Еваларка на Алем

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Еваларка на Алем

Мнение от Ivan VP »

http://fishing-mania.com/news/news_in.php?id=90.
Този шнур, лети като изтребител.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Дядо ти чунким все с ТТ е ловил.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: хай

Мнение от Ivan VP »

Бат Стан написа:Дядо ти чунким все с ТТ е ловил.
Станиле ти си супер старомоден, по-добре си гледай първенствата.
ТТ ще ти е много нужен ако ходиш по-езера и искаш да ловиш риби за да се биеш в после в гърдите.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

тоз пък

Мнение от Бат Стан »

Тоз пък, да се бия в гърдите...аз съм скромен квартален риболовец, къде у мен толкоз умения, че да ходя по езера и да фащам риби. Ей го утре даже отивам да ловя кротушки у маалата, белким фана някоя да пръжнем със жената. В интерес на истината съм ловил риба с мухи и булдо в езерата в Пирин доста преди голяма част от хората в този форум въобще да подозират за съществуването на тези водоеми, когато под ТТ се резбираше онзи пищов, с който дядо ми е целил дебелите гъзяги на германците като ги преследвал около Соболч и Драва през втората световна, а и Вътьо Фенуика хабер си е нямал от шнурове. Ех, езерата, езератаааааа...ама аз си предпочитам рекичките, по-интересно ми е някак. Но мое да напрайм и по едно езеро, нема проблема както казваше моята прителка Лепа Брена.
Ауе, Мънков си е счупил мухарката днес, ама тая на Шекспир, не Даймънбека, ще му я оправиш ли?
Клуб по спортен риболов "Балканка"
the catfish
Мнения: 758
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:58
Местоположение: София, Дружба 2
Обратна връзка:

Re: тоз пък

Мнение от the catfish »

Бат Стан написа: Ауе, Мънков си е счупил мухарката днес, ама тая на Шекспир, не Даймънбека, ще му я оправиш ли?
Къде бе???
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бяла Моска ще закича, на вратата на москвича...
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Fenwick-а иде от там, че се се досещам за нещата сам, а не чета наготово. Че инфото може и да е субективно.
А на Мънков ще му прегледам въдицата, нали има втори кръг след време, а и е твой кадър.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Алем ми е любимия магазин, а и всички дето работят там са пичове, нема начин да се продават нещо некачествено.
Па да взема и аз един такъв шнур? То не че съм такъв спец, та да усетя разликата, ама да съм с хората...предполагам , че струва малце повече от 20 лв...:)
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Мунчо написа:
То не че съм такъв спец, та да усетя разликата
Брате не е и нужно да си спец. Спецовете по риболов е съвсем друга тематика. Цената е около 70 долара по нета без доставката. Ще се види тук как ще дойде. Доста улеснява кастинга. Пробвал съм няколко пъти с такъв шнур. Иво Георгиев изкарва целият шнур+7-8 метра бекинг и прехвърля, едно малко езеро. Внушителна дистанция.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Ivan VP написа:... Иво Георгиев изкарва целият шнур+7-8 метра бекинг и прехвърля, едно малко езеро. Внушителна дистанция.
И аз съм горе-долу така-изкарвам почти целия шнур-на макарата остават 7-8 метра шнур+бекинг, ак езерото е по-малко и аз мога го прехвърли:)
А иначе сериозно, този Иво е много точен - преди много време в Алем ме учи как да си вържа джапанка, рисува ми по един лист(пазя си го още), тогава още немаше форум и не подозирах за твоето присъствие в универсума...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Мунчо написа:
Ivan VP написа:... Иво Георгиев изкарва целият шнур+7-8 метра бекинг и прехвърля, едно малко езеро. Внушителна дистанция.
И аз съм горе-долу така-изкарвам почти целия шнур-на макарата остават 7-8 метра шнур+бекинг, ак езерото е по-малко и аз мога го прехвърли:)
А иначе сериозно, този Иво е много точен - преди много време в Алем ме учи как да си вържа джапанка, рисува ми по един лист(пазя си го още), тогава още немаше форум и не подозирах за твоето присъствие в универсума...
Ичо, ще използавам думите от един филм по В. Улф. Ски ква работа пак ства дума за Улф.
Всички сме звезден прах, а някои звезди светят по-силно от други. :lol:
За мен е по-важно в Универсума да остаа диря, че съм по-добър риболовец от Йотов, както и приза махленски риболовен експерт. Доказателстовото няма да е много далечно и абстрактно.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Ivan VP написа:...За мен е по-важно в Универсума да остаа диря, че съм по-добър риболовец от Йотов...
Еми то това смятам , че е ясно от самосебеси, аксиома, както казват математиците:):):)
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”