъртал около БТошето, а сега е водещ на та.....те в България. Па си викам, таз школа ше да е била мноу добра, щом след толкоз години нема равна.Ейиии ногу артисти сме произвели явно, лошото е че им научихме номерата вече.
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от butnik »

sampo написа:
bozaka написа:...Тва никога немаше да се случи ако човека беше от Перник (винкело не засича нивга) :lol: :lol: :lol: :lol:
Директно в златният фонд :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от Мунчо »

чичо Док написа:
Iso написа:Интересно. Без коментар:

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1728753" onclick="window.open(this.href);return false;
Много трезв анализ!
"Освен най-умният, той е и най-силният ни политик."
И изглежда социолога е крещящо прав!

Изчетох цялото слово на Доган...и за съжаление подобнен реален анализ до момента няма от кой да е друг наш политик..
Аз също изчетох анализа и за пореден път се уверих, че твърдението за поръчковата социология у нас е напълно вярно.
За мен в партията ДПС няма нищо етническо - целта на това обединение е чисто прагматична - да се печелят пари от присъствие в политиката(не е необходимо да си пряко ангажиран във властта, за да имаш контакти и доверени лица с възможности навсякъде, а и от ДПС били едни от най-дискретните и коректни при договорки със субекти с платежоспособни интереси). Електората им се използва само като средство за присъствие във властта, като лоялността му се постига единствено с насаждане на страх - нямало да им изкупят тютюна, щели пак да им сменят имената, да им отнемата гражданството(и европейските паспорти)... И именно поради факта, че можеш да държиш тези хора в подчинение с подобни аргументи, показва, че можеш и да ги консолидираш с подобни постановки. Защото както съобщиха медиите, много избиратели били станали апатични, други откровено не искали да гласуват( за тези по селата няма съвсем никаква промяна от 23 години и тук е мястото да се запита какво направи ДПС за тях?), а изселниците в Турция се опъвали да пътуват, защото цените на билетите били скочили над два пъти и безплатни "екскурзии" не се очертавали...
Всеки опит за убийство показва безсилие за провеждане на цивилизована и аргументирана дискусия и пренебрегване на обективните аргументи, които неизбежно възникват в подобен диалог...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от чичо Док »

Ице, поръчковата социология остави, мисля че този път с въпросния доклад грешиш. Има много политика в него, за кой удобна, за кой не..
Я помисли коя от милите ни политически представителства у нас не цели едно и също за върхушката си, просто едни го правят по-лежерно и до някъде поносимо за народонаселението, за разлика от настоящто безочие напоследък.
Вярвам, че знаеш десетте правила на Наум Чомски за манипулиране на обществото, и колкото и да е спорен философ, автора им все едно живее и пише тук :D
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от joro_olyмпус »

Ех, що ли не фана патлака сега зелката му да се търкаляше пръсната барабар с чалмата!
И да не го убие, ама да разбере що е това мъка....Гад мръсна, що тегло тегли заради тая гнида целият български народ!!! Винаги е бил прът в колелото на прехода тоя изрод, с цел лично обогатяване!!!
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от virbela1 »

Колега по-спокойно драги, явно опита да се откажеш от цигарите и ги замениш с ерзаца ти се отразява зле, ставаш агресивен...... :mrgreen:
а не беше такова момче.
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от butnik »

Изображение
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
blader2
Мнения: 1245
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 16:06
Местоположение: София
дал Браво: 85 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от blader2 »

"Това, което не ме убива, после яде много бой."
А. Доган
http://www.starividri.org/

Спининг клуб "Абичи"

Спининг, Тенис и Сноуборд
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Опит за покушение над Ахмед Доган.

Мнение от joro_olyмпус »

virbela1 написа:Колега по-спокойно драги, явно опита да се откажеш от цигарите и ги замениш с ерзаца ти се отразява зле, ставаш агресивен...... :mrgreen:
а не беше такова момче.
Аз нямам никакво намерение да отказвам цигарите! Кво сте си хортували с жена ми - не ви знам. Намалих ги драстично до три цигари на ден! :D
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”