питане за телескоп

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
кирил

питане за телескоп

Мнение от кирил »

Моля, да ме посьветвате ;ТИКА,LEGENDE, 8 м. Кух врьх,335 гр.-350 лж. Или COLMIC Extreme пак кух врьх - 2005 г. 270 гр.-370 лв. като ми се струва че колмика е много крехьк-е то няма как,ама да не рева после--- Моля, за сьвет .!! МЕРСИ
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Хи

Мнение от ASSENAS »

И двете са хубави. Взимай тази, която ти лежи по-добре в ръката и не се плаши. Вечни въдици няма. Внимание му е майката.
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Не че имам нещо общо с бизнеса на Чичо Веско,но тук отговора е еднозначен:Колмик.

При еднакви или поне близки технически характеристики винаги избирай продукт с гарантирано добър сервиз.Може би не съм прав но аз лично не познавам официалните вносители на Тика,нито знам дали са в състояние да доставят евентуално повредена част в разумен срок.
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
кирил

Мнение от кирил »

А какво точно са Whip -овете ,моля,светнете ме по вьпроса-ако е нещо като щека -да се разглобява,то да си взема 10 м. Щото имам Шимано на 8, ама ми е тежко та затова ви питах за колмик или Тика ,ама ако Whip-а сьщо е тежьк... Сьщо моля,как ,или кьде да си продам Шиманото 3 пьти сьм ловил с него !!!
Аватар
plamen_lv
Мнения: 260
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:11
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Мнение от plamen_lv »

Coarseman написа:Не че имам нещо общо с бизнеса на Чичо Веско,но тук отговора е еднозначен:Колмик.

При еднакви или поне близки технически характеристики винаги избирай продукт с гарантирано добър сервиз.Може би не съм прав но аз лично не познавам официалните вносители на Тика,нито знам дали са в състояние да доставят евентуално повредена част в разумен срок.
вносителите на TICA за БГ разполагат с много резервни 4асти бих казал иамат за вси4ките си продукти внесени в БГ 8)
Аватар
plamen_lv
Мнения: 260
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:11
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Мнение от plamen_lv »

кирил написа:А какво точно са Whip -овете ,моля,светнете ме по вьпроса-ако е нещо като щека -да се разглобява,то да си взема 10 м. Щото имам Шимано на 8, ама ми е тежко та затова ви питах за колмик или Тика ,ама ако Whip-а сьщо е тежьк... Сьщо моля,как ,или кьде да си продам Шиманото 3 пьти сьм ловил с него !!!
това са куси щеки за бурз риболов
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Колега, добре дошъл във форума!
Би ли споменал Шимано-то какъв модел е и каква ще е евентуалната му цена, така за ориентир?
:)

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
кирил

Мнение от кирил »

shimano NEXAVE TE. 2-808 като сьм го обурудвал и с друг врьх с ластик -както казах,3 пьти е ловено с него предвид тези неща му тьрся около 200 лв. Интересно е,че сьм регестриран,а ми дава всеки пьт грешка каъо влизам какво да права?? И друго--не искат ли колегите да открием нещто като " секанд хенд'--Бьлгарина е все още беден !!-- Или ще се бьрка бизнеса на сайта-ама невярвам-аз например купувам само нови неща !! Майтор саки,-ако искаш,ти го предложи-имаш авторитет всайта !!!
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

plamen_lv написа:вносителите на TICA за БГ разполагат с много резервни 4асти бих казал иамат за вси4ките си продукти внесени в БГ 8)
Напълно възможно!Както казах просто не ги познавам,нито познавам някой,който да е прибягвал до сервиза им.
За сметка на това пък познавам хора,които са имали нужда от резервни части на Колмик,така че на това се базирах като посъветвах пича.Все пак 350 кинта са си неква цифра и е по-гот да си си вързал гащите откъм евентуални проблеми в бъдеще,нали се сещаш.
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

кирил написа:shimano NEXAVE TE. 2-808 като сьм го обурудвал и с друг врьх с ластик -както казах,3 пьти е ловено с него предвид тези неща му тьрся около 200 лв. Интересно е,че сьм регестриран,а ми дава всеки пьт грешка каъо влизам какво да права?? И друго--не искат ли колегите да открием нещто като " секанд хенд'--Бьлгарина е все още беден !!-- Или ще се бьрка бизнеса на сайта-ама невярвам-аз например купувам само нови неща !! Майтор саки,-ако искаш,ти го предложи-имаш авторитет всайта !!!
Благодаря за отговора. :)
Да не би регистрацията ти да е от преди да бъде хакнат форума? Ако е така, просто си направи нова регистрация и всичко ще е ОК.
Колкото до "секънд хенда"... мисля, че няма нужда да се прави отделен форум за такъми втора употреба. Който има такава макара и иска да се раздели с нея - пуска тема в подфорум "Макари", който има пръчка - съответно в подфорум "Пръчки".
:D

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
кирил

Мнение от кирил »

Мерси,Саки-бях дълго време в чужбина-та незнам за това ,но опитах,а нестава-моля те,да ми помогнеш !
кирил
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 11:07
Местоположение: пловдив

Мнение от кирил »

Стана Саки-пререгестрирах се !!-мерси много !!!
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Майстор Саки написа:който има пръчка - съответно в подфорум "Пръчки".
Чшшшшш, алооооооо! "Пръчки", а? Аре да не си прекръстваме един на друг под-форумите, че мноо фантазия може да вложа, ако се амбЕцирам... :lol: :lol: :lol:
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Сега очаквам Бат Стан да те допълни: МРАЧНИТЕ ПРЪЧКИ....
кирил
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 11:07
Местоположение: пловдив

Мнение от кирил »

Абе-пръчки,сопи, важното е да кълве яко !!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”