Е няма ли някой да се похвали?

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
maznislav
Мнения: 2121
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 15:57
Риболов: Спининг и само това :)
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 78 пъти
Обратна връзка:

Мнение от maznislav »

Еххх любов , любов
Изображение

СТАНИ! МИРНО! ВЛИЗАТ ШАМПИОНИТЕ

Изображение
Явно всички празнуват и нема кой да викне: Айййййй ВИДРИРИИИИ :)
Честито първо място колеги и приятели. То е напълно заслужено.
Благодаря , че ми позволихте да бъда близо до генерирането на този успех... РЕСПЕКТ :)
Нито едно добро дело не остава ненаказано :)
Риболовът ни е "Днес по-зле от вчера и по-добре от утре"...
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Fisherman66 »

Още не празнуваме.... само малко сме уморени.... и още ни тресе адреналина... като пиян циганин-джанка.... :lol: ШАМПИОНИ СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! ...... Благодарим на целия клуб за доверието и подкрепата, благодарим в лицето на Иво на генералния ни спонсор Брадър .... и сигурен съм, че изразявайки мнението на целия отбор, искам да благодаря на набора Стефко Минчев - нашия капитан за невероятния дух, който ни зареждаше с енергия и хъс за борба.
Не познавам друг човек, който без никакво колебание поставя общите клубни и отборни цели и интереси пред личните!!! ... Велик си, наборе!
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Бащицата
Мнения: 263
Регистриран на: Пон Юли 28, 2008 10:28
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти

Мнение от Бащицата »

Големи сте, ейййй. Мачкате като бълканка-лещанка, американка-воблер и кастмастер-дъно.....От тук нататък само така...ШАМПИОНИ, и да не забравите да почерпите :lol:
Поддръжник на http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;

....it is not the imitative strength or general good looks of the fly that makes it a killer. It's its weight. Simple as that...
Аватар
jazzmena
Мнения: 4595
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Мнение от jazzmena »

Браво Тео,

Това му се вика летящ старт.

Браво на целия отбор за духа, за настроението и хъса. Само така момчета!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Браво, момчета! Големи сте и го доказвате за пореден път! :D

http://www.youtube.com/watch?v=F7R3kjpnAPk
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Росен
Мнения: 3461
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:43
Риболов: Мухарски риболов
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 250 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Росен »

И аз бях там, и аз видях!

Страхотен отбор! Страхотен клуб! Само ВИДРИ!

Ето и капитана на отбора Стефан Минчев в действие:

Изображение

Изображение

И триумфът:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Аз мога само да кажа БЛАГОДАРЯ!!!!
Аватар
pi4a94
Мнения: 1510
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 10:13
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 875 пъти
получил Браво: 55 пъти

Мнение от pi4a94 »

АЙДЕЕЕ ВИДРИИИИ :!: Същите успехи занапред :!: Как съм се радвал за вас ей :P Браво Тео другия път пак така :wink:

ПОЗДРАВИ
http://www.starividri.com/
http://www.starividri.eu/
Kentavar написа:...Зависи дали си рибар или риболовец....Единият отива за риба с цел на всяка цена да хване риба а другият да се наслади на на гледката, бриза, мириса на морето, да пийне една бирица седнал съзерцавайки залеза...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

Браво момчета ! Вие сте номер едно ! :) :) :) :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Fisherman66 »

Баси!... писах, брисах, написах репортаж-слънце и нещо се скапа.... затри се.... та ... аайде сначале..... :lol:

Откъде да почна.... няма да описвам с какъв хъс и желание за победа чакахме последния кръг... борбата се очертаваше жестока, тъй като разликите както в отборното, така и в индивидуалното класиране не бяха никак големи... имаше възможност всичко да се случи... отборът обаче тръгна за Тетевен с ясната мисъл, че трябва да дадем всичко от себе си и с отборна тактика да запазим първите си места до момента....
С Любчо потеглихме в петък сутринта... забрахме бат Стефко и Ивчо от Шела и след некое и друго кафенце поехме към целта..... пътьом спряхме да погледнем реката на моста при вливането на Черни Вит .... ми... реката си беше екстра... на цвят, ниво, мирис и температура.... позяпахме малко ятата скобари и кленчета от моста, похвърляхме имм малко захранка във вид на зелени джанги от близкото дърво (лапаха ги бре! :shock: ) .... и към Рибарица..... поогледахме участъците за утрешното състезание, избрахме си едно хубаво и разнообразно местенце за тренировка.... пуснахме малко рибки и докато ги чакахме да се освестят пинахме по некоя и друга биря :lol: ... рибките си бяха бая активни и 10 минути след пускането им вече се опитваха да попиляват ятата от лешанки...... започнахме си тренировката... пробвахме различни примамки и начини на водене.... хванахме и риби.... атакуваха си добре и блесни, и воблери.....
Около обяд към нас се присъедини и останалата част от отбора - Саше, Софи и Колето Пасарелски .... донесоха ни нещо за похапване и ... още бири.....

Изображение
Изображение

Хапнахме, пийнахме... и пак тренировка.....

Изображение
Изображение
Изображение

След като поубодохме още няколко хамерикански отидохме до базата за къпанье, подапванье и спанье .... а след обяда - техническа конференция.... изтегли се жребия за следващия ден... Аз се паднах с Жоро Велинов от Родопа, Дидо Илиев от Острилките и Евгени Бон от Девин .... ми... нормално.... играл съм с Жорето и Евгени.... на Жорката адски му връзва! .. опасен е.... Евгени е много добър състезател и играе с много хъс .... само с Дидо не съм играл досега.... няма значение - знаеше се, че борбата ще се води до последна капка кръв... без никакво отпускане.....

Вечерта....
Изображение
... хапнахме, пийнахме.... обсъдихме тактики, примамки, боксове и т.н. ..... поспорихме на организационно-картови теми ( :lol: :lol: :lol: ) и по леглата.....
Сутринта се събираме на бензиностанцията....

Изображение
Изображение
Имаше и представители на ИАРА Ловеч, които инспектираха пускането на рибите за деня .....
Реката изглеждаше екстра за състезание....

Изображение
Изображение

Изтеглихме жребия и нашата група се падна в сектор D - от каменния мост до под бензиностанцията.... боксовете изглеждаха горе-долу равностойни.... пообиколих малко сектора преди състезанието и си набелязах разни цели.... в последните два бокса (точно след моста) реката тече в един дебел бързей с обратно течение около брега ... забелязах три-четири активни рибока точно под моста... гонеха дребосъка около камъните.... след горните два има още два бокса с много разнообразен релеф и течение... големи камъни, обратни течения, силна струя по средата, дупки между камъните.... всичкото това завършва с малък водопад, който преминава в следващия бокс в дълбок бърз вир с обратно течение до брега.... долните няколко бокса са почти идентични на тези под моста, с отделни по-големи камъни, стърчащи от водата.....
Падна ми се да избирам пръв в първия манш.... и.... тактическа грешка от моя страна.. вместо да си остана в бокса под водопада аз решавам, че ще гоня активните рибоци под моста.... под мен застава Евгени, след него е Жорето, а Дидо остана под водопада....
Старт!.... с Евгени мятаме в синхрон и в синхрон вадим по риба.... той прави второ и вади втора... трето - трета!!! .... аз имам едно чукване на третото замятане и на четвъртото вадя и аз..... три на две.... Жоро вади една риба..... Идва Ивчо и ме информира, че Дидо е с... 8 риби под водопада! :shock: :evil: .. идва ми да се ритна по дирника от яд! .... сменям блесната с един Шугър Дийп и дърпам още една риба, с която изравнявам Евгени.... и двамата не мърдаме от боксовете, щото се вижда, че има риби..... изпускам една..... Евгени и той.... малко преди края на манша той изчопли още една риба и ме поведе... край... трети съм, Евгени е втори, а Дидо - първи с цели 10 риби! ... нищо де.. сега започваме.....
Втори манш ... заставам в сектора с разнообразния релеф.... Евгени е заел моето място под моста... Дидо е някъде надолу към другия сектор и търси ненабодени рибоци..... подавам една блесна през силното течение... изтичам.... бам!... вдигна се, но не можа да се ковне!... точно в средата на бързата вода.... Ивчо е зад мен и ми дава насоки... казва ми да забавя воденето.. слушам и изпълнявам!... при третото изтичане - удар!.. тук е!... кепчосвам уставно и повеждам с първа риба...... Деян хваща една риба и ме изравнява.... Жоро е капо както и Евгени..... трябва да хвана риба! .... сменям примамката с тайното оружие, наречено "Розовата прашка" - една от гъсениците, неустоими за хамериканските бройлери..... мятам го под отсрещния бряг диагонално срещу течението .. изтичам като задържам воблера само колкото да трепти ситно.... Хоп!... вдигна се.... видях къде се шмугна и подавам пак.... този път по течението, като обирам и задържам около скривалището..... трес! .. айде у кепа! .. втора риба баш преди крайния сигнал .. първи съм! .....
Третия манш беше баси каръка!.... изпуснах две риби, дигнах още няколко, ама нямам стабилен удар.... скъсах една блесна.... а тоя калитко Жорката от Родопа изкопа отнякъде три риби и ни пречука!.... А и Дидо изчопли една риба в края на манша, та стана втори.... :evil:
Четвърти решаващ.... качвам се отново в "моя" бокс.... има си риби.... и то ненабодени... почвам да ора между камъните с клатушка... неще.... няма пипане... сменям на 7гр. кастмастер.. пак нищо.... освен че го закачих и го скъсах..... слагам пак розовио дзвер.... на около 10-15 метра от мен реката прави едно огледало с обратно течение в полукръг от стърчащи над водата камъняци ... мятам там и обирам.... оп!... потропна по воблера, но не се закачи... Ивчо ми вика... задръж гъсеницата малко повече в спокойната вода..... слушам... пада където искам,,, лек туич... почти на място... и удар! ..... яка борба падна докато я прекарам през основното течение, но всичко е наред и я вкарвам в кепа.... има още 2-3 мин. до края..... никой друг няма риба.... така и приключваме.. още едно първо място... ех, не ми стигна за секторна победа... Дидо ме води с половин точка заради хванатата риба във втори манш....
Събрахме се и сметнахме резултатите до момента.... стана ясно, че запазваме отборната преднина.... индивидуално също, само дето Гетов от Девин се е намърдал между нас с Колето :lol: .... бат Стефко е шести след Илиян и Дидо от Остриетата..... добре сме.....
Явно всичко ще се реши в неделя! ..... разликите са нищожни както в отборното, така и в индивидуалното....
Няма да описвам вечерта ... освен че пак за малко да се успя за вечеря.... (ей, взе да ми става навик!) :lol: .... пак хапване и пийване.... пренареждане на кутиите с примамки и .. у леглата...
Спя си аз и сънувам.... разхождам се по някаква поляна с много висока трева... някъде наблизо бучи река (хич бива ли рибарски сън без река!? :lol: ) ... ама бучи некакси странно... с отделни гръмове.... отивам накъм гърмежите да видя какво е туй чудо и... се събуждам.... ама то си продължава да гърми.... и то по-яко, отколкото в съня ми.... небето се цепи по шевовете... небесните изстрели почти се сливат.... а и река бучи.... ма не така, както бучеше предната нощ.... плющи един дъжд.. не си е работа :shock: ....
Първата ни работа на сутринта е да идем да метнем едно очо на реката.... бозица... и за рафтинг не става даже!.... дигнала е с около 50 см. и влачи камънье и дръвье .... ужас!.... решаваме да се съберем на сборния пункт и да решаваме какво ще правим.....

ето какво заварихме там....

Изображение
Изображение
Изображение

... угрижени състезателски физиономии.... има няколко варианта.... отлагаме кръга и го доиграваме следващия уикенд.... некой се изока да вървим да играем на Панега..... третия вариант - отказваме се от последния ден и приемаме резултатите до момента....
Събрахме се отбора да решим каква да ни е позицията... Великанът - капитан бат Стефко войвода предложи да застанем твърдо и да настояваме за третия вариант като най-добър за нас - водим в отборното, имаме двама души в индивидуалното.... Стефко предложи този вариант, въпреки, че имаше огромен шанс при едно евентуално преиграване да влезе в четворката! .... приехме го и капитаните заседнаха да решават....

Изображение

Въпреки протестите на Девин се прие с мнозинство да признаем резултатите до момента!.. ШАМПИОНИ СМЕ!!!.... щастливите ни мутри ...

Изображение

Ние играхме за клуба, за целия отбор и тази тактика ни донесе златото!... а когато клуба е напред, тогава и в индивидуалното нещата изглеждат добре.... бяхме решили предната вечер всички да играем за бат Стефко.... за да може да дръпне.. ама пусто време! ..... развали ни тактиката.....

Няма да описвам награждаването... има го по-горе .... Искам само още веднъж да благодаря на клуба за подкрепата и доверието... да благодаря на Стефко, Саше, Колето, Софи, Любчо и Иво, на всички останали, които бяха с нас... за всичко, което направихме заедно през тазгодишната кампания ..... сега ни остава да направим същото и догодина.... и да се представим на макс на световното в Италия! .... цял свят трябва да чуе за Стари Видри!!! ....

Изображение[/img]
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Железни! :D
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Васил Ламбов »

Браво,момчета,сила сте!!!Най-накрая титлата е там където й е мястото-при Видрите!!!Радвам се много за целия отбор,но най-вече за Бат Стефко,той най-много се нуждае от радости в този момент!Да сте живи и здрави и още много титли в нашата витрина!!!
hvani i pusni
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Наистина сте големи, момци!

Евала! Много се радвам за представянето ви!

Ще ви стискам палци на световното! Пишете нова история, та за това ви свалям шапка!

Поздрави
Аватар
hrimar
Мнения: 558
Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 13:42
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от hrimar »

Поздравления! Страшен отбор сте :!:
Тео, благодаря за подробния репортаж. После пак ще го препрочета, за трети път. Още повече късмет и успехи ти желая занапред! Убеден съм, че гъсеницата ти ще стане световноизвестна. Само я патентовай, че да ти е по-спокойно :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””