тента за лодка

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Мънцата »

Ризов-70 написа:Казаха ми завеса дето се използва за преграда във баня ставала за тентата но не знам дали ще свърши работа .
Не мисля, че е добра идея. Евтина, може би, но не и удачна, според мен. Няма УВ защита, а и тези завеси са си чист найлон, отдолу ще грее яко :roll:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
6tukara
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 18:00
Местоположение: София
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от 6tukara »

Ризов-70 написа:Ако е нещо за плюене или далавара да направи някои изказвания бол но нещо градивно забрави всеки ти гледа сиира.Казаха ми завеса дето се използва за преграда във баня ставала за тентата но не знам дали ще свърши работа .
По добре си вземи едно военно бризентово платнище от тези дето ги продават по пазарите по около 4лв то си е с УВ защита отвсякъде.
Ако има риба и на бастун че се хване
Ризов-70
Мнения: 191
Регистриран на: Нед Авг 28, 2011 22:08
Местоположение: яз.Тича
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Ризов-70 »

От този брезент си уших за колата но седи грозно заради другите шевове.Имам чадър които е със ув защита като гумиран е от доло не отразява и не гре е но не знам как се казва и от каде може да се купи.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Грозно ама евтино , ако искаш ще ти кажа от каде ама цената може да не ти хареса .
Оригиналдъ плат за тенти :tup:
А завесите за баня са се утепали за парашут :wink:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Мънцата »

gele kapaciteto написа:Оригиналдъ плат за тенти :tup:
Това наистина ще е полезна информация, мен също ме интересува :tup:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Утре - тоест вече днес ще питам аверчето и ще ви кажа , колко паре и от каде - некаде по София беше , но плата си е за истински тенти и навеси и е леко твърд , но пък е плътен и се шие нема ядове .
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Иво Ломски »

Мисля че това е правилното място - Винил Технолоджи, София, бул. Ботевградско шосе 697, тел. 02 994 6060‎
Живот без страст не е живот а само съществуване...
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Иво Ломски написа:Мисля че това е правилното място - Винил Технолоджи, София, бул. Ботевградско шосе 697, тел. 02 994 6060‎
Изобщо не е правилното място ,та даже и за тир-покривала . Веднъж спрех да ги питам за цени , и те си помислиха че са единствените на света - какви цени обявяват :shock: :shock: направо се чудим как имат работа , или може-би си имат един камйон който се правят по цел ден че го облицоват :shock: :shock: :shock: :shock: мани мани .
Ако стане някога въпрос за винил , на военна рампа требе да се ходи те са хората :tup: :tup: в двора на печатница МАУС , имат от пиле млеко та даже имат една спец. материя за покривала на лодки тя пак е като винил ама е по тънка и достатачно здрава но не е лъскава .
Относно специалния плат за тенти който се ползва по луксозните кафета и от Гърците да си запердват балконите , който нема да ви казвам че издържа с години на слънце и т.н. - днеска питах и цената е 160 лв за 2,40 на 1,50 та около 40/ 50 лв на метър .
Днес не успях да мина и да ги видя но утре със сигорност ще мина , авера каза че има и различни дебелини на плата - като мина ще кажа за какво иде реч :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от gele kapaciteto »

На вниманието на всички мераклии да си правят тенти - днес взех плата , цената е 21лв на линеен метър при 1,20 ширина , като този е от тънкия ( който си е бая дебел )
Другата дебелина се води 450 гр на м/кв - щирина 1,60 и е 21 лв на кв/м .
Взел съм от платът за мостра , който иска мога да му пратя с Еконт да види за какво иде реч , а ако е от София ще го пратя на място да си го разгледа .
Ще ви помоля - само който е истински заинтересован да ме търси ( все пак съм взел колкото за 7/8 човека ) , ей така за спорта или око да види ръка да пипне недейте ме занимава . Взел съм и телефона на човека ще го питам дали работи с куриер - но дори и така да е , по скоро с предварително запащане ( платът не е евтин ) :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
rumeikoo
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 19:37

Re: тента за лодка

Мнение от rumeikoo »

UW защитата е в проценти при 100 процента UW защита ГЕЛЕ цената е различна пробвана работа и към друг колега който каза че тента може да излезе 30 лева ми звучи несериозно.
Моята тента е 2 м дълга и смея да твъдя че се завъртя около 100 те лева само алуминиевите тръби струват40 лева а има още много неща които трябва да се купят
Няма да споря с никой
Въпрос на вкус казало кучето и се близнало отзад
ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ :tup:
За да станеш хищник трябва опонента да е хищник...
rumeikoo
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 19:37

Re: тента за лодка

Мнение от rumeikoo »

А сега до Тапета седалки шия срещу пари или воблери ама МНООООООГУ :tup:
НАЛИ Е ЗАБРАНА... :!: :!: :!:
За да станеш хищник трябва опонента да е хищник...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Emo-83 »

rumeikoo написа:А сега до Тапета седалки шия срещу пари или воблери ама МНООООООГУ :tup:
НАЛИ Е ЗАБРАНА... :!: :!: :!:
Свикнал съм да пазарувам евтино(не се насъсквай :D ).Щото после клиповете много клиенти довлачат. :wink: :idea:
Воблерите могат да бъдат добра разменна монета и не вярвам според твоята цена,да имаш нужда от три воблера.......щото напоследък Нилсовете доста се харчат под сурдинка....биячки са и ги крият за себе си. :fish15: :fish4:
скивай,какво лично получих днес :wink:
Кои според тебе са удачни за откриването,бях песимистично настроен към Нилсовете имам два три от миналата година не ги бях пускал на вода въобще но сега преди забраната реших да го пробвам точно този модел и даде доста добри резултати само на него удряше 8 риби изкара и то за един ден доста добър излезе,та дай акъл какви да си взема още че тази година май на Нилсовете ще наблягам за сом и бяла естествено дестинации
Жребчево,Стамболийски,Ивайловград,Тича

............Нямам човек тази година на който да съм дал Нилс и да не е хванал....включително 92кг.
Не лъжа хората,за това не ме забълбуквай и ти. :fish6:
Седалките и тентата трябва да са готини,но за сметка на това евтини. :D :D :D :D :D :D :fish8:

п.п.А на Ризов не мога да помогна с мнение за тента.....не съм правил никога,както повечето колеги.
Това няма да ми попречи да пиша за риболова и да се майтапя.Все пак под името ми пише търговец,а не занаятчия.
Нека попита Томахавката от Шумен,как я направи и колко му излезна неговата,наистина готина.
Тия 30лв. и мен разсмяха....,макар да разбирам хората и недоимъка.Но толкова струва едно Ю-зури Сашими например(31.50ст). :idea: :idea: :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
rumeikoo
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 19:37

Re: тента за лодка

Мнение от rumeikoo »

Познавам един който много ги лови преди забраната нищо че си ТРАЕ и то не на НИЛСОВЕ
явно е от СЕДАЛКИТЕ...ЩЕ ИЗЛЕЗАТ ВЪРВЕЖНИ :tup:




А иначе ще свършим работа важно е да знаИш какво искаш ,ЧЕ мерак се гаси само по 1 НАЧИН :D :D :D
ПОЗДРАВИ
За да станеш хищник трябва опонента да е хищник...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”