Въпрос: Относно смяната на водачи:

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
geno_aec
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 18:27

Въпрос: Относно смяната на водачи:

Мнение от geno_aec »

Питам за следното след поставянето на водачите и навиването на конеца върху крачетата, какво е това с което ги заливат отгоре?
Аз ги правя с лепило и не ми харесва как се получава. Ако някой знае моля пишете ми че много обичам да реставрирам старите спининги. Благодаря предварително и наслука!
pux
Мнения: 1310
Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:54
Местоположение: София
дал Браво: 150 пъти
получил Браво: 1021 пъти

Мнение от pux »

Обикновено се ползва смола. Има специализирани смоли за заливане на водачи - вече се продава ти в България. Най-известната такава смола е Flex Coat. Ако не си много претенциозен става и с епоксидна смола или полиуретанов лак. В последния случай ще са ти необходими 8-10 тънки слоя за да се получи добро покритие.

Поздрави.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Знам че е кофти да получиш такъв отговор - ама попригледай старите теми. Толкова много сме изписали за това, как се сменят водачи, че пак да го правим иде малко множко. Ае, наслука! :wink: :D
kikivc
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 21:59
Местоположение: Варна морето, сините вълни.

Мнение от kikivc »

Двукомпонентно лепило Покси Пол върши прекрасна работа - цена около 4-5 лева
geno_aec
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 18:27

Re

Мнение от geno_aec »

Моля темата да се заключи.
ribar1
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 46
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 11:19
Местоположение: SOFIA

здравеите

Мнение от ribar1 »

колега вземи си една смола на хенкел като спринцовка с две бутала страшна е за тъкива работи
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”