Алоооооооооооо ИАРА СПИТЕ!!!

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Алоооооооооооо ИАРА СПИТЕ!!!

Мнение от DobreFF »

Няколко пъти ходя по река Искър в района на София и е пълно с мрежари и всякакви бракониери! Имам чувството, че живея в абсолютно беззаконие и анархия. То бива, бива, бива, ама тука положението вече е наистина жалко. Кой с квото може е на реката. Аре една проверка да се направи поне да се постреснат малко и да се знае, че все пак има нещо, което се грижи за тая река.
Или и сега няма бензин за 5 километра до реката????
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: Алоооооооооооо ИАРА СПИТЕ!!!

Мнение от Lubo »

DobreFF написа:Няколко пъти ходя по река Искър в района на София и е пълно с мрежари и всякакви бракониери! Имам чувството, че живея в абсолютно беззаконие и анархия. То бива, бива, бива, ама тука положението вече е наистина жалко. Кой с квото може е на реката. Аре една проверка да се направи поне да се постреснат малко и да се знае, че все пак има нещо, което се грижи за тая река.
Или и сега няма бензин за 5 километра до реката????
Е ти сега ли разбра?
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

e, aйде сега, цели 5 км...в Габрово ловят в Янтра буквално под прозорците на ИАРА. Сега дори наистина да няма бензин, нафта или къвто там въглеводород, все могат за 5 мин да слезят пеша до реката...поне аз така си мисля...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Изборите минаха......
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

minkata написа:Изборите минаха......
ЧЕКАТ НОВО НАЧАЛСТВО И СТОЯТ НА ПОДСЛУШВАНЕ :lol: :lol: :lol:
Аватар
Алеко
Мнения: 11058
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Добрефф, имаш телефоните на ИАРА, дрънкай им!
sunny_boy_fish
Мнения: 51
Регистриран на: Нед Апр 03, 2005 11:16
Местоположение: kazanlak

mnogo ste pravolineyni!!!!!

Мнение от sunny_boy_fish »

a,taka.....kato ne mojem da hvanem riba-IARA sa vinovni,niakoy kato lovi povece ot nas-IARA sa vinovni,kato gledame ribolov po niakakav nepoznat za nas nacin-IARA sa vinovni!!!!!DOKOGA be kolegi?6to ne se iadosvate na PRIRODNITE FENOMENI koito ni spoletiaha tova liato.......NASLUKA!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .vnimavayte v otgovorite!?
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: mnogo ste pravolineyni!!!!!

Мнение от Lubo »

sunny_boy_fish написа:a,taka.....kato ne mojem da hvanem riba-IARA sa vinovni,niakoy kato lovi povece ot nas-IARA sa vinovni,kato gledame ribolov po niakakav nepoznat za nas nacin-IARA sa vinovni!!!!!DOKOGA be kolegi?6to ne se iadosvate na PRIRODNITE FENOMENI koito ni spoletiaha tova liato.......NASLUKA!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .vnimavayte v otgovorite!?
Е след тоя ти пост никак не ми се внимава с отговорите! Ае бегай нещастник скапан!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
sunny_boy_fish
Мнения: 51
Регистриран на: Нед Апр 03, 2005 11:16
Местоположение: kazanlak

ami selianin!

Мнение от sunny_boy_fish »

znaeh ce tocno LUBO 6te otgovori!!!!mersi za otgovora ama ne znam koy e po goliam NE6TASTNIK!!!!!ti veroiatnio si ot "ATAKA"po ne6tasten covek ot teb ne sam.........
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: ami selianin!

Мнение от Lubo »

sunny_boy_fish написа:znaeh ce tocno LUBO 6te otgovori!!!!mersi za otgovora ama ne znam koy e po goliam NE6TASTNIK!!!!!ti veroiatnio si ot "ATAKA"po ne6tasten covek ot teb ne sam.........
На това твърдение можеше да си отгоровиш и сам ако следеше редовно форума. Всичко което правиш е да се появяваш и пишеш по точно определени теми, защитавайки ИАРА! Всички сте за изхвърляне от там! Нещо не виждам твои коментари по най-големите обвинения към ИАРА! Агенецията ви е ялова и безсмислена! Точка!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
GLIIP
Мнения: 293
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:39
Местоположение: Ст. Загора
дал Браво: 2 пъти

Re: mnogo ste pravolineyni!!!!!

Мнение от GLIIP »

sunny_boy_fish написа:a,taka.....kato ne mojem da hvanem riba-IARA sa vinovni,niakoy kato lovi povece ot nas-IARA sa vinovni,kato gledame ribolov po niakakav nepoznat za nas nacin-IARA sa vinovni!!!!!DOKOGA be kolegi?6to ne se iadosvate na PRIRODNITE FENOMENI koito ni spoletiaha tova liato.......NASLUKA!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .vnimavayte v otgovorite!?
ДОста време не бях попадал на по тъпо мнение във форума .
Сори пич,ма Любо си е прав . БЕГАЙ
This is a story about the dramatic relationship between man and a fish
The fish know.
sunny_boy_fish
Мнения: 51
Регистриран на: Нед Апр 03, 2005 11:16
Местоположение: kazanlak

otgovor

Мнение от sunny_boy_fish »

ako se biahme sre6tnali s teb-LUBO nema6e taka da govori6!!!!!!!!koy za kakvo stava ne e tvoia rabota.iavno moje6 samo da lae6 i da podstrekava6,koeto ne me ucudva!da go......nema da se zanimavam s teb,mnogo SORRY.a na GLIP 6te kaja samo edno-NIKOLAY znae6 kade e agenciata,ela v ponedelnik da obsudim tvoeto mnenie.
GLIIP
Мнения: 293
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:39
Местоположение: Ст. Загора
дал Браво: 2 пъти

Мнение от GLIIP »

Работата е там ,че съм го правил поне два пъти,но реакция никаква .
Имам мнение във форума на ИАРА по въпроса ако искаш прочети там.
This is a story about the dramatic relationship between man and a fish
The fish know.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: otgovor

Мнение от Lubo »

sunny_boy_fish написа:ako se biahme sre6tnali s teb-LUBO nema6e taka da govori6!!!!!!!!koy za kakvo stava ne e tvoia rabota.iavno moje6 samo da lae6 i da podstrekava6,koeto ne me ucudva!da go......nema da se zanimavam s teb,mnogo SORRY.a na GLIP 6te kaja samo edno-NIKOLAY znae6 kade e agenciata,ela v ponedelnik da obsudim tvoeto mnenie.
Упс, аз ще го направя вместо него! Идвам!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: otgovor

Мнение от babydoctor »

sunny_boy_fish написа:koy za kakvo stava ne e tvoia rabota.
Ааааа, баш наша работа си е, нали ние ви храним - билети, данъци и т.н. :evil: Този месец имам над 20 риболовни излета из цялата страна, по цял ден на палатка, пък проверка не съм дочакал :evil: Първия ИАР-ец, който видя, съм се заканил да го напия с каквото иска :D :D :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”