UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от Мънцата »

Здравейте колеги, имам питанка към тези, които имат и са ползвали въпросната пръчка. Купих си една и толкова ми хареса, че искам да взема още една :D Въпроса е отчита ли добре играта и на по-малки воблери? Под малки разбирам 7см. Също и Сливър, защото при ниска скорост не бих казал, че досегашните ми пръчки отчитаха добре играта му. Другият въпрос е за водачите. В сайта пише, че са Fuji, но като гледам, не са такива. Стават ли обаче? Благодаря предварително :)
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от Мънцата »

:roll:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от bekata76 »

колега и аз се спрях на ъгли стик голд тайгър но се чудя каква дължина да е дали да е 2.16 или 2.49 метра и каква е твърдоста на 2.16 го дават MH но не мога да намеря за 2.49метра твоята каква дължина е????? можешли да ми пратиш някой линк от къде да си ги купя по интернет????
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от Мънцата »

Аз си взех 2.16 от тук http://www.bpfishing-bg.com/index.php?r ... duct_id=84" onclick="window.open(this.href);return false;
Много ми хареса, но не знам как е в "бойни условия", затова се надявам някой тук да каже нещо по въпроса :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от bekata76 »

Като чета темата сом на воблер общо взето има добри отзиви за тази въдица а пък и цената е поносима не е като на хикс зодата
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от bekata76 »

не забравяй че Якоб Вагнер лови всякакви сладководни рекордни риби именно с ъгли стик на шекспир и макари Пен по нешинъл джиографик тъй че ъгли стик са надежни нищо че не струват 400-500лв аз мисля да я окомплектовам с един спинфишер метал 650 на Пен и да имам един сериозен такъм за риболов на сом на тролинг
agape

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от agape »

Колеги, да ви питам има ли някой с такава пръчка http://www.bpfishing-bg.com/index.php?r ... duct_id=86" onclick="window.open(this.href);return false; ? Интересува ме дали отчита играта на воблери средна големина? Искам да я ползвам за сом.
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от beis »

agape написа:Колеги, да ви питам има ли някой с такава пръчка http://www.bpfishing-bg.com/index.php?r ... duct_id=86" onclick="window.open(this.href);return false; ? Интересува ме дали отчита играта на воблери средна големина? Искам да я ползвам за сом.
Споко отчита всякакви воблери дори и по малки. :wink: Тази тояга с тази дьлжина и тази акция е доста по мека според мен от тази която Мьнцата е заприходил.Дьржа ги и двете в рьцете е смея да твьрдя,че тази дьлгата за мен си е жива пача.Тоест според мен не отговаря на това което пише 15-40лб.
Не само заради дьлжината че е по дьлга,но и акцията нещо ми се чини не такава.
Вьдиците са на френдове но лично на мен повече ми допада тази на Мьнцата.12-25лб.
agape

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от agape »

Понеже поръчах 2 от 722 и не знам дали да не съм сбъркал.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от Мънцата »

agape написа:Понеже поръчах 2 от 722 и не знам дали да не съм сбъркал.
Ако си сбъркал ставаме двама, щото докато чакам отзиви си взех още една миналата седмица :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от beis »

Спомо бе момци,сьотношение цена качество са супер. :wink: :fish15:
Просто аз имам доста модели с тази акция та затова тьрся нещо различо.(под вола теле) :lol: На цвят и вкус приятел няма тоягите са супер.Чакам репортажи от двамката. :wink: :fish3:
agape

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от agape »

beis написа:Спомо бе момци,сьотношение цена качество са супер. :wink: :fish15:
Просто аз имам доста модели с тази акция та затова тьрся нещо различо.(под вола теле) :lol: На цвят и вкус приятел няма тоягите са супер.Чакам репортажи от двамката. :wink: :fish3:
Задължително!
Все пак има ли смисъл да вземам от двата размера и акции или не?
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от beis »

Ми по кьсата лично на мен повече ми допада а и по добре се работи с нея.
Да има разлика в акцията и то осезаемо се усеща.
Мисля че няма да сьжеляваш за по кьсата да е заприходиш. :wink:
anatom
Мнения: 163
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 18:53
Местоположение: plovdiv

Re: UGLY STIK Gold Tiger 722 Trolling

Мнение от anatom »

Погледни и тази скоро видях на Пясъчник един колега от форума Известен тролнгджия да влачи със нея доста бюджетна пръчкаhttp://www.colmic.bg/products/uploads/P ... inoBIG.jpgPanter Bolentino Colmic
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”